تی وی تو
فوتبال  بارسلونا اتلتیکو مادرید زنده

فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید زنده

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های بارسلونا و اتلتیکو مادرید بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید را آنلاین تماشا کنید. بازی زنده بارسلونا و اتلتیکو مادرید برای شما فراهم شده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون
بارسلونا
اتلتیکو مادرید

یکشنبه ۲۷ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های بارسلونا و اتلتیکو مادرید بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده بارسلونا و اتلتیکو مادرید برای شما فراهم شده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید

۱۲ آذر ۱۴۰۲

تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در هفته پانزدهم لالیگا با هم دیدار کردند. نیمه نخست با خشونت زیادی همراه بود و تک گل ان ه در دقیقه ۲۸ با ضربه فلیکس به ثبت رسید تا بارسلونا با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید نیز بازی در میانه ی میدان در جریان بود و بازیکنان دو تیم در استفاده از موقعیت های طلایی ناتوان بودند . به این ترتیب شاهد باز شدن دوباره دروازه ها در ۴۵ دقیقه دوم بازی نبودیم تا این دیدار با نتیجه ۱-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید

بارسلونا اتلتیکو مادرید
۵۹٪مالکیت۴۱٪
۲شوت در چارچوب۴
۷شوت خارج چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۶۰۹تعداد پاس۴۳۱
۵۵۰تعداد پاس صحیح۳۵۹
۱۶سانتر۱۴
۷کرنر۲
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۴
۵کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتلتیکو مادرید و بارسلونا در چارچوب بازی های هفته شانزدهم فصل ۲۳-۲۰۲۲ لالیگا به مصاف هم رفتند.

نیمه اول این بازی دو چهره متفاوت داشت؛ تسلط کامل بارسلونا روی جریان مسابقه، از دست دادن فرصت های گلزنی و سرانجام گلزنی عثمان دمبله روی هنرنمایی پدری. پس از گل اما همه چیز عوض شد. اتلتیکو مادرید به خودش آمده بود و چند موقعیت گلزنی خوب ایجاد کرد که تراشتگن، مدافعان و البته شانس بد مانع از گلزنی تیم سیمئونه شدند. نیمه اول با برتری بلوگرانا به پایان رسید.

بارسلونا در نیمه دوم تمایل چندانی به حمله کردن از خودش نشان نداد و عقب نشست؛ طبیعتا این فرصت برای اتلتیکو مادرید به وجود آمد تا روی جریان بازی مسلط شود و همین گونه هم شد؛ البته نه به شدت دقایق پایانی نیمه اول چون تعویض فرانک کسیه با گاوی به وضوح چیزی را در تیم بارسا تغییر داده بود و اتلتیکو هیچ وقت به آن تسلطی که می خواست نرسید.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید ، حرارت در واندامتروپولیتانو به بالاترین درجه اش رسید. رونالد آرائوخو توپ را از روی خط برگرداند تا آنتوان گریزمان باز هم در گلزنی ناکام بماند و تراشتگن یکی از باارزش ترین کلین شیت های خودش را ثبت کند.

صحنه ناب بازی اما بی شک در دقیقه ۲+۹۰ پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید رخ داد، فران تورس و ساویچ مثل دو کشتی گیر حرفه ای با هم سرشاخ شدند و بلافاصله از مونوئرا کارت قرمز گرفتند! این بازی در نهایت با دو اخراجی و یک گل به سود بارسلونا به پایان رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادریدبارسلونا 
۴۱%مالکیت۵۹%
۵شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۴۲۴تعداد پاس۶۳۴
۳۳۶پاس صحیح۵۴۱
۲۴سانتر۹
۷کرنر۴
۸خطا۱۶
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و اتلتیکو مادرید

۱۰ مهر ۱۴۰۰

حساس‌ترین دیدار هفته هشتم لالیگای اسپانیا در ورزشگاه واندا متروپولیتانو برگزار شد، جایی که اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا با ۲ گل پیروزی را جشن گرفت.

نیمه نخست بارسلونا بیشتر به زمین حریف آمد، اما تیمی که حملاتش بهره گرفت و باهوش‌تر بازی کرد، اتلتیکو بود. دقیقه ۲۳ شوت زیبای لمار از درون محوطه جریمه روی پاسی که سوارز برایش مهیا کرده بود تبدیل به گل نخست شد. در دقیقه ۴۴ برعکس گل نخست اتفاق افتاد و لمار ساخت تا سوارز دروازه تیم سابقش را باز کند.

در نیمه دوم برای جبران، کومان تصمیم گرفت آنسو فاتی و لوک دی‌یونگ را به میدان بفرستد، اما حملات بارسا برش لازم را برای گلزنی نداشت.

در پایان پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید و با این شکست بارسلونا ۱۲ امتیازی باقی ماند و با یک بازی کمتر در رده دهم جای گرفت. اتلتیکو هم که ۱۷ امتیازی شد با تفاضل گل کمتر نسبت به رئال‌مادرید تیم دوم جدول است.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

 

اتلتیکو مادرید بارسلونا 
۲۹%مالکیت۷۱%
۳شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۰۳تعداد پاس۷۲۸
۲۲۸پاس صحیح۶۴۹
۷سانتر۱۷
۲کرنر۶
۱۳خطا۱۰
۰آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

۱۸ اسفند ۱۴۰۰

تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا در مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل دو تیم در نیوکمپ به پایان رسید. نیمه نخست این دیدار با احتیاط از جانب هر دو تیم همراه بود. خطرناک‌ترین موقعیت‌ها را کورئا از اتلتیکو و مسی از بارسلونا داشتند که یکی را لانگله بلوکه کرد و دیگری با نوک انگشتان اوبلاک به کرنر فرستاده شد. نیمه دوم هم مثل نیمه اول کمتر دو تیم بی‌مهابا حمله کردند و تنها بارسلونا دقایق بیشتری را در زمین حریف مادریدی سپری کرد.

با این حال موقعیت گل چندان خوبی نداشتند و ضربه ایستگاهی خطرناک مسی هم در دقیقه ۹۰ با فاصله کم از کنار دروازه عبور کرد. با پایان پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید و تساوی دو تیم، اتلتیکو ۷۷ امتیازی شد و صدرنشین باقی ماند.امید بارسلونا برای قهرمانی هم با تساوی و ۷۵ امتیازی شدن، کمتر شد.

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

بارسلونا اتلتیکو مادرید
۵۹%مالکیت۴۱%
۷شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۷
۵۹۵تعداد پاس۴۰۷
۵۴۱پاس صحیح۳۴۶
۱۷سانتر۱۳
۵کرنر۷
۱۳خطا۲۶
۳آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

مکان تماشای بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید

در مهم‌ترین دیدار هفته دهم لالیگای اسپانیا، ورزشگاه واندامتروپولیتانو شهر مادرید میزبان دیدار اتلتیکو و بارسلونا بود که این دیدار را پایتخت‌نشین‌ها با یک گل بردند. تاکتیک ضدحمله‌ای و دفاع بسته همیشگی سیمئونه در این دیدار خوب جواب داد. نیمه نخست تا دقیقه آخر هر دو تیم هرچه زدند به در بسته خورد، تا این که اشتباه تراشتگن در خروج و ضربه نهایی کاراسکو باعث شد اتلتیکو برنده به رختکن برود.

نیمه دوم باز کردن دفاع اتلتیکو، تیمی که تا پیش از این بازی تنها ۲ گل دریافت کرده بود و پیش هم بود، سخت به نظر می‌رسید. اتفاقی که در نهایت هم رخ نداد تا بعد از ۱۰ سال و ۹ ماه در لالیگا، اتلتیکو موفق به شکست بارسلونا شود. در پایان پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید،  اتلتیکو با این برد ۲۰ امتیازی شد و تنها به دلیل گل زده کمتر نسبت به رئال‌سوسیداد در رده دوم جای گرفت. بارسلونا هم در ادامه روزهای بدش ۱۱ امتیازی باقی ماند و در رده دهم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

اتلتیکو مادریدبارسلونا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۵۲۲تعداد پاس۶۱۳
۴۴۶پاس صحیح۵۴۴
۱۶سانتر۱۹
۸کرنر۸
۱۲خطا۶
۲آفساید۲
۴کارت زرد۰

 

پخش زنده بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

پخش بازی زنده بارسلونا و اتلتیکو مادرید

تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیکو مادرید از هفته سی و سوم لالیگا اسپانیا به مصاف هم رفتند.بازی از ابتدا پرهیجان بود. تنها ۱۰ دقیقه از شروع بازی گذشته بود که دیگو کاستا با یک اشتباه٬  نتیجه بازی را به سود بارسلونا تغییر داد. بعد از این گل حملات هر دو تیم آغاز شد و در دقیقه ۱۹ اتلتیکو مادرید با شوت سائول نیگز٬ دروازه بارسا را در هم شکست و نتیجه بازی را به تساوی رساند.

تا پایان نیمه نخست اتفاق خاصی نیفتاد و حملات هر دو تیم ادامه داشت. هنوز ۵ دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که مسی دومین گل بارسلونا و در واقع هفتصدمین گل خود را در دوران بازی به ثمر رساند و با این گل از شاگردان دیگو پیشی گرفت. البته این گل از طرف اتلتیکی ها بی جواب نماند و سائول نیگز در دقیقه ۶۲ ٬ دومین گل اتلتیکو را روانه دروازه میزبان کرد.

بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید زنده با حملات گسترده  ادامه داشت که با چاشنی خشونت همراه بود٬ داور در این دیدار ۳ بار نقطه پنالتی را نشان داد و در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید .

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

بارسلونااتلتیکو مادرید
۷۲٪مالکیت۲۸٪
۵شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۷۷۴تعداد پاس۲۷۸
۷۰۹پاس صحیح۲۱۳
۱۱سانتر۱۱
۳کرنر۱
۱۱خطا۱۵
۰آفساید۲
۳کارت زرد۵

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

در دیداری از سوپرجام فوتبال اسپانیا، اتلتیکو مادرید در شرایطی که از بارسلونا عقب افتاده بود در دقایق پایانی موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند شد. این بازی که در ورزشگاه ملک عبدالله جده آغاز شده بود در نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت. با این حال نیمه دوم بازی دستخوش اتفاقات زیادی بود و شاهد بازی زیبایی از جانب هر دو تیم بودیم. کوکه هافبک اتلتی در آغاز نیمه دوم و روی یک کار تیمی یاران سیمئونه را پیش انداخت هر چند مسی تنها ۵ دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند.

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا یک بار دیگر در دقیقه ۵۱ موفق به گلزنی شد . در ادامه پخش آنلاین بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید آنتوان گریزمان در دقیقه ۶۲بارسایی‌ها را پیش انداخت و پس از این گل داور بازی در یک صحنه دیگر گلی که پیکه به ثمر رسانده بود را مردود اعلام کرد. بازی با برتری ۲ بر ۱ بارسلونا در حال پیگیری بود تا اینکه آلوارو موراتا در دقیقه ۸۱ بازی را از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند. ۵ دقیقه پس از این گل آنخل کوریا کامبک اتلتیکو مادرید را کامل کرد و بازی در نهایت با برتری ۳ بر ۲ این تیم به پایان رسید. 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

بارسلونااتلتیکو مادرید
۷۲٪مالکیت۲۷٪
۹شوت در چارچوب۶
۴شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۷
۶۹۹تعداد پاس۲۶۷
۶۲۲پاس صحیح۲۰۵
۲۲سانتر۱۱
۶کرنر۲
۱۸خطا۱۴
۲آفساید۲
۴کارت زرد۴

پخش بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید زنده

در حساس‌ترین بازی هفته پانزدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان بارسلونا بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۰ بلوگرانا به پایان رسید. بازی از همان ابتدا سرعت بالایی داشت و در دقیقه ۶، ارسال زمینی ارموسو با برخورد به پای جونیور فیرپو به تیر دروازه بارسلونا خورد تا زنگ خطر برای شاگردان والورده به صدا در بیاید.

تلاش دو تیم ادامه داشت و بهترین موقعیت بازی در دقیقه ۳۹، برای اتلتیکومادرید ایجاد شد و روی کرنری که از راست ارسال شده بود ضربه سر خطرناک موراتا با واکنش استثنایی ترشتگن راهی به دروازه بارسا پیدا نکرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم کمی از سرعت بازی کاسته شد و کمتر شاهد موقعیتی روی دروازه‌ها بودیم.

در دقیقه ۶۲، پاس زیبای سرجی روبرتو با ضربه سرضرب سوارز همراه شد اما اوبلاک با جایگیری خوبش توپ را در اختیار گرفت. با ادامه پخش بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید آنلاین، دقایقی بعد روی حرکت عالی مسی، سوارز توپ را برای گریزمان فرستاد اما ضربه والی بی‌دقت او از روی دروازه به بیرون رفت. تلاش‌ها دو تیم ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۸۵، لیونل مسی با سوارز یک و دو کرد و با یک ضربه دقیق دروازه یان اوبلاک را گشود تا بارسا در آستانه کسب یک پیروزی حیاتی قرار بگیرد.

بارسا با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و دوباره به صدر جدول بازگشت. اتلتیکو هم با ۲۵ امتیاز در رده ششم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید – تی وی تو

اتلتیکو مادریدبارسلونا
۳۳٪مالکیت۶۷٪
۲شوت در چارچوب۵
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۳۲۴تعداد پاس۶۸۳
۲۵۳پاس صحیح۶۰۲
۳۱سانتر۱۰
۹کرنر۵
۱۲خطا۱۱
۲آفساید۱
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

برچسب‌ها: