این ستاره شاید به دربی مادرید نرسد!

سپتامبر 16, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، از ۱۰ بازیکن دیه‌گو سیمئونه در اتلتیکو مادرید که در فیفا دی سپتامبر اردوی این تیم را ترک کردند تا در تیم‌های ملی‌شان بازی کنند دو نفر با مصدومیت به روخی بلانکو برگشتند.

چاغلار سویونجو و رودریگو دی‌پل این دو بازیکن مصدوم هستند. مصدومیت دی‌پل برای سیمئونه نگران‌کننده است چرا که این ستاره آرژانتینی از بازیکنان فیکس او است و هم‌پستی او کوکه هم پیش‌تر مصدوم شده و همچنان در اختیار تیم نیست.

رودریگو دی‌پل از اردوی تیم ملی آرژانتین با مصدومیت از ناحیه عضله ران پا به اتلتیکو برگشته و در حال حاضر مشخص است که دست‌کم بازی فردای این تیم مقابل والنسیا را از دست داده است.

دی‌پل در حال حاضر فرایند ریکاوری و شرکت در فیزیوتراپی را آغاز کرده ولی نگرانی اتلتیکو و سیمئونه این است که او به دربی شهر مادرید و دیدار اتلتیکو و رئال مادرید نرسد. دیداری که یکشنبه هفته آینده به میزبانی اتلتیکو در واندا متروپولیتانو بین این تیم و همشهری‌اش رئال برگزار خواهد شد.

در ابتدای تابستان ناپولی خواهان جذب این هافبک آرژانتینی بود ولی نتوانست با اتلتیکو به توافق برسد. سپس مذاکراتی بین الاهلی و اتلتیکو انجام شد اما مخالفت دیه‌گو سیمئونه و همچنین عدم تمایل دی‌پل به انتقال به عربستان باعث شد او در مادرید ماندگار شود.