تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال یوونتوس ‌اینترمیلان

اینترمیلان
یوونتوس

شنبه ۲۵ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس اینترمیلان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینترمیلان – یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان یوونتوس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی یوونتوس اینترمیلان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینترمیلان یوونتوس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینترمیلان یوونتوس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان – ۲۱ بهمن ۹۹

دیدار برگشت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا در تورین بین یوونتوس و اینتر برگزار شد که تساوی بدون گل نتیجه نهایی این دیدار حساس بود. اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ لائوتارو مارتینز در مقابل دروازه یوونتوس صاحب فرصت گلزنی شد، اما به شکلی مبتدیانه زمین خورد و داور نیز اعتقادی به پنالتی نداشت.در دقیقه ۲۵ و روی ارسال کریستن اریکسن از روی یک ضربه ایستگاهی و از سمت راست، اینتر تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما توپ به بدن روملو لوکاکو خورد و با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار خود اریکسن از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت او به مدافعان یوونتوس برخورد کرد و در ریباند ضربه عجیب لائوتارو مارتینز راهی به دروازه بیانکونری نیافت.در لحظات پایانی نیمه اول کریستیانو رونالدو سه موقعیت برای گلزنی داشت، اما دو بار ضربات او به مدافعان اینتر برخورد کرد و یک بار نیز شوت زمینی او از سمت چپ با عکس العمل سمیر هندانوویچ همراه شد تا نیمه نخست کم افت و خیز با تساوی بدون گل تمام شود.

اینتر نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۲ بود که اشرف حکیمی روی پاس نیکو بارلا در پشت محوطه یوونتوس صاحب موقعیت شد، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.در دقیقه ۶۴ کریستیانو رونالدو در گوشه سمت چپ محوطه صاحب فرصت تک به تک شده و تا آستانه زدن گل اول یوونتوس پیش رفت، اما ضربه او با مهار تماشایی هندانوویچ همراه شد.

در دقیقه ۷۱ رونالدو این بار با حرکتی انفرادی و گذر از سد میلان اشکرینار و نیکو بارلا فاصله ای تا باز کردن دروازه اینتر نداشت، اما ضربه او را هندانوویچ با عکس العملی فوق العاده دفع کرد.دقایقی بعد دژان کلوسوفسکی با حرکتی انفرادی از سمت راست محوطه برای خودش خلق موقعیت کرد، اما زاویه بسته شد و هندانوویچ با خروج خود جلوی این بازیکن را گرفت.

در دقیقه ۸۳ و روی حرکت لوکاکو درون محوطه بود که استفانو سنسی فاصله چندانی تا باز کردن دروازه یوونتوس نداشت، اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و یوونتوس راهی فینال جام حذفی ایتالیا شد.

 

 

یوونتوس  اینتر  میلان
۴۹% مالکیت ۵۱%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۸
۳ مهار دروازه بان ۴
۵۲۸ تعداد پاس ۵۲۰
۴۵۹ پاس صحیح ۴۶۰
۶ سانتر ۳۱
۴ کرنر ۱۰
۲۱ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۲ خطا ۱۶
۰ آفساید ۴
۱ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان – ۱۸ اسفند ۹۸

دو تیم یوونتوس و اینترمیلان در هفته بیست و ششم رقابت های سری آ در تورین به مصاف هم رفتند که در نهایت این بانوی پیر بود که با کسب پیروزی مقابل اینترمیلان، رقیب سنتی اش، جایگاهش را در صدر جدول به تثبیت رساند.در همان ابتدای بازی یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه پنج، ضربه هرنانس هافبک برزیلی و سابق تیم اینترمیلان از فاصله سی متری به نوک انگشتان هندانوویچ برخورد کرد و به تیر افقی اینترمیلان برخورد کرد.در ادامه مانژوکیچ که در عمق حرکت کرده بود با یک پاس عرضی دیبالا را درون محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد،

امّا ضربه او به مدافعین اینترمیلان برخورد کرد و برگشت داده شد. این یوونتوس بود که بار دیگر به حملات خود ادامه داد و روی اشتباه موریو، مانژوکیچ صاحب موقعیت شد، امّا ضربه او از زاویه بسته راهی به دروازه پیدا نکرد. 

هندانوویچ روی دو شوت از راه دور هرنانس و ضربه سر مانژوکیچ در نیمه نخست مجبور به واکنش شد. اینترمیلان در مقابل روی ضربه آزاد ته یس و ضربه دی آمبروزیو تنها موقعیت جدی اش در نیمه نخست را روی دروازه یوونتوس خلق کرد.اواخر نیمه نخست، جورجیو کیه لینی که تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود، مجبور به ترک زمین شد و روگانی به جای وی وارد زمین شد. بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم و در نخستین موقعیت جدی، سانتر دیبالا روی یک ضربه ایستگاهی با دفع اشتباه دی آمبروزیو به لئوناردو بونوچی رسید و او در محوطه شش قدم با ضربه ای دیدنی دروازه هندانوویچ را باز کرد. در ادامه بازی پس از مصدومیت گری مدل، آدم لیاییچ به جای وی به میدان آمد  که اینترمیلان پس از ورود وی به زمین رویکردی هجومی را در دستور کار قرار داده بود. امّا با ورود آلوارو موراتا به زمین، در نخستین موقعیتی که او در محوطه جریمه صاحب توپ شد، میراندا بر روی وی مرتکب خطای پنالتی شد.

 

یوونتوس  اینترمیلان میلان
۵۴% مالکیت ۴۶%
۵ شوت در چارچوب  ۱
۷ شوت خارج از چارچوب ۷
۱ مهار دروازه بان ۳
۶۲۳ تعداد پاس ۵۳۴
۵۶۹ پاس صحیح ۴۶۱
۱۴ سانتر ۹
۵ کرنر ۴
۸ خطا ۱۸
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی اینترمیلان یوونتوس- ۱۴ مهر ۹۸

در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینترمیلان در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا مقابل یوونتوس قرار گرفت که این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۲ بیانکونری به پایان رسید.دیدار حساس دو تیم در حالی آغاز شد که یوونتوس در همان دقایق ابتدایی، روی پاس در عمق پیانیچ، توسط پائولو دیبالا به گل اول دست یافت تا این گل زودهنگام نوید یک بازی جذاب را بدهد. تنها دو دقیقه بعد، این بار کریستیانو رونالدو از سمت چپ نفوذ کرد و ضربه زیبای او با سایش به تیر دروازه به بیرون رفت.

اینترمیلان بعد از این گل، بهترین فرصت را برای جبران داشت اما مارتینز توپ را به لوکاکو رساند اما ضربه ستاره بلژیکی توسط بونوچی بلاک شد تا بازی مساوی نشود. تلاش‌های نراتزوری ادامه داشت تا در دقیقه ۱۶، ارسال بارلا به بازوی دی لیخت برخورد کرد و داور پس از بررسی VAR، یک پنالتی برای میزبان اعلام کرد که توسط لائوتارو مارتینز بدل به گل تساوی شد تا هیجان به سکو‌های جوزپه مه‌آتزا بازگردد.

در دقیقه ۲۸، این بار پاس بروزوویچ به لوکاکو رسید و او نیز موقعیت را برای مارتینز مهیا کرد، اما ضربه او با واکنش عالی شزنی راهی به دروازه یووه پیدا نکرد. بدترین خبر برای اینترمیلان مصدومیت استفانو سنسی ستاره آماده این تیم بود و کونته مجبور شد تا وسینو را به جای او به بازی بیاورد. پرسینگ شدید اینترمیلان باعث نشده که یوونتوس سبک بازی خود را تغییر دهد و آنها هم‌چنان از خط دفاعی بازی‌سازی را آغاز می‌کردند و در دقیقه ۳۷، نزدیک بود اشتباه کوادرادو کار دست بیانکونری دهد اما مارتینز در کنترل توپ ناکام بود.

در دقایق رو به پایان نیمه اول، رونالدو توپ را از دیبالا گرفت اما ضربه سنگین او با واکنش عالی هاندانوویچ راهی به دروازه پیدا نکرد. دو دقیقه بعد، باز هم رونالدو با دیبالا یک و دو کرد و این بار موفق شد دروازه اینترمیلان باز کند اما پرچم کمک داور بالا رفت و گل ستاره پرتغالی مردود اعلام شد.

در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌نتیجه بود نیمه اول با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. یوونتوس در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم فرصت گلزنی داشت اما ضربه راه دور برناردسکی با واکنش هندانوویچ مواجه شد. در دقیقه ۵۶، این بار دیبالا موقعیت داشت اما خروج هاندانوویچ باعث شد تا ضربه ستاره آرژانتینی راهی به دروازه اینترمیلان پیدا نکند.در ادامه مائوریتسیو ساری، ایگواین و بنتانکور را به بازی آورد تا یووه چهره‌ای تهاجمی‌تر به خود بگیرد. در دقیقه ۶۸، این بار ضربه کات‌دار و زیبای وسینو با برخورد به دی لیخت به تیرک دروازه یوونتوس برخورد کرد و به بیرون رفت. دقایقی بعد این بار نوبت رونالدو بود که شانس خود را امتحان کند اما باز هم ضربه او با واکنش سنگربان اسلوونیایی اینترمیلان به بیرون رفت.

اما تلاش‌های یوونتوس سرانجام نتیجه داد و روی یک حرکت ترکیبی عالی و پاس بنتانکور، این گونزالو ایگواین بود که با یک ضربه دقیق و زمینی دروازه اینترمیلان را باز کرد تا یووه در آستانه کسب یک پیروزی ارزشمند قرار بگیرد.اینترمیلان بعد از گل دوم یووه، سراپا حمله شد و در دقیقه ۸۴، شزنی در شرایط تک به تک وسینو را ناکام گذاشت تا میزبان هم‌چنان به دنبال گل تساوی باشد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا یوونتوس با این پیروزی ۱۹ امتیازی شده و بالاتر از اینترمیلان صدرنشین سری‌آ شود.

 

اینترمیلان میلان یوونتوس 
۵۱% مالکیت ۴۹%
۳ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۲
۴۸۱ تعداد پاس ۴۶۶
۴۰۱ پاس صحیح ۴۰۱
۲۱ سانتر ۱۴
۷ کرنر ۲
۲۲ خطا ۹
۲ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی اینترمیلان یوونتوس- ۲ مرداد ۹۸

در سری مسابقات دوستانه اینترمیلاننشنال چمپیونز کاپ، تیم های یوونتوس و اینترمیلان میلان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی ۱- ۱ در وقت معمول به پایان رسید. در ضربات پنالتی یوونتوس با نتیجه ی ۴ – ۳ پیروز شد.  اینترمیلان در همان ۱۰ دقیقه ی ابتدایی با اشتباه محض لیخت در باز کردن دروازه ی خودی ، به برتری ۱-۰ رسید. در نیمه ی دوم اینترمیلان تلاشش را کرد تا افزایش حملات ، جلوی بیشتر شدن امتیاز را بگیرد. در نهایت اینترمیلان در دقیقه ی  ۶۸ با ضربه ی رونالدو دروازه ی یوونتوس را باز کرد تا بازی با تساوی ۱-۱ ادامه پیدا کند.

پس از این گل ،روند بازی کاهش پیدا کرد و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز به افزایش سرعت آن کمکی نکرد  . در نتیجه کار به ضربات پنالتی رسید. در این ضربات ، بارلا ، ماریو و پوشکاش برای اینترمیلان گلزنی کردند و گل های یوونتوس را نیز دمیرال ، جان ، رونالدو و کانسلو به ثبت رساندند. در نهایت یوونتوس با برتری ۳-۴ در ضربات پنالتی ، برنده ی این دیدار شد.

 

یوونتوس  اینترمیلان میلان
۴۸% مالکیت ۵۲%
۵ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۴
۳ کرنر ۱
۱۰ خطا ۱۹
۱ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۴ خرداد

بازیهای سه‌شنبه ۲۵ خرداد

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی

سه‌شنبه ۰۱:۳۰

کوپا آمریکا

شیلی
آرژانتین

پخش زنده فوتبال پاراگوئه بولیوی

سه‌شنبه ۰۴:۳۰

کوپا آمریکا

بولیوی
پاراگوئه

پخش زنده والیبال ایران استرالیا

سه‌شنبه ۱۴:۳۰

لیگ ملت های والیبال

والیبال استرالیا
والیبال ایران

پخش زنده فوتبال تاجیکستان میانمار

سه‌شنبه ۱۴:۵۵

مقدماتی جام جهانی آسیا

میانمار
تاجیکستان

پخش زنده فوتبال ژاپن قرقیزستان

سه‌شنبه ۱۵:۰۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

قرقیزستان
ژاپن

پخش زنده فوتبال چین سوریه

سه‌شنبه ۱۶:۰۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

سوریه
چین

پخش زنده فوتبال فیلیپین مالدیو

سه‌شنبه ۱۸:۳۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

مالدیو
فیلیپین

پخش زنده فوتبال هند افغانستان

سه‌شنبه ۱۸:۳۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

افغانستان
هند

پخش زنده فوتبال پرتغال مجارستان

سه‌شنبه ۲۰:۳۰

جام ملت های اروپا

مجارستان
پرتغال

پخش زنده فوتبال بحرین هنگ کنگ

سه‌شنبه ۲۱:۰۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

هنگ کنگ
بحرین

پخش زنده فوتبال ایران عراق

سه‌شنبه ۲۱:۰۰

مقدماتی جام جهانی

عراق
ایران

پخش زنده فوتبال امارات ویتنام

سه‌شنبه ۲۱:۱۵

مقدماتی جام جهانی آسیا

ویتنام
امارات

پخش زنده فوتبال تایلند مالزی

سه‌شنبه ۲۱:۱۵

مقدماتی جام جهانی آسیا

مالزی
تایلند

پخش زنده فوتبال فلسطین یمن

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

یمن
فلسطین

پخش زنده فوتبال عربستان ازبکستان

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

ازبکستان
عربستان

پخش زنده فوتبال استرالیا اردن

سه‌شنبه ۲۳:۰۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

اردن
استرالیا

پخش زنده فوتبال فرانسه آلمان

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

جام ملت های اروپا

آلمان
فرانسه

پخش زنده فوتبال چین تایپه کویت

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

مقدماتی جام جهانی آسیا

کویت
چین تایپه

بازیهای چهارشنبه ۲۶ خرداد

بازیهای پنجشنبه ۲۷ خرداد

بازیهای جمعه ۲۸ خرداد

بازیهای شنبه ۲۹ خرداد