بارسا عقب کشید: کاپیتان بایرن در منچسترسیتی!

ژانویه 8, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، جاشوا کیمیش در کادرفنی بارسا بازیکنی بسیار محبوب است و مهره ایده‌آلی برای خط هافبک به حساب می‌آید، اما در صورتی که این ملی پوش آلمانی تصمیم به ترک بایرن بگیرد، باشگاه کاتالان نمی‌تواند در رقابت با باشگاه‌های دیگر برای خرید او شرکت کند.

منچسترسیتی از این حیث موقعیت کاملا بهتری دارد و در صورت شکست مذاکرات کیمیش برای تمدید که محتمل است، به سراغ او خواهد رفت. قرارداد این هافبک در سال ۲۰۲۵ به پایان می‌رسد و در حال حاضر با وجود اینکه بایرن پیشنهادات متعددی ارائه کرده است، توافق بر سر تمدید مقدور نشده است.

اسپورت امروز در این رابطه نوشت که جدایی کیمیش از بایرن در تابستان پیش رو بسیار محتمل است ولی بایرن او را با رقمی بالا واگذار خواهد کرد. اینکه تنها یک سال از قرارداد او باقی خواهد ماند باعث می‌شود رقم انتقالش کمتر شود اما شرایط مالی بارسا در تابستان ۲۰۲۴ نیز مطلوب نیست و توان رقابت با باشگاهی مثل سیتی را ندارد.

کیمیش در بایرن سابقه کار زیر نظر پپ گواردیولا را دارد و با مربی اسپانیایی بود که استعدادش شکوفا شد. پپ مشتاق است بار دیگر کیمیش را داشته باشد و مقصد بعدی او در صورت جدایی از بایرن، احتمالا سیتی است نه بارسلونا.