تی وی تو
بارسلونا
اتلتیکو مادرید

شنبه ۱۰ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید – ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا در مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل دو تیم در نیوکمپ به پایان رسید. نیمه نخست این دیدار با احتیاط از جانب هر دو تیم همراه بود. خطرناک‌ترین موقعیت‌ها را کورئا از اتلتیکو و مسی از بارسلونا داشتند که یکی را لانگله بلوکه کرد و دیگری با نوک انگشتان اوبلاک به کرنر فرستاده شد. نیمه دوم هم مثل نیمه اول کمتر دو تیم بی‌مهابا حمله کردند و تنها بارسلونا دقایق بیشتری را در زمین حریف مادریدی سپری کرد.

با این حال موقعیت گل چندان خوبی نداشتند و ضربه ایستگاهی خطرناک مسی هم در دقیقه ۹۰ با فاصله کم از کنار دروازه عبور کرد. با پایان پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید و تساوی دو تیم، اتلتیکو ۷۷ امتیازی شد و صدرنشین باقی ماند.امید بارسلونا برای قهرمانی هم با تساوی و ۷۵ امتیازی شدن، کمتر شد.

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

بارسلونا اتلتیکو مادرید
۵۹%مالکیت۴۱%
۷شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۷
۵۹۵تعداد پاس۴۰۷
۵۴۱پاس صحیح۳۴۶
۱۷سانتر۱۳
۵کرنر۷
۱۳خطا۲۶
۳آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید – ۱ آذر ۹۹

در مهم‌ترین دیدار هفته دهم لالیگای اسپانیا، ورزشگاه واندامتروپولیتانو شهر مادرید میزبان دیدار اتلتیکو و بارسلونا بود که این دیدار را پایتخت‌نشین‌ها با یک گل بردند. تاکتیک ضدحمله‌ای و دفاع بسته همیشگی سیمئونه در این دیدار خوب جواب داد. نیمه نخست تا دقیقه آخر هر دو تیم هرچه زدند به در بسته خورد، تا این که اشتباه تراشتگن در خروج و ضربه نهایی کاراسکو باعث شد اتلتیکو برنده به رختکن برود.

نیمه دوم باز کردن دفاع اتلتیکو، تیمی که تا پیش از این بازی تنها ۲ گل دریافت کرده بود و پیش هم بود، سخت به نظر می‌رسید. اتفاقی که در نهایت هم رخ نداد تا بعد از ۱۰ سال و ۹ ماه در لالیگا، اتلتیکو موفق به شکست بارسلونا شود. در پایان پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید،  اتلتیکو با این برد ۲۰ امتیازی شد و تنها به دلیل گل زده کمتر نسبت به رئال‌سوسیداد در رده دوم جای گرفت. بارسلونا هم در ادامه روزهای بدش ۱۱ امتیازی باقی ماند و در رده دهم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

اتلتیکو مادریدبارسلونا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۵۲۲تعداد پاس۶۱۳
۴۴۶پاس صحیح۵۴۴
۱۶سانتر۱۹
۸کرنر۸
۱۲خطا۶
۲آفساید۲
۴کارت زرد۰

 

پخش زنده بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید ۱ تیر ۹۹

تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیکو مادرید از هفته سی و سوم لالیگا اسپانیا به مصاف هم رفتند.بازی از ابتدا پرهیجان بود. تنها ۱۰ دقیقه از شروع بازی گذشته بود که دیگو کاستا با یک اشتباه٬  نتیجه بازی را به سود بارسلونا تغییر داد. بعد از این گل حملات هر دو تیم آغاز شد و در دقیقه ۱۹ اتلتیکو مادرید با شوت سائول نیگز٬ دروازه بارسا را در هم شکست و نتیجه بازی را به تساوی رساند.

تا پایان نیمه نخست اتفاق خاصی نیفتاد و حملات هر دو تیم ادامه داشت. هنوز ۵ دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که مسی دومین گل بارسلونا و در واقع هفتصدمین گل خود را در دوران بازی به ثمر رساند و با این گل از شاگردان دیگو پیشی گرفت. البته این گل از طرف اتلتیکی ها بی جواب نماند و سائول نیگز در دقیقه ۶۲ ٬ دومین گل اتلتیکو را روانه دروازه میزبان کرد.

بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید زنده با حملات گسترده  ادامه داشت که با چاشنی خشونت همراه بود٬ داور در این دیدار ۳ بار نقطه پنالتی را نشان داد و در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید .

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

بارسلونااتلتیکو مادرید
۷۲٪مالکیت۲۸٪
۵شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۷۷۴تعداد پاس۲۷۸
۷۰۹پاس صحیح۲۱۳
۱۱سانتر۱۱
۳کرنر۱
۱۱خطا۱۵
۰آفساید۲
۳کارت زرد۵

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید ۱۹ دی ۹۸

در دیداری از سوپرجام فوتبال اسپانیا، اتلتیکو مادرید در شرایطی که از بارسلونا عقب افتاده بود در دقایق پایانی موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند شد. این بازی که در ورزشگاه ملک عبدالله جده آغاز شده بود در نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت. با این حال نیمه دوم بازی دستخوش اتفاقات زیادی بود و شاهد بازی زیبایی از جانب هر دو تیم بودیم. کوکه هافبک اتلتی در آغاز نیمه دوم و روی یک کار تیمی یاران سیمئونه را پیش انداخت هر چند مسی تنها ۵ دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند.

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا یک بار دیگر در دقیقه ۵۱ موفق به گلزنی شد . در ادامه پخش آنلاین بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید آنتوان گریزمان در دقیقه ۶۲بارسایی‌ها را پیش انداخت و پس از این گل داور بازی در یک صحنه دیگر گلی که پیکه به ثمر رسانده بود را مردود اعلام کرد. بازی با برتری ۲ بر ۱ بارسلونا در حال پیگیری بود تا اینکه آلوارو موراتا در دقیقه ۸۱ بازی را از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند. ۵ دقیقه پس از این گل آنخل کوریا کامبک اتلتیکو مادرید را کامل کرد و بازی در نهایت با برتری ۳ بر ۲ این تیم به پایان رسید. 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

بارسلونااتلتیکو مادرید
۷۲٪مالکیت۲۷٪
۹شوت در چارچوب۶
۴شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۷
۶۹۹تعداد پاس۲۶۷
۶۲۲پاس صحیح۲۰۵
۲۲سانتر۱۱
۶کرنر۲
۱۸خطا۱۴
۲آفساید۲
۴کارت زرد۴

پخش بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید – ۱۰ آذر ۹۸

در حساس‌ترین بازی هفته پانزدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان بارسلونا بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۰ بلوگرانا به پایان رسید. بازی از همان ابتدا سرعت بالایی داشت و در دقیقه ۶، ارسال زمینی ارموسو با برخورد به پای جونیور فیرپو به تیر دروازه بارسلونا خورد تا زنگ خطر برای شاگردان والورده به صدا در بیاید.

تلاش دو تیم ادامه داشت و بهترین موقعیت بازی در دقیقه ۳۹، برای اتلتیکومادرید ایجاد شد و روی کرنری که از راست ارسال شده بود ضربه سر خطرناک موراتا با واکنش استثنایی ترشتگن راهی به دروازه بارسا پیدا نکرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم کمی از سرعت بازی کاسته شد و کمتر شاهد موقعیتی روی دروازه‌ها بودیم.

در دقیقه ۶۲، پاس زیبای سرجی روبرتو با ضربه سرضرب سوارز همراه شد اما اوبلاک با جایگیری خوبش توپ را در اختیار گرفت. با ادامه پخش بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید آنلاین، دقایقی بعد روی حرکت عالی مسی، سوارز توپ را برای گریزمان فرستاد اما ضربه والی بی‌دقت او از روی دروازه به بیرون رفت. تلاش‌ها دو تیم ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۸۵، لیونل مسی با سوارز یک و دو کرد و با یک ضربه دقیق دروازه یان اوبلاک را گشود تا بارسا در آستانه کسب یک پیروزی حیاتی قرار بگیرد.

بارسا با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و دوباره به صدر جدول بازگشت. اتلتیکو هم با ۲۵ امتیاز در رده ششم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید – تی وی تو

اتلتیکو مادریدبارسلونا
۳۳٪مالکیت۶۷٪
۲شوت در چارچوب۵
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۳۲۴تعداد پاس۶۸۳
۲۵۳پاس صحیح۶۰۲
۳۱سانتر۱۰
۹کرنر۵
۱۲خطا۱۱
۲آفساید۱
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید