تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال اینتر کروتونه ‌

اینترمیلان
کروتونه

شنبه ۱۱ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی اینتر کروتونه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر کروتونه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر کروتونه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر – کروتونه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر کروتونه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اینتر کروتونه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر کروتونه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر کروتونه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر کروتونه – ۱۴ دی ۹۹

تیم فوتبال اینتر میلان در هفته ۱۵ رقابت‌های سری آ ایتالیا با حساب ۶-۲ مهمان‌اش کروتونه را در هم کوبید تا با ۳۶ امتیاز رقابت‌اش در صدر جدول را همچنان حفظ نماید.

در این بازی ابتدا حریف با گل دقیقه ۱۲ زانیلاتو پیش افتاد که آنرا مارتینز در دقیقه ۲۰ جبران کرد، مارونه در دقیقه ۳۱ به نفع اینتر گل به خودی زد ولی پنالتی دقیقه ۳۶ ویدال سبب شد تا گولمیچ حساب کار را ۲-۲ مساوی کند و ۴۵ دقیقه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم اینتر بیشتر به حملات‌اش افزود تا این‌که مارتینز در دقایق ۵۷ و ۷۸، لوکاکو در دقیقه ۶۴ و اشرف حکیمی در دقیقه ۸۷ موفق شدند ۴ گل به ثمر برسانند تا حساب کار ۶-۲ شود و اینتر به برتری شیرین و ارزشمند دست یابد.

حالا این تیم منتظر شکست میلان است تا با اختلاف یک امتیازی بتواند در صدر جدول قرار بگیرد.

 

 

اینتر میلان کروتونه 
۴۷% مالکیت ۵۳%
۸ شوت در چارچوب  ۳
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۳
۴۷۳ تعداد پاس ۵۱۹
۴۰۳ پاس صحیح ۴۵۲
۱۳ سانتر ۹
۳ کرنر ۳
۹ خطا ۷
۳ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی اینتر کروتونه- ۱۴ بهمن ۹۶

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ سری آ ایتالیا ، تیم های اینترمیلان و کروتونه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل ادر در دقیقه ی ۲۳ برای اینتر با برتری ۱-۰ به پایان رسید. علی رغم تلاش های اینتر برای دفاع از دروازه ی خودشان ، کروتونه موفق شد در دقیقه ی ۶۰ با ضربه ی باربریس حساب کار را به تساوی ۱-۱ رساند. تلاش های دو تیم در ادامه بی فایده بود و دیگر شاهد حمله ی موفقی از آن ها نبودیم. با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

اینترمیلان کروتونه
۶۳% مالکیت ۳۷%
۲ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۱
۵۹۳ تعداد پاس ۳۴۸
۴۸۸ پاس صحیح ۲۴۰
۴ سانتر ۳
۷ کرنر ۴
۸ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۴ خطا ۸
۳ آفساید ۵
۱ کارت زرد ۳

 

 

 

پخش زنده بازی اینتر کروتونه-  ۲۵ شهریور ۹۶

چهارم از رقابت‌های سری آ ایتالیا تیم کروتونه در آتزیو شیدا میزبان اینتر بود. بازی در کل حال و هوای سردی داشت. کروتونه در یک لاک دفاعی متراکم به دنبال ضد حمله بود و اینتر در خط میانی نمی‌توانست نفوذ کند. بازی به همین شکل ادامه پیدا کرد تا بالاخره شاگردان اسپالتی توانستند با ضربه اشکرینیار در دقیقه ۸۳ به گل برسند. گل دوم اینتر را هم پریشیچ در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند. هر دو گل اینتر پس از دریافت پاس از ژائو ماریو ستاره پرتغالی این تیم وارد دروازه شد.

 

کروتونه اینترمیلان
۳۲% مالکیت ۶۸%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۴
۲۷۱ تعداد پاس ۵۷۸
۱۶۸ پاس صحیح ۴۹۱
۸ سانتر ۱
۸ کرنر ۵
۶ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۰ خطا ۶
۲ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی اینتر کروتونه- ۲۰ فروردین ۹۶

تیم های اینترمیلان و کروتونه در ادامه ی رقابت های هفته ی سی و یکم سری آ ایتالیا با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این بازی جذاب و دیدنی کروتونه موفق شد به برتری ۲-۰ دست یابد . این گل ها  در دقیقه ی ۱۸ و ۲۲  با ضربه ی فالچینی به ثبت رسیدند. اینتر که زمان کافی برای جبران این اختلاف امتیاز داشت در نیمه ی دوم پیش کشید و توانست در دقیقه ی ۶۵ با ضربه ی دمبروسیو این اختلاف را کمتر کند اما در جبران گل دوم موفق نبود . در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برتری کروتونه به پایان رسید.

 

کروتونه اینترمیلان
۲۸% مالکیت ۷۲%
۷ شوت در چارچوب  ۴
۴ شوت خارج از چارچوب ۱۰
۳ مهار دروازه بان ۴
۲۳۰ تعداد پاس ۵۸۶
۱۳۹ پاس صحیح ۴۷۴
۲ سانتر ۷
۳ کرنر ۷
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۵ خطا ۱۴
۴ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۲

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت