تی وی تو
اینترمیلان
یوونتوس

چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده جام حذفی ایتالیا

بازی زنده فوتبال یوونتوس و اینتر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس اینتر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی اینترمیلان و یوونتوس زنده به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان یوونتوس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینترمیلان یوونتوس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینترمیلان یوونتوس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس اینتر

یوونتوس میزبان اینتر در حساس ترین بازی هفته سی و یکم سری آ بود. با وجود برتری یوونتوس در نیمه نخست، مهم‌ترین اتفاق در آخرین دقیقه رخ داد و باعث به گل رسیدن اینتر شد. پنالتی به‌دست آمده برای اینتر را چالهان‌اوغلو زد که شچسنی آن را مهار کرد، اما در برگشت توپ را بازیکنان یوونتوس به دروازه خودش فرستادند.

با این حال بعد از جنجال‌های فراوان، این پنالتی به دلیل ورود زودهنگام دی‌لیخت به محوطه جریمه تکرار شد و تکرار آن را دقیقه ۵+۴۵  چالهان‌اوغلو گل کرد.

نیمه دوم یوونتوس تیم برتر بود و سراپا حمله شد تا این فرصت خوب برای رسیدن به کورس قهرمانی را از دست ندهد. با این حال در پایان پخش زنده بازی یوونتوس اینتر اینتر بعد از ۹ سال و چند ماه در تورین موفق به شکست یوونتوس شد.

پخش زنده بازی یوونتوس اینتر

 

یوونتوس اینتر میلان
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۵
۴۹۳تعداد پاس۴۳۶
۴۱۶پاس صحیح۳۶۶
۲۳سانتر۶
۸کرنر۱
۹خطا۱۹
۲آفساید۱
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی یوونتوس اینتر

 

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

اینتر و یوونتوس در سوپر کاپ ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۱ اینتر و قهرمانی این تیم خاتمه یافت. نیمه اول بازی اینتر و یوونتوس، جذاب بود. در ابتدا، اینتر حملاتی را ترتیب داد اما لائوتارو مارتینز به اندازه کافی فرصت‌طلب نبود. در ادامه، یوونتوس رفته رفته خودش را پیدا کرد و توسط حرکات برناردسکی و کلوسوفسکی از گوشه‌ها، توانست خطرساز شود و به گل برسد. این پایان کار پخش زنده بازی یوونتوس اینتر نبود و اینتر با هجوم به سوی دروازه یوونتوس توانست یک پنالتی بگیرد و بازی را به تساوی بکشاند.

در نیمه دوم از پخش زنده بازی یوونتوس اینتر پس از دو موقعیتی که توسط فدریکو برناردسکی برای یوونتوس ایجاد شد، اینتر بیش‌تر صاحب توپ و میدان بود و معمولا از سمت چپ خود حملاتی را ترتیب می‌داد اما دفاع یوونتوس، منسجم بود و ماتیا پرین هم در چند صحنه، واکنش‌های خوبی از خود نشان داد. با این حال زور دو تیم در نیمه دوم به هم نرسید تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در وقت‌های اضافه، هر دو تیم صاحب توپ بودند و حملاتی ترتیب دادند. انتظار می‌رفت که بازی به ضربات پنالتی برود اما پس از ارسال دی مارکو و کنترل عجیب الکس ساندرو با سینه، توپ جلوی پای الکسیس سانچز افتاد و او در آخرین ثانیه بازی، گل قهرمانی تیمش را به ثمر رساند.

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

اینتر میلانیوونتوس 
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۸۱۳تعداد پاس۴۸۲
۷۱۰پاس صحیح۳۸۵
۳۹سانتر۱۶
۷کرنر۲
۱۷خطا۱۷
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و یوونتوس

مهم ترین نبرد هفته نهم سری آ ایتالیا، دربی این کشور بود که در ورزشگاه جوزپه مه آتسیا بین اینتر و یوونتوس برگزار شد و در نهایت با تساوی ۱-۱ خاتمه پیدا کرد.نیمه نخست هر دو تیم پایاپای پیش رفتند و موقعیت هایی برای گلزنی داشتند، اما تیمی که به گل رسید اینتر بود. شوت تماشایی چالهان اوغلو در دقیقه ۱۷ را ژکو در برگشت تبدیل به گل نخست نراتزوری کرد.

نیمه دوم یوونتوس تیم تهاجمی میدان بود، چرا که نمی خواست بازنده این دیدار حساس خانگی باشد. در نهایت ضربه پنالتی ای که دیبالا تبدیل به گل کرد باعث شد یووه از شکست فرار کند.

در پایان پخش زنده بازی یوونتوس اینتر با این تساوی اینتر ۱۸ امتیازی در رده سوم باقی ماند. یوونتوس هم که ۱۵ امتیازی شده در رده ششم جای گرفت.

 

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

اینتر میلانیوونتوس 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۱
۴۶۳تعداد پاس۴۹۷
۳۷۶پاس صحیح۴۲۲
۲۰سانتر۱۱
۵کرنر۲
۱۴خطا۱۵
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و یوونتوس

در دیداری حساس از هفته سی و هفتم سری‌آ ایتالیا، یوونتوس پذیرای اینتر قهرمان بود و توانست به برتری سه بر دو برسد. بانوی پیر با پیروزی در دربی ایتالیا ۷۵ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر به رده سوم صعود کرد تا عملا امیدهایش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا زنده بماند.

گل‌های بازی را رونالدو در دقیقه ۲۴، کوادرادو در دقایق ۴۵ و ۸۸ (پنالتی) برای یوونتوس به ثمر رساندند و گل‌های اینتر توسط لوکاکو در دقیقه ۳۵ (پنالتی) و کیلینی ۸۳ (گل‌به‌خودی) زده شد.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی اینترمیلان یوونتوس ، اینتر با این شکست در امتیاز ۸۸ باقی ماند و یوونتوس نیز ۷۵ امتیازی شد و موقتا به رتبه چهارم رسید.

 

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

یوونتوس اینتر میلان
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۴۰۹تعداد پاس۵۷۸
۳۶۳پاس صحیح۵۲۷
۱۳سانتر۱۷
۴کرنر۳
۱۰خطا۱۸
۵آفساید۵
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اینتر

دیدار برگشت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا در تورین بین یوونتوس و اینتر برگزار شد که تساوی بدون گل نتیجه نهایی این دیدار حساس بود. اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ لائوتارو مارتینز در مقابل دروازه یوونتوس صاحب فرصت گلزنی شد، اما به شکلی مبتدیانه زمین خورد و داور نیز اعتقادی به پنالتی نداشت.در دقیقه ۲۵ و روی ارسال کریستن اریکسن از روی یک ضربه ایستگاهی و از سمت راست، اینتر تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما توپ به بدن روملو لوکاکو خورد و با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار خود اریکسن از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت او به مدافعان یوونتوس برخورد کرد و در ریباند ضربه عجیب لائوتارو مارتینز راهی به دروازه بیانکونری نیافت.در لحظات پایانی نیمه اول کریستیانو رونالدو سه موقعیت برای گلزنی داشت، اما دو بار ضربات او به مدافعان اینتر برخورد کرد و یک بار نیز شوت زمینی او از سمت چپ با عکس العمل سمیر هندانوویچ همراه شد تا نیمه نخست کم افت و خیز با تساوی بدون گل تمام شود.

در پخش زنده فوتبال یوونتوس اینتر در نیمه دوم و در دقیقه ۵۲ بود که اشرف حکیمی روی پاس نیکو بارلا در پشت محوطه یوونتوس صاحب موقعیت شد، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.در دقیقه ۶۴ کریستیانو رونالدو در گوشه سمت چپ محوطه صاحب فرصت تک به تک شده و تا آستانه زدن گل اول یوونتوس پیش رفت، اما ضربه او با مهار تماشایی هندانوویچ همراه شد.

در دقیقه ۷۱ رونالدو این بار با حرکتی انفرادی و گذر از سد میلان اشکرینار و نیکو بارلا فاصله ای تا باز کردن دروازه اینتر نداشت، اما ضربه او را هندانوویچ با عکس العملی فوق العاده دفع کرد.دقایقی بعد دژان کلوسوفسکی با حرکتی انفرادی از سمت راست محوطه برای خودش خلق موقعیت کرد، اما زاویه بسته شد و هندانوویچ با خروج خود جلوی این بازیکن را گرفت.

در دقیقه ۸۳ و روی حرکت لوکاکو درون محوطه بود که استفانو سنسی فاصله چندانی تا باز کردن دروازه یوونتوس نداشت، اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و یوونتوس راهی فینال جام حذفی ایتالیا شد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

یوونتوس اینتر  میلان
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۴
۵۲۸تعداد پاس۵۲۰
۴۵۹پاس صحیح۴۶۰
۶سانتر۳۱
۴کرنر۱۰
۲۱ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۶
۰آفساید۴
۱کارت زرد۳

 

پشخ زنده بازی یوونتوس اینترمیلان

 

پخش زنده فوتبال اینتر و یوونتوس

دو تیم یوونتوس و اینترمیلان در هفته بیست و ششم رقابت های سری آ در تورین به مصاف هم رفتند که در نهایت این بانوی پیر بود که با کسب پیروزی مقابل اینترمیلان، رقیب سنتی اش، جایگاهش را در صدر جدول به تثبیت رساند.در همان ابتدای بازی یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه پنج، ضربه هرنانس هافبک برزیلی و سابق تیم اینترمیلان از فاصله سی متری به نوک انگشتان هندانوویچ برخورد کرد و به تیر افقی اینترمیلان برخورد کرد.در ادامه مانژوکیچ که در عمق حرکت کرده بود با یک پاس عرضی دیبالا را درون محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد،

امّا در ادامه پخش زنده فوتبال اینترمیلان و یوونتوس ضربه او به مدافعین اینترمیلان برخورد کرد و برگشت داده شد. این یوونتوس بود که بار دیگر به حملات خود ادامه داد و روی اشتباه موریو، مانژوکیچ صاحب موقعیت شد، امّا ضربه او از زاویه بسته راهی به دروازه پیدا نکرد. 

هندانوویچ روی دو شوت از راه دور هرنانس و ضربه سر مانژوکیچ در نیمه نخست مجبور به واکنش شد. اینترمیلان در مقابل روی ضربه آزاد ته یس و ضربه دی آمبروزیو تنها موقعیت جدی اش در نیمه نخست را روی دروازه یوونتوس خلق کرد.اواخر نیمه نخست، جورجیو کیه لینی که تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود، مجبور به ترک زمین شد و روگانی به جای وی وارد زمین شد. بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم پخش زنده بازی اینتر و یوونتوس و در نخستین موقعیت جدی، سانتر دیبالا روی یک ضربه ایستگاهی با دفع اشتباه دی آمبروزیو به لئوناردو بونوچی رسید و او در محوطه شش قدم با ضربه ای دیدنی دروازه هندانوویچ را باز کرد. در ادامه بازی پس از مصدومیت گری مدل، آدم لیاییچ به جای وی به میدان آمد  که اینترمیلان پس از ورود وی به زمین رویکردی هجومی را در دستور کار قرار داده بود. امّا با ورود آلوارو موراتا به زمین، در نخستین موقعیتی که او در محوطه جریمه صاحب توپ شد، میراندا بر روی وی مرتکب خطای پنالتی شد.

پخش زنده بازی اینترمیلان و یوونتوس

 

یوونتوس اینترمیلان میلان
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۶۲۳تعداد پاس۵۳۴
۵۶۹پاس صحیح۴۶۱
۱۴سانتر۹
۵کرنر۴
۸خطا۱۸
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و یوونتوس

پخش آنلاین فوتبال اینتر و یوونتوس

در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینترمیلان در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا مقابل یوونتوس قرار گرفت که این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۲ بیانکونری به پایان رسید.دیدار حساس دو تیم در حالی آغاز شد که یوونتوس در همان دقایق ابتدایی، روی پاس در عمق پیانیچ، توسط پائولو دیبالا به گل اول دست یافت تا این گل زودهنگام نوید یک بازی جذاب را بدهد. تنها دو دقیقه بعد، این بار کریستیانو رونالدو از سمت چپ نفوذ کرد و ضربه زیبای او با سایش به تیر دروازه به بیرون رفت.

اینترمیلان بعد از این گل، بهترین فرصت را برای جبران داشت اما مارتینز توپ را به لوکاکو رساند اما ضربه ستاره بلژیکی توسط بونوچی بلاک شد تا بازی مساوی نشود. تلاش‌های نراتزوری ادامه داشت تا در دقیقه ۱۶، ارسال بارلا به بازوی دی لیخت برخورد کرد و داور پس از بررسی VAR، یک پنالتی برای میزبان اعلام کرد که توسط لائوتارو مارتینز بدل به گل تساوی شد تا هیجان به سکو‌های جوزپه مه‌آتزا بازگردد.

در دقیقه ۲۸ پخش زنده فوتبال اینترمیلان و یوونتوس ، این بار پاس بروزوویچ به لوکاکو رسید و او نیز موقعیت را برای مارتینز مهیا کرد، اما ضربه او با واکنش عالی شزنی راهی به دروازه یووه پیدا نکرد. بدترین خبر برای اینترمیلان مصدومیت استفانو سنسی ستاره آماده این تیم بود و کونته مجبور شد تا وسینو را به جای او به بازی بیاورد. پرسینگ شدید اینترمیلان باعث نشده که یوونتوس سبک بازی خود را تغییر دهد و آنها هم‌چنان از خط دفاعی بازی‌سازی را آغاز می‌کردند و در دقیقه ۳۷، نزدیک بود اشتباه کوادرادو کار دست بیانکونری دهد اما مارتینز در کنترل توپ ناکام بود.

در دقایق رو به پایان نیمه اول، رونالدو توپ را از دیبالا گرفت اما ضربه سنگین او با واکنش عالی هاندانوویچ راهی به دروازه پیدا نکرد. دو دقیقه بعد، باز هم رونالدو با دیبالا یک و دو کرد و این بار موفق شد دروازه اینترمیلان باز کند اما پرچم کمک داور بالا رفت و گل ستاره پرتغالی مردود اعلام شد.

در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌نتیجه بود و نیمه اول پخش زنده فوتبال یوونتوس اینترمیلان با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. یوونتوس در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم فرصت گلزنی داشت اما ضربه راه دور برناردسکی با واکنش هندانوویچ مواجه شد. در دقیقه ۵۶، این بار دیبالا موقعیت داشت اما خروج هاندانوویچ باعث شد تا ضربه ستاره آرژانتینی راهی به دروازه اینترمیلان پیدا نکند.در ادامه مائوریتسیو ساری، ایگواین و بنتانکور را به بازی آورد تا یووه چهره‌ای تهاجمی‌تر به خود بگیرد.

در دقیقه ۶۸ پخش زنده فوتبال اینتر و یوونتوس ، این بار ضربه کات‌دار و زیبای وسینو با برخورد به دی لیخت به تیرک دروازه یوونتوس برخورد کرد و به بیرون رفت. دقایقی بعد این بار نوبت رونالدو بود که شانس خود را امتحان کند اما باز هم ضربه او با واکنش سنگربان اسلوونیایی اینترمیلان به بیرون رفت.

اما تلاش‌های یوونتوس سرانجام نتیجه داد و روی یک حرکت ترکیبی عالی و پاس بنتانکور، این گونزالو ایگواین بود که با یک ضربه دقیق و زمینی دروازه اینترمیلان را باز کرد تا یووه در آستانه کسب یک پیروزی ارزشمند قرار بگیرد.اینترمیلان بعد از گل دوم یووه، سراپا حمله شد و در دقیقه ۸۴، شزنی در شرایط تک به تک وسینو را ناکام گذاشت تا میزبان هم‌چنان به دنبال گل تساوی باشد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و در پایان پخش زنده فوتبال یوونتوس و اینتر ، یوونتوس با این پیروزی ۱۹ امتیازی شده و بالاتر از اینترمیلان صدرنشین سری‌آ شود.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و یوونتوس

 

اینترمیلان میلانیوونتوس 
۵۱%مالکیت۴۹%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۴۸۱تعداد پاس۴۶۶
۴۰۱پاس صحیح۴۰۱
۲۱سانتر۱۴
۷کرنر۲
۲۲خطا۹
۲آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و یوونتوس

پخش زنده بازی اینتر و یوونتوس

در سری مسابقات دوستانه اینترمیلاننشنال چمپیونز کاپ، تیم های یوونتوس و اینترمیلان میلان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی ۱- ۱ در وقت معمول به پایان رسید. در ضربات پنالتی یوونتوس با نتیجه ی ۴ – ۳ پیروز شد.  اینترمیلان در همان ۱۰ دقیقه ی ابتدایی با اشتباه محض لیخت در باز کردن دروازه ی خودی ، به برتری ۱-۰ رسید. در نیمه ی دوم اینترمیلان تلاشش را کرد تا افزایش حملات ، جلوی بیشتر شدن امتیاز را بگیرد. در نهایت اینترمیلان در دقیقه ی  ۶۸ با ضربه ی رونالدو دروازه ی یوونتوس را باز کرد تا بازی با تساوی ۱-۱ ادامه پیدا کند.

پس از این گل ،روند بازی کاهش پیدا کرد و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز به افزایش سرعت آن کمکی نکرد  . در نتیجه کار به ضربات پنالتی رسید. در این ضربات ، بارلا ، ماریو و پوشکاش برای اینترمیلان گلزنی کردند و گل های یوونتوس را نیز دمیرال ، جان ، رونالدو و کانسلو به ثبت رساندند. در نهایت یوونتوس با برتری ۳-۴ در ضربات پنالتی ، برنده ی این دیدار شد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس ‌اینترمیلان – تی وی تو

 

یوونتوس اینترمیلان میلان
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۳کرنر۱
۱۰خطا۱۹
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس ‌اینترمیلان – تی وی تو