تی وی تو

پخش زنده فوتبال اینتر یوونتوس ‌

اینتر یوونتوس

یکشنبه ۲۸ دی ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی اینتر یوونتوس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر یوونتوس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر یوونتوس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر – یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر یوونتوس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اینتر یوونتوس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر یوونتوس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر یوونتوس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر یوونتوس- ۱۸ اسفند ۹۸

دو تیم یوونتوس و اینتر در هفته بیست و ششم رقابت های سری آ در تورین به مصاف هم رفتند که در نهایت این بانوی پیر بود که با کسب پیروزی مقابل اینتر، رقیب سنتی اش، جایگاهش را در صدر جدول به تثبیت رساند.در همان ابتدای بازی یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه پنج، ضربه هرنانس هافبک برزیلی و سابق تیم اینتر از فاصله سی متری به نوک انگشتان هندانوویچ برخورد کرد و به تیر افقی اینتر برخورد کرد.در ادامه مانژوکیچ که در عمق حرکت کرده بود با یک پاس عرضی دیبالا را درون محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد، امّا ضربه او به مدافعین اینتر برخورد کرد و برگشت داده شد. این یوونتوس بود که بار دیگر به حملات خود ادامه داد و روی اشتباه موریو، مانژوکیچ صاحب موقعیت شد، امّا ضربه او از زاویه بسته راهی به دروازه پیدا نکرد. 

هندانوویچ روی دو شوت از راه دور هرنانس و ضربه سر مانژوکیچ در نیمه نخست مجبور به واکنش شد. اینتر در مقابل روی ضربه آزاد ته یس و ضربه دی آمبروزیو تنها موقعیت جدی اش در نیمه نخست را روی دروازه یوونتوس خلق کرد.اواخر نیمه نخست، جورجیو کیه لینی که تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود، مجبور به ترک زمین شد و روگانی به جای وی وارد زمین شد. بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم و در نخستین موقعیت جدی، سانتر دیبالا روی یک ضربه ایستگاهی با دفع اشتباه دی آمبروزیو به لئوناردو بونوچی رسید و او در محوطه شش قدم با ضربه ای دیدنی دروازه هندانوویچ را باز کرد. در ادامه بازی پس از مصدومیت گری مدل، آدم لیاییچ به جای وی به میدان آمد  که اینتر پس از ورود وی به زمین رویکردی هجومی را در دستور کار قرار داده بود. امّا با ورود آلوارو موراتا به زمین، در نخستین موقعیتی که او در محوطه جریمه صاحب توپ شد، میراندا بر روی وی مرتکب خطای پنالتی شد.

 

یوونتوس  اینتر میلان
۵۴% مالکیت ۴۶%
۵ شوت در چارچوب  ۱
۷ شوت خارج از چارچوب ۷
۱ مهار دروازه بان ۳
۶۲۳ تعداد پاس ۵۳۴
۵۶۹ پاس صحیح ۴۶۱
۱۴ سانتر ۹
۵ کرنر ۴
۸ خطا ۱۸
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی اینتر یوونتوس- ۱۴ مهر ۹۸

در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینتر در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا مقابل یوونتوس قرار گرفت که این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۲ بیانکونری به پایان رسید.دیدار حساس دو تیم در حالی آغاز شد که یوونتوس در همان دقایق ابتدایی، روی پاس در عمق پیانیچ، توسط پائولو دیبالا به گل اول دست یافت تا این گل زودهنگام نوید یک بازی جذاب را بدهد. تنها دو دقیقه بعد، این بار کریستیانو رونالدو از سمت چپ نفوذ کرد و ضربه زیبای او با سایش به تیر دروازه به بیرون رفت.اینتر بعد از این گل، بهترین فرصت را برای جبران داشت اما مارتینز توپ را به لوکاکو رساند اما ضربه ستاره بلژیکی توسط بونوچی بلاک شد تا بازی مساوی نشود. تلاش‌های نراتزوری ادامه داشت تا در دقیقه ۱۶، ارسال بارلا به بازوی دی لیخت برخورد کرد و داور پس از بررسی VAR، یک پنالتی برای میزبان اعلام کرد که توسط لائوتارو مارتینز بدل به گل تساوی شد تا هیجان به سکو‌های جوزپه مه‌آتزا بازگردد.

