این بارسایی در لیگ برتر ناپدید شد!

اکتبر 16, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، بارسا در آستانه بسته شدن بازار انتقالات تابستانی از فروش کلمنت لنگله ناامید بود. با وجود شایعات پیوسته در مورد انتقال این بازیکن به تاتنهام، این اتفاق رخ نداد. بارسا حتی حاضر شد به او برگه آزادی بدهد ولی لنگله قبول نکرد.

سرانجام استون ویلا در آخرین لحظه به عنوان یک نجات‌دهنده ظاهر شد. البته ویلا حاضر شد تنها بخشی از حقوق او را پرداخت کند. مشکل موقتا حل شده، اما قرارداد او تا سال ۲۰۲۶ منقضی نمی‌شود و در پنجره‌های بعدی او همچنان یک معضل خواهد بود.

زمانی که او به ویلای اونای امری پیوست، به نظر می‌رسید فیکس بازی خواهد کرد چون فصل قبل در لیگ برتر، او با اسپرز درخشیده بود اما تاکنون نتوانسته اعتماد سرمربی اسپانیایی را جلب کند. در واقع، او حتی در پنج بازی لیگ که در دسترس بوده نیز به میدان نرفته است. لنگله البته در هر دو بازی لیگ کنفرانس برای ویلا بازی کرده است.

مدافع فرانسوی در ویلا کار آسانی نخواهد داشت. او آن سطح فوق العاده سویا و اولین سال حضورش در بارسا را ​​بازیابی نکرده است. پائو تورس، یکی از خریدهای بزرگ ویلا در این تابستان، فعلاً جایگاهی بالاتر از لنگله دارد.