تی وی تو
فوتبال  بارسلونا اتلتیک بیلبائو زنده

فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو زنده

بارسلونا
اتلتیک بیلبائو

یکشنبه ۱۳ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو امروز یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های بارسلونا و اتلتیک بیلبائو بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو را آنلاین تماشا کنید.

پخش بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو

۵ بهمن ۱۴۰۲

تیم های اتلتیک بیلبائو و بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری ( جام حذفی اسپانیا ) با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با گل زودهنگام گوروزتا در دقیقه ۱ و برتری ۱-۰ بیلبائو  آغاز شد. این گل واکنش شدید بازیکنان بارسلونا را به همراه داشت.

آن ها با حملات سنگین خود در دقیقه ۲۶ و ۳۲ به برتری ۲-۱ رسیده و راهی رختکن شدند. ر ۴۵ دقیقه دوم این دیدار، سانست اختلاف امتیاز را برای بیلبائو  جبران کرد و این تساوی ۲-۲ تا پایان بازی ثابت ماند. در وقت های اضافه اما بیلبائو  بود که بارسلونا را حسابی تحت فشار گذاشت.

این تیم با ضربات اینیاکی ویلیامز و نیکو ویلیامز دو گل دیگر نیز راهی دروازه بارسلونا کبیر کرد تا در نحیات حساب کار پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو ۴-۲ به نفع نیکو بیلبائو باشد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو

اتلتیک بیلبائوبارسلونا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۷شوت در چارچوب ۴
۱۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۴۵۳تعداد پاس۷۴۲
۳۵۸پاس صحیح۶۵۹
۳۳سانتر۸
۹کرنر۲
۱۶خطا۱۳
۶آفساید۲
۴کارت زرد۶

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

تیم های اتلتیک بیلبائو و بارسلونا در هفته بیست و پنجم لالیگا با هم دیدار کردند. در نیمه نخست شاهد یک بازی آرام از دو تیم بودیم  و به نظر میومد که دروازه ها قرار نیست باز شوند اما رافینیا در واپسین لحظات این نیمه، موفق شد بارسلونا را به برتری ۱-۰ برساند تا این تیم شروع بهتری در نیمه دوم داشته باشد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو،روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با برتری ۱-۰ بارسلونا به پایان رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

اتلتیک بیلبائو بارسلونا 
۳۷%مالکیت۶۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۳۱۱تعداد پاس۵۷۱
۲۲۹پاس صحیح۴۸۷
۲۲سانتر۱۸
۵کرنر۳
۱۳خطا۷
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

پخش زنده فوتبال بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

۱ آبان ۱۴۰۱

در چارچوب رقابت های لالیگا, دو تیم بارسلونا و اتلتیک بیلبائو به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار, بارسلونا با کسب نتیجه ۴-۰ اتلتیک بیلبائو را شکست داد و به پیروزی رسید.

بازی با برتری بارسلونا آغاز شد و در دقیقه ۱۰ بود که اولین موقعیت جدی بازی را عثمان دمبله ایجاد کرد اما گاوی نتوانست از این فرصت استفاده کند.

تنها دو دقیقه بعد خود دمبله گل اول بازی را به ثمر رساند. روبرت لواندوفسکی که در میانه زمین صاحب توپ شده بود، با یک پاس عرضی توپ را به سمت راست به دمبله سپرد و او هم بعد از پیشروی، به عرض زد و با شوتی تماشایی دروازه را باز کرد. 

در ادامه ی نیمه ی نخست ، روبرتو و لواندوفسکی هر کدام یک بار دروازه ی حریف را در هم کوبیدند و برتری ۳-۰ را برای بارسلونا در این نیمه رقم زدند. در نیمه ی دوم نیز دفاع بیلبائو نتوانست به این تیم کمک کند. تورس در دقیقه ی ۷۴ ضربه ی دیگری را درون دروازه ی این تیم داد و حساب کار را ۴-۰ کرد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو از فشار حملات بارسا کاسته شد و این به بیلبائو فرصت خودنمایی داد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۸۹ یکی از گل های خورده را جبران کند اما حضور به موقع اریک گارسیا دروازه بارسا را بسته نگه داشت و در نهایت بازی با نتیجه ۴-۰ به سود آبی و اناری ها به پایان رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

بارسلونا اتلتیک بیلبائو
۶۶%مالکیت۳۴%
۷شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۶۶۹تعداد پاس۳۴۳
۵۹۸پاس صحیح۲۷۳
۷سانتر۱۰
۱کرنر۲
۷خطا۱۳
۴آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

 

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

بارسلونا در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم رقابت‌های لالیگا در ورزشگاه نوکمپ میزبان اتلتیکومادرید بود که نهایتا این مسابقه حساس و مهم با نتیجه ۴-۲ به سود تیم میزبان خاتمه یافت.بارسلونا شروع بهتری داشت و می توانست در دقیقه ۵ به گل اول دست پیدا کند اما ضربه فران تورس بعد از یک چرخش زیبا با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۸ این اتلتیکو مادرید بود که توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. پاس زیبای لوئیس سوارز به یانیک کاراسکو رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق دروازه بارسلونا را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.کمتر از دو دقیقه بعد بارسلونا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.  ارسال دنی آلوز با ضربه والی تماشایی جوردی آلبا همراه شد تا نتیجه خیلی زود ۱-۱ شده باشد.

در دقیقه ۲۱ پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو یک فرصت بسیار خوب گلزنی برای اتلتیکو مادرید از دست رفت؛ جایی که ضربه فنی و زیبای ژائو فلیکس با اختلافی کم از کنار دروازه مارک آندره تراشتگن به بیرون رفتدر دقیقه ۲۱ بارسلونا توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. ارسال آداما ترائوره با ضربه سر زیبای گاوی همراه شد تا تیم ژاوی با نتیجه ۲-۱ پیش بیفتد.

در دقیقه ۳۶ اتلتیکومادرید می توانست کار را به تساوی بکشاند. ارسال توماس لمار به روی دروازه با ضربه سر استفان ساویچ همراه شد اما توپ با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد بارسلونا توانست در دقیقه ۴۲ به گل سوم دست پیدا کند. ‏رونالد آرائوخو روی ریباند ضربه سری که به تیر دروازه برخورد کرده بود موفق به گلزنی شد تا بارسا با پیروزی ۳-۱ راهی رختکن شود.

بارسلونا در نیمه دوم شروعی طوفانی داشت و توانست خیلی زود گل چهارم را به ثمر برساند. ضربه زیبا و مهار نشدنی دنی‌الوز به گوشه دروازه اتلتیکومادرید رفت تا نتیجه ۴-۱ شود.در دقیقه ۵۸ اتلتیکو مادرید موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند. روی یک ارسال کرنر لوئیس سوارز موفق شد در دهانه دروازه گلزنی کند تا نتیجه ۴-۲ شده باشد.

در دقیقه ۶۹ کار برای بارسلونا دشوار شد چرا که دنی آلوز بعد از خطای شدیدی که روی پای یانیک کاراسکو انجام داد با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد. در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو اتلتیکومادرید نتوانست از یک یار بیشتر خود استفاده کند و بارسلونا نیز به خوبی کار را کنترل کرد تا بازی با همان نتیجه ۴-۲ به سود شاگردان ژاوی تمام شود.

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

 

بارسلونا اتلتیکومادرید 
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۰
۵۴۷تعداد پاس۴۰۰
۴۷۸پاس صحیح۳۲۵
۱۴سانتر۱۶
۳کرنر۵
۱۵خطا۱۳
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

 

پخش بازی بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو

۸ اسفند ۱۴۰۰

در ادامه بازی‌های هفته بیست و ششم رقابت‌های لالیگا بارسا در نیوکمپ میزبان اتلتیک بیلبائو بود و موفق شد با چهار گل حریف خود را در هم بکوبد.

پیر امریک اوبامیانگ در دقیقه ۳۷، عثمان دمبله در دقیقه ۷۳، لوک دیونگ در دقیقه ۹۰ و ممفیس دپای در دقیقه ۳+۹۰ گل‌های این بازی را برای تیم تحت هدایت ژاوی به ثمر رساندند تا این تیم برای سومین بار متوالی حریفانش را با چهار گل در هم بکوبد.

در پایان پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو کاتالان‌ها با این پیروزی ۴۵ امتیازی شدند و به رده چهارم صعود کردند. اتلتیک بیلبائو هم با ۳۷ امتیاز در رده هشتم ایستاد.

بارسلونا بازی های مهمی در لیگ اروپا مقابل گالاتاسرای و همچنین بازی مقابل رئال مادرید را در لالیگا پیش رو دارد و ژاوی باید بتواند تیم خود را در فرم خوبی نگه دارد.

نتیجه گرفتن در این بازی ها می تواند در تعیین سرنوشت این فصل بارسا و ادامه مربیگری ژاوی در بارسلونا بسیار موثر باشد. در هر صورت فعلا تیم او فرم خوبی را از خود نشان داده است و عملکرد خوبی مقابل اتلتیک بیلبائو داشته است.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

 

بارسلونا اتلتیک بیلبائو
۷۲%مالکیت۲۸%
۷شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۷۸۷تعداد پاس۳۰۵
۷۱۸پاس صحیح۲۲۵
۲۶سانتر۹
۵کرنر۰
۸خطا۱۰
۴آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

 

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

از یک هشتم نهایی کوپا دل ری اتلتیک بیلبائو در سن مامس میزبانی از بارسلونا را برعهده داشت. بیلبائو در ریاض عربستان و در فینال سوپر کاپ بازی را ۲-۰ به رئال باخته بود و بارسا هم چهارشنبه گذشته در نیمه نهایی مغلوب رئال شده بود. بارسا با استراحت بیشتر پای به میدان گذاشت ولی در همان شروع کار دروازه اش را باز شده دید.

دو دقیقه از بازی گذشته بود که ایکر مونیاین کاپیتان بیلبائو تیمش را پیش انداخت. او از گوشه محوطه جریمه با یک ضربه فنی توپ را به کنج مخالف فرستاد تا با گلی استثنایی زننده اولین گل بازی باشد. این گل را بارسا در دقیقه ۲۰ توسط فران تورس پاسخ داد.

فران که ماه گذشته از سیتی به بارسا پیوست و در نیمه نهایی سوپرکاپ برابر رئال اولین بازی خود را انجام داد، روی پاس سرخیو بوسکتس و از کنج محوطه جریمه یک شوت فنی و کات دار را روانه دروازه کرد تا گل تساوی آبی اناری ها را به ثمر برساند. سوپرگل پاسخ سوپرگل.در ادامه بازی بیلبائو با وجود برتری محسوس و شانس هایی که خلق کرد، نتوانست به گل برسد تا نیمه اول مساوی تمام شود.

نیمه دوم فوتبال زنده بارسلونا و اتلتیک بیلبائو را بیلبائو بهتر شروع کرد و دقیقه ۵۲ نیز اولین موقعیت گلزنی توسط اینیاکی ویلیامز خلق شد.نفوذ او از راست به درون محوطه جریمه و سپس شوت او را تراشتگن با واکنشی خوب برگشت داد تا حساب کار ۱-۱ بماند.همین بازیکن دقیقه ۸۴ یک خطر مسلم دیگر خلق کرد و ضربه او با برخورد به تیر افقی دروازه به گل تبدیل نشد.بیلبائو دقیقه ۸۵ به گل دوم رسید تا در یک قدمی صعود قرار بگیرد.

سانتر برنگر در شلوغی درون محوطه جریمه و در تیر دوم به اینیگو مارتینز رسید و او هم در جدال با پیکه موفق تر عمل کرد و توپ را وارد دروازه کرد.دقیقه ۹۰ بازی برنگر خود گلزنی کرد ولی به درستی و به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

بازی به دقیقه ۹۳ رسیده بود که بارسا به گل تساوی رسید. پاس با قیچی برگردان دنی آلوز روی خط محوطه جریمه به پدری رسید و شوت پای چپ او گل تساوی بارسا را رقم زد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.

بازی به دقیقه ۱۰۵ رسیده بود که بیلبائو به پنالتی رسید. برخورد توپ به دست جوردی آلبا پس از بازبینی صحنه توسط داور پنالتی اعلام شد و مونیایین دومین گل خود را در این مسابقه به ثمر رساند تا میزبان ۳-۲ پیش بیفتد.دقیقه ۱۰۷ بازی بارسا توسط فران تورس به گل رسید ولی به درستی آفساید اعلام شد.

در نهایت با پایان پخش زنده بارسلونا و اتلتیک بیلبائو بیلبائو پیروز این ماراتن ۱۲۰ دقیقه ای شد و با پیروزی ۳-۲ بر بارسلونا به یک چهارم نهایی کوپا دل ری رفت.

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو

 

اتلتیک بیلبائوبارسلونا
۳۳%مالکیت۶۷%
۷شوت در چارچوب ۴
۱۳شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۳۵۰تعداد پاس۷۳۹
۲۶۲پاس صحیح۶۴۴
۲۰سانتر۱۷
۷کرنر۳
۲۱خطا۲۰
۷آفساید۶
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو

اتلتیک بیلبائو در چارچوب هفته دوم لالیگا، میزبان بارسلونا بود. در شبی که با موقعیت سوزی بریتویت آغاز شد، اتلتیک بیلبائو انواع و اقسام موقعیت گلزنی را که معمولا روی پرس فوق العاده اش به دست می آورد از دست داد تا اینیگو مارتینز سرانجام قفل دروازه بارسلونا را شکاند.

 در حالی که با توجه به روند بازی به ثمر رسیدن گل تساوی بارسلونا دور از ذهن به نظر می رسید، ممفیس دیپای روی یک ضربه محکم و استثنایی کار را به تساوی کشاند و اولین گل خودش برای بارسا (در بازی های رسمی) را به ثمر رساند. در ادامه بازی زنده بارسلونا و اتلتیک بیلبائو اما اریک گارسیا در لحظات پایانی از زمین بازی اخراج شد تا بارسلونا بازی را ۱۰ نفره به پایان برساند.

 بارسلونا با وجود این تساوی با ۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر از مایورکا و والنسیا، موقتاً صدرنشین شد و بیلبائو به رتبه دهم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو

 

اتلتیک بیلبائوبارسلونا 
۳۳%مالکیت۶۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۲۶۹تعداد پاس۵۸۹
۱۹۷پاس صحیح۵۱۴
۲۷سانتر۱۶
۱۳کرنر۲
۱۵خطا۱۰
۳آفساید۲
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو

 

پخش بازی زنده بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

اتلتیک بیلبائو و بارسلونا در چارچوب دیدار فینال کوپا دل ری فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با برتری قاطعانه ۴-۰ بارسلونا و قهرمانی آبی اناری ها در این رقابت ها خاتمه یافت.بارسلونا در فینال شماره ۴۱ خود در کوپا دل ری به قهرمانی شماره ۳۱ خود دست یافت. پس از یک نیمه اول برتر که با بدشانسی بدون گل به اتمام رسید، بارسا در نیمه دوم به هدف خود رسید.

ابتدا دقیقه ۶۰ آنتوان گریزمان بود که با یک بغل پا روی پاس فرانکی دی یونگ توانست گل نخست را به ثمر برساند و مسیر برای یک برد پرگل را فراهم کند. این گل شماره ۱۲ ستاره فرانسوی به بیلبائو بود. او بیش از هر تیمی به بیلبائو گل زده است.

سه دقیقه بعد فرانکی دی یونگ روی پاس رو به جلوی عالی جوردی آلبا توانست با ضربه سر از چند قدمی دروازه، گل دوم را به ثمر برساند و تقریبا کار را یکسره کند. دی یونگ بازی خوب خود را با این گل کامل کرد. او پس از جیمی هاسلبینک بازیکن هلندی سابق اتلتیکو، دومین هلندی است که در یک فینال کوپا دل ری موفق به گلزنی می‌شود.

دقیقه ۶۸ پخش زنده بارسلونا و اتلتیک بیلبائو شروع طوفان لیونل مسی بود. فوق ستاره آرژانتینی برای کسب هفتمین قهرمانی خود در کوپا دل ری و بالا بردن جام به عنوان کاپیتان بی تابی می‌کرد. او پس از همکاری عالی با دی یونگ، درون محوطه جریمه با تسلط تمام اینیه گو مارتینز را دریبل کرد و با بغل پا توپ را به کنج دروازه دور از دستان اونای سیمون فرستاد.

۴ دقیقه پس از این گل مسی گل دوم خود را نیز به ثمر رساند. این بار پاس به عقب جوردی آلبا بود که منجر به گل شد. مسی با یک بغل پای محکم از بیرون محوطه جریمه موفق به گلزنی شد. توپ از زیر دستان اونای سیمون بود که به درون دروازه غلتید. این گل شماره ۲۹ مسی در بازی شماره ۴۱ برابر بیلبائو و نهمین گلش در یک فینال کوپا دل ری بود تا با گذر از رکورد تلمو زارا تبدیل به آقای گل فینال کوپا دل ری شود.

این بازی با برتری ۴-۰ بارسا تمام شد تا رونالد کومان به اولین جام خود به عنوان مربی در باشگاه کاتالان دست یابد. این اولین قهرمانی بارسا در دومین دوره ریاست خوان لاپورتا نیز بود.لیونل مسی حالا سلطان کوپا دل ری است. او در شب قهرمانی بارسا، موفق به دبل برابر اتلتیک بیلبائو شد و دو رکورد نیز به جا گذاشت.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائوبارسلونا 
۲۳%مالکیت۷۷%
۱شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۱
۲۳۴تعداد پاس۸۱۳
۱۷۲پاس صحیح۷۵۹
۱۳سانتر۱۳
۴کرنر۴
۱۳خطا۱۳
۱آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و یکم لالیگا اسپانیا ، تیم های بارسلونا و اتلتیک بیلبائو با هم دیدار کردند.بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۶، مسی گل اول بازی را به ثمر برساند اما او که در موقعیت تک به تک با اونای سیمون قرار گرفته بود، نتوانست دروازه بیلبائو را باز کند.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و در مقابل بازیکنان بیلبائو به دنبال استفاده از ضد حملات بودند. در دقیقه ۱۴، بار دیگر مسی روی پاس پیانیچ صاحب موقعیت شد اما این بار ضربه او از بالای دروازه بیلبائو به بیرون رفت.فشار حملات بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۲۰، این تیم به گل اول بازی رسید. خطای وِنسِدور روی مسی پشت محوطه جریمه بیلبائو باعث شد تا داور یک ضربه آزاد برای بارسا اعلام کند. خود مسی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه بیلبائو فرستاد.

بیلبائو خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و این تیم هم بلافاصله صاحب یک آزاد در موقعیت مناسب شد اما ارسال مونیاین را مینگسا بالاتر از مهامان بیلبائو دفع کرد.در ادامه بازی متعادل دنبال شد و اگرچه هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل بودند اما موقعیت چندانی روی دروازه ایجاد نمی‌شد. در دقایق پایانی این نیمه بازیکنان بیلبائو فشار بیشتری روی دروازه بارسا وارد کردند اما در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود آبی و اناری ها به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده بارسلونا و اتلتیک بیلبائو را بیلبائو بهتر آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که این تیم به گل تساوی رسید. روی یک حرکت از سمت چپ و ارسال رائول گارسیا به دهانه دروازه، یوردی آلبا که توسط بازیکن حریف تحت فشار قرار داشت، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.بعد از این گل باز هم این بازیکنان بیلبائو بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما در دقیقه ۵۸، روی ارسال گریزمان، پیانیچ می توانست بارسا را پیش بیندازد اما واکنش اونای سیمون، مانع گلزنی او شد.    