در دقیقه ۲۸، این بار پاس بروزوویچ به لوکاکو رسید و او نیز موقعیت را برای مارتینز مهیا کرد، اما ضربه او با واکنش عالی شزنی راهی به دروازه یووه پیدا نکرد. بدترین خبر برای اینتر مصدومیت استفانو سنسی ستاره آماده این تیم بود و کونته مجبور شد تا وسینو را به جای او به بازی بیاورد. پرسینگ شدید اینتر باعث نشده که یوونتوس سبک بازی خود را تغییر دهد و آنها هم‌چنان از خط دفاعی بازی‌سازی را آغاز می‌کردند و در دقیقه ۳۷، نزدیک بود اشتباه کوادرادو کار دست بیانکونری دهد اما مارتینز در کنترل توپ ناکام بود.در دقایق رو به پایان نیمه اول، رونالدو توپ را از دیبالا گرفت اما ضربه سنگین او با واکنش عالی هاندانوویچ راهی به دروازه پیدا نکرد. دو دقیقه بعد، باز هم رونالدو با دیبالا یک و دو کرد و این بار موفق شد دروازه اینتر باز کند اما پرچم کمک داور بالا رفت و گل ستاره پرتغالی مردود اعلام شد.

در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌نتیجه بود نیمه اول با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. یوونتوس در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم فرصت گلزنی داشت اما ضربه راه دور برناردسکی با واکنش هندانوویچ مواجه شد. در دقیقه ۵۶، این بار دیبالا موقعیت داشت اما خروج هاندانوویچ باعث شد تا ضربه ستاره آرژانتینی راهی به دروازه اینتر پیدا نکند.در ادامه مائوریتسیو ساری، ایگواین و بنتانکور را به بازی آورد تا یووه چهره‌ای تهاجمی‌تر به خود بگیرد. در دقیقه ۶۸، این بار ضربه کات‌دار و زیبای وسینو با برخورد به دی لیخت به تیرک دروازه یوونتوس برخورد کرد و به بیرون رفت. دقایقی بعد این بار نوبت رونالدو بود که شانس خود را امتحان کند اما باز هم ضربه او با واکنش سنگربان اسلوونیایی اینتر به بیرون رفت.

اما تلاش‌های یوونتوس سرانجام نتیجه داد و روی یک حرکت ترکیبی عالی و پاس بنتانکور، این گونزالو ایگواین بود که با یک ضربه دقیق و زمینی دروازه اینتر را باز کرد تا یووه در آستانه کسب یک پیروزی ارزشمند قرار بگیرد.اینتر بعد از گل دوم یووه، سراپا حمله شد و در دقیقه ۸۴، شزنی در شرایط تک به تک وسینو را ناکام گذاشت تا میزبان هم‌چنان به دنبال گل تساوی باشد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا یوونتوس با این پیروزی ۱۹ امتیازی شده و بالاتر از اینتر صدرنشین سری‌آ شود.

 

اینتر میلان یوونتوس 
۵۱% مالکیت ۴۹%
۳ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۲
۴۸۱ تعداد پاس ۴۶۶
۴۰۱ پاس صحیح ۴۰۱
۲۱ سانتر ۱۴
۷ کرنر ۲
۲۲ خطا ۹
۲ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی اینتر یوونتوس- ۲ مرداد ۹۸

در سری مسابقات دوستانه اینترنشنال چمپیونز کاپ، تیم های یوونتوس و اینتر میلان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی ۱- ۱ در وقت معمول به پایان رسید. در ضربات پنالتی یوونتوس با نتیجه ی ۴ – ۳ پیروز شد.  اینتر در همان ۱۰ دقیقه ی ابتدایی با اشتباه محض لیخت در باز کردن دروازه ی خودی ، به برتری ۱-۰ رسید. در نیمه ی دوم اینتر تلاشش را کرد تا افزایش حملات ، جلوی بیشتر شدن امتیاز را بگیرد. در نهایت اینتر در دقیقه ی  ۶۸ با ضربه ی رونالدو دروازه ی یوونتوس را باز کرد تا بازی با تساوی ۱-۱ ادامه پیدا کند. پس از این گل ،روند بازی کاهش پیدا کرد و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز به افزایش سرعت آن کمکی نکرد  . در نتیجه کار به ضربات پنالتی رسید. در این ضربات ، بارلا ، ماریو و پوشکاش برای اینتر گلزنی کردند و گل های یوونتوس را نیز دمیرال ، جان ، رونالدو و کانسلو به ثبت رساندند. در نهایت یوونتوس با برتری ۳-۴ در ضربات پنالتی ، برنده ی این دیدار شد.

 

یوونتوس  اینتر میلان
۴۸% مالکیت ۵۲%
۵ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۴
۳ کرنر ۱
۱۰ خطا ۱۹
۱ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن