این بازیکن برگشت، دفاع رئال بیمه شد

اکتبر 12, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، اگر در بین مهاجمان گلزنی قانون اول است و از دست دادن موقعیت‌ها می‌تواند هر مهاجمی را به نیمکت تبعید کند، در دفاع نیز (اگرچه فوتبال یک بازی تیمی است)، مدافعان را بر اساس گل‌های خورده می‌سنجند.

واقعیت این است که فصل جاری خط دفاعی رئال مادرید با فرلاند مندی از زمانی که او دوباره در دربی به میادین برگشت، گلی دریافت نکرده است. رئال در دربی سه گل خورد ولی همه گل‌ها زمانی به ثبت رسیدند که مندی روی نیمکت بود.

سه روز بعد، مندی در برابر لاس پالماس به ترکیب اصلی بازگشت و رئال مادرید ۲-۰ پیروز شد. او ۷۷ دقیقه بازی کرد. در مقابل خیرونا او بازیکن تعویضی بود و رئال ۳-۰ برنده شد. بازیکن سابق لیون در لیگ قهرمانان اروپا مقابل ناپولی در دقیقه ۷۴ وارد زمین شد و در دقایق باقیمانده رئال گلی دریافت نکرد و در عوض گل سوم را زد و پیروز شد.

در آخرین بازی رئال مادرید، مقابل اوساسونا، مندی در تمام ۹۰ دقیقه حضور داشت. این اولین بازی کامل مندی پس از بازگشتش به میادین بود و بازی ۴-۰ به پایان رسید. در پنج بازی اول لیگ که مندی حضور نداشت، رئال سه گل دریافت کرد و در دو بازی کلین شیت داشت. در چهار بازی بعدی با مندی، رئال سه گل دریافت کرد اما همه آنها مقابل اتلتیکو و بدون بازیکن فرانسوی در زمین بود.

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، اهمیت مندی در سمت چپ را می‌داند اما مصدومیت‌ها دشمن اصلی مندی هستند. کارلتو امیدوار است که فیفا دی به او کمک کند تا اعتماد به نفس خودش را کاملا بازیابی کند و با پشت سر گذاشتن مشکلات جسمی، دوباره به عنوان دفاع چپ اصلی رئال به میدان برود.