در ادامه این بازیکنان بارسلونا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ هرچند حملات این تیم به موقعیت ویژه ای منجر نمی شد. تا اینکه در دقیقه ۷۴ پخش زنده بارسلونا و بیلبائو، سرانجام این گریزمان بود که توانست بارسا را پیش بیندازد.این ستاره فرانسوی که در دیدار فینال سوپرکاپ، هر دو گل بارسا را وارد دروازه بیلبائو کرده بود، روی یک حرکت تیمی و پاس در عرض اسکار مینگسا، با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد. در دقایق باقی مانده بازیکنان بیلبائو تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری ۲-۱ بارسا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

بارسلونا  اتلتیک بیلبائو
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۵۹۶تعداد پاس۴۱۱
۵۲۰پاس صحیح۳۳۸
۱۵سانتر۱۴
۷کرنر۳
۱۲خطا۲۰
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا و بیلبائو

دیدارهای سومین شب از هفته بیست‌و‌یکم لالیگا، با انجام یک بازی در ورزشگاه نیوکمپ به پایان رسید که در آن تیم فوتبال بارسلونا مهمانش اتلتیک بیلبائو را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و ضمن گرفتن انتقام شکست دو هفته پیش مقابل این تیم در سوپرجام اسپانیا، به رده دوم جدول صعود کرد.

لیونل مسی در دقیقه ۲۰ پخش زنده بارسلونا و بیلبائو گل نخست بازی را از روی یک ضربه ایستگاهی برای بارسلونا به ثمر رساند. گل به خودی هم‌تیمی او جوردی آلبا در دقیقه ۴۹ نتیجه را مساوی کرد، اما آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی کاتالان‌ها با گلی که در دقیقه ۷۴ زد اجازه نداد تیمش در این بازی امتیاز از دست بدهد.

به این ترتیب بارسلونا با کسب دوازدهمین برد خود در این فصل لالیگا ۴۰ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به رئال مادرید (۲۳ به ۱۷) به رده دوم جدول صعود کرد. هم بارسلونا، هم رئال مادرید در این فصل ۲۰ بازی انجام داده‌اند و این در حالی است که اتلتیکومادرید با ۱۹ بازی و ۵۰ امتیاز صدرنشین جدول است.بیلبائو هم که دهمین شکستش را متحمل شد با ۲۴ امتیازی در رده یازدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

بارسلونا اتلتیک بیلبائو
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۵۹۶تعداد پاس۴۱۱
۵۲۰پاس صحیح۳۳۸
۱۵سانتر۱۴
۷کرنر۳
۱۲خطا۲۰
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

در اولین ماه سال جدید میلادی امشب ورزشگاه المپیک سویا میزبان دیدار نهایی ابرجام اسپانیا میان دو تیم بارسلونا و اتلتیک بیلبائو بود که سرانجام شاگردان مارسلینو با حساب ۳-۲ به برتری رسیدند تا با دو پیروزی برابر دو غول بزرگ اسپانیا مقتدرانه سوپرجام اسپانیا را به چنگ آورند.این بازی را دو تیم بهتر آغاز کردند اما بیلبائو دفاع منظم‌تری را داشت و فُرصت‌های حریف را یکی پس از دیگری دفع می‌کرد.

اولین و جدی‌ترین موقعیت بارسا روی حرکت تیمی منجر به گل شد که آنتوان گریزمن آنرا در دقیقه ۴۰ به ثمر رساند. جایی که ابتدا عثمان دمبله توپ را به عقب کشید و مسی آن را به جوردی آلبا رساند و در ادامه توپی که به اعجوبه آرژانتینی رسید، در میان سردرگمی مدافعان حریف آن را مقابل دروازه در اختیار گریزمن قرار داد تا ستاره فرانسوی بدون درد سر توپ را به تور بچسپاند.

با این گل رختکن بارسا از خوشحالی منفجر شد ولی اُسکار خیلی زود روی این شوق و شور آب سرد ریخت زیرا ایناکی ویلیامز در دقیقه ۴۱ اُسکار دی‌مارکوس را در فُرصت تک به تک با تراشتگن قرارداد و او نیز به شکل دیدنی با یک چِپ عالی دروازه بارسا را باز کرد تا خیال مارسلینو راحت شود و رختکن او به آرامش برگردد. نیمه اول نیز در ادامه با مات شدن کومان ۱-۱ پایان یافت.

در نیمه دوم پخش زنده بارسلونا و بیلبائو بارسلونا بازی را بهتر از سر گرفت و لحظه به لحظه فشار می‌آورد اما در دقیقه ۵۶ بازی روی پاس مونین رائول گارسیا ضربه سرش را وارد دروازه تراشتگن کرد که با دخالت زودهنگامِ VAR به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

در دقیقه ۷۷ بازی آنتوان گریزمن بار در دیگر درخشید و روی پاس درون محوطه جریمه و مقابل دروازه جوردی آلبا، با پای چپ دروازه بیلبائو را باز کرد و حساب کار را ۲-۱ ساخت.در یک ضد حمله برق آسا بازیکنان بارسا توسط دمبله مهم‌ترین موقعیت را شکل دادند که با دخالت دروازه‌بان بیلبائو در دقیقه ۸۳ از دست رفت. بارسا به فکر جشن قهرمانی بود که بیلبائو برنامه کامبک خود را پیدا کرد که گام اول را با گل دقیقه ۹۰ روی یک ضربه آزاد برداشت. جایی که مونین آن را فرستاد و آسیِیرویالیبری تازه وارد با پای چپ گل‌زنی کرد.

در ۳ دقیقه وقت‌های تلف شده تغییری در نتیجه نیامد تا قهرمان سوپر جام در ۳۰ وقت‌های اضافه مشخص شود.همین که داور سوت آغاز ۳۰ دقیقه اضافه را زد، سه دقیقه بعد از آن ایناکی ویلیامز روی پاس مونین سومین گل بیلبائو را با زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند تا همه برنامه‌های کومان را بر هم بزند.

ادامه کار آهسته آهسته برای بارسا سخت‌تر می‌شد.در دقیقه ۱۰۵ بازی دنی گارسیا و فرانکی دیونگ برای زدن ضربه سر بلند شدند که سر دنی گارسیا محکم به صورت دی یونگ برخورد کرد اما دو طرف به بیرون منتقل شدند تا به وضعیت شان رسیدگی صورت بگیرد. پیشی کارت برای بازیکن بیلبائو می‌شد اما داور دست به جیب نبرد و پس از آن نیز سوت  پایان نیمه اول ۳۰ دقیقه وقت‌های اضافه زده شد.

در دقیقه ۱۱۸ (دقایق پایانی نیمه دوم) فوتبال زنده بارسلونا و بیلبائو در حرکتی بازیکن بیلبائو می‌خواست از مقابل مسی حرکت کند که او با عصبانیت او را نقش بر زمین کرد و داور پس از بررسی صحنه از طریق داور ویدیویی، لیونل مسی را مستقیما با نشان دادن کارت سرخ از زمین بازی اخراج کرد تا کار برای بارسا بیشتر سخت شود.سرانجام بازی با سوت داوری به سود بیلبائو خاتمه یافت و این تیم جام قهرمانی را مقتدرانه کسب کرد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

بارسلونا   اتلتیک بیلبائو
۶۷%مالکیت۳۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۲
۹۳۱تعداد پاس۴۲۴
۸۴۰پاس صحیح۳۳۸
۱۶سانتر۲۵
۳کرنر۵
۱۵خطا۲۴
۱آفساید۴
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسا و بیلبائو

در دیداری معوقه از هفته دوم لالیگا مقابل هم صف آرایی کردند. بارسلونا در این بازی ابتدا از حریف عقب افتاد اما با گلزنی ستاره همیشگی و ستاره نوجوان خود، توانست پس از ۳ سال، در سن مامس مقابل یکی از سرسخت ترین رقیبانش، اتلتیک بیلبائو به پیروزی برسد.ویلیامز از بین مدافعان بارسلونا فرار کرد، توپ را نگه داشت و با خونسردی کامل توانست به وسیله یک ضربه پای راست دقیق دروازه بارسا را فرو بریزد.

کاتالان ها هنوز هفت امتیاز از صدر فاصله دارند اما لئو با این دبل حالا ۹ گله شده و مشترکا با آسپاس، سوارز و مورنو آقای گل لالیگاست. در حقیقت به نظر می رسد که شروع سال جدید حس خوبی را در بارسا ایجاد کرده و آنها امیدوارند که بتوانند در هفته های آینده با هدایت کومان و با مشخص شدن مدیر جدید خود در هفته های آینده دوباره به روزهای خوبشان برگردند.

آنها نمی خواهند که برای دومین فصل پیاپی بدون جام بمانند و حقی هم برای اشتباه ندارند چرا که به اندازه کافی در این فصل امتیاز از دست داده اند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائوبارسلونا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۲
۴۶۴تعداد پاس۶۴۱
۳۹۶پاس صحیح۵۷۴
۱۷سانتر۹
۳کرنر۴
۱۰خطا۶
۰آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو امشب

در هفته سی و یکم رقابت های لالیگا، بارسلونا و اتلتیک بیلبائو به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تک گل ایوان راکیتیچ با پیروزی بارسلونا پایان یافت.در نیمه اول مسابقه، بارسلونا با ارائه یک نمایش ضعیف نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه اتلتیک بیلبائو ایجاد کند و نیمه اولی تقریبا کسل کننده را شاهد بودیم. در نیمه دوم، ورود آنسو فاتی و ریکی پویگ باعث شد بازی بارسلونا نسبت به نیمه اول کمی بهتر شود. در دقیقه ی ۷۰ بود که روی همکاری مسی و راکیتیچ، بارسلونا بالاخره قفل دروازه را شکست.

مسی در محوطه جریمه بیلبائو گیر افتاد و مدافعان بیلبائو توپ او را زدند. در ادامه، راکیتیچ توپ را از بازیکنان بیلبائو گرفت و طی حرکت یک-دو با لیونل مسی، دروازه بیلبائو را باز کرد. اولین گل فصل راکیتیچ، بسیار حیاتی بود.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

بارسلونا  اتلتیک بیلبائو
۷۲%مالکیت۲۸%
۴شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۳
۷۷۰تعداد پاس۲۸۰
۶۷۲پاس صحیح۱۸۹
۱۴سانتر۱۴
۶کرنر۲
۱۰خطا۱۶
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

پخش بازی بارسلونا و بیلبائو زنده

تیم های اتلتیک بیلبائو و بارسلونا در چارچوب مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا ( کوپا دل ری ) برابر یکدیگر قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت بارسایی ها خشن آغاز شد . آن ها با حملات سنگین خود قصد باز کردن دروازه ی اتلتیک را داشتند اما در این راه اصلا موفق نبودند. با پایان زمان ، نیمه ی نخست با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی ، اتلتیک چند بار سعی کرد از حملات بارسلونا سو استفاده کرده و ضد حمله ای تشکیل دهد اما بازیکنان این تیم در استفاده از موقعیت های طلایی ناموفق بودند.

با نزدیک شدن به پایان بازی ، امید ها برای گلزنی کمرنگ می شد تا که در دقیقه ی سوم وقت اضافه ، با اشتباه محض بوسکتس دروازه ی خودی باز شد و اینگونه اتلتیک بیلبائو با برتری ۱-۰ پیروز میدان شد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائوبارسلونا 
۲۶%مالکیت۶۹%
۱شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۳۰۵تعداد پاس۶۷۳
۲۲۴پاس صحیح۵۷۹
۱۶سانتر۶
۳کرنر۴
۱۵خطا۱۳
۳آفساید۲
۳کارت زرد۶

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده بارسلونا و بیلبائو

در چارچوب هفته ی اول رقابت های لالیگای اسپانیا دو تیم اتلتیک بیلبائو و بارسلونا به دیدار هم رفتند. طی ۹۰ دقیقه زمان این بازی ، اتلتیک موفق شد یک بار دروازه ی بارسلونا را باز کند و به برتری ۱-۰ دست یابد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد تلاش بیشتر دو تیم و افزایش سرعت بازی بودیم . بارسلونا ای ها که تمام تلاش خود را برای باز کردن دروازه ی حریف به کار برده بودند موفق نشدند از سد دفاعی قدرتمند اتلتیک بگذرند و اینگونه بود که قفل دروازه ی این تیم بسته ماند اما در مقابل آدوریز در دقیقه ی ۸۹ با ضربه ی زیبای خود دروازه ی بارسایی ها را باز کرد و تیمش را به برتری ۱-۰ رساند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائوبارسلونا 
۲۷%مالکیت۷۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۲۵۵تعداد پاس۶۷۳
۱۸۱پاس صحیح۵۷۷
۱۳سانتر۱۶
۳کرنر۸
۱۴خطا۹
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲ – تی وی تو