تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری ‌

اینترمیلان
کالیاری

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۵:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی اینتر کالیاری امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر کالیاری را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر کالیاری امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر – کالیاری به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر کالیاری را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اینتر کالیاری را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر کالیاری را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر کالیاری را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر کالیاری –  ۲۳ آذر ۹۹

تیم اینترمیلان با برتری ۳ بریک در زمین کالیاری در آخرین بازی شب اول هفته چهاردهم سری A موقتا به صدر جدول صعود کرد .در این بازی ابتدا تیم میزبان توانست توسط سوتیل در دقیقه ۴۲ نیمه اول را به برتری دست یابد.در نیمه دوم بازی اما آنتونیو کونته تعویض‌هایی را انجام داد تا این‌که در دقیقه ۷۷ قفل دروازه حریف شکست و بارِلا گل‌زنی کرد. خیلی زود د آمبروسیو در دقیقه ۸۴ اختلاف را به یک گل رساند و روملو لوکاکو نیز در دقیقه ۹۰+۴ توانست تیرخلاص را وارد پیکر حریف نماید.

با این برتری تیم اینتر میلان ۲۴ امتیازی شد و در رده دوم ایستاد و کالیاری با ۱۲ امتیاز همچنان در رده یازده ابقا شد.در دیگر بازی مهم امشب تیم فوتبال آ اس رُم ایتالیا در زمین بولونیا بازی کرد و در نهایت به برتری ۵-۱ دست یافت که گل‌های رُم را پولی (گل به خودی)، ژکو، پلیگرینی، ورت اوت و میختاریان به ثمر رساندند.با این پیروزی اینتر ۲۱ امتیازی شد و در مکان ۵ جدول ایستاد.

 

 

کالیاری اینتر میلان
۴۲% مالکیت ۵۸%
۳ شوت در چارچوب  ۱۱
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۸ مهار دروازه بان ۲
۴۱۶ تعداد پاس ۵۶۴
۳۳۹ پاس صحیح ۴۹۸
۲۰ سانتر ۳۱
۳ کرنر ۹
۱۱ خطا ۱۷
۰ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی اینتر کالیاری – ۶ بهمن ۹۸

در چارچوب مسابقات هفته بیست و یکم سری آ ایتالیا ، اینتر به مصاف کالیاری رفت و با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ متوقف شد. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل دقیقه ی ۲۹ مارتینز برای اینتر به پایان رسید که سبب شد این تیم با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم کالیاری سعی کرد این اختلاف را جبران کند و در نهایت در دقیقه ی ۷۸ با ضربه ی ناینگولان حساب کار را به تساوی ۱-۱ تبدیل کرد. در ادامه بازیکنان اینتر که قصد کوتاه آمدن نداشتند بازی را به خشونت کشیدند و در وقت اضافه ، دو بازیکن این تیم ، مارتینز و برنی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شدند تا اینتر این بازی را ۹ نفره به پایان برساند.

 

اینتر میلان کالیاری
۴۰% مالکیت ۶۰%
۵ شوت در چارچوب  ۲
۹ شوت خارج از چارچوب ۷
۱ مهار دروازه بان ۴
۳۸۳ تعداد پاس ۵۶۵
۳۲۱ پاس صحیح ۴۷۶
۱۶ سانتر ۲۹
۴ کرنر ۶
۱۰ خطا ۱۰
۵ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۰
۲ کلرت قرمز ۰

 

پخش زنده بازی اینتر کالیاری – ۲۴ دی ۹۸

تیم فوتبال اینترمیلان در چارچوب رقابت‌های کوپا ایتالیا میزبان تیم فوتبال کالیاری بود که این دیدار با نتیجه پرگل ۴ بر یک به سود شاگردان کونته به پایان رسید.اینتر کار سختی برای بردن کالیاری نداشت. آنها تنها پس از چند ثانیه از آغاز بازی به دلیل اشتباه مدافع حریف به گل رسیدند. در همان آغاز بازی و در حالی که بازیکنان کالیاری صاحب توپ بودند پاس رو به عقب اشتباه مدافع این تیم به لوکاکو رسید و این مهاجم بلژیکی تک به تک را به گل تبدیل کرد.در ادامه دومین گل خود را نیز وارد دروازه اولسن کردند.ارسال بارلا از سمت راست، لوکاکو را در موقعیت گلزنی قرار داد اما توپ بدون با عبور از این بازیکن که قصد زدن گل نمایشی داشت و پس از برخورد به ران والرو، به تیر افقی دروازه برخورد کرد. سپس توپ برگشتی که بلافاصله جلوی پای این هافبک اسپانیایی فرود آمده بود از دهانه دروازه توسط او به گل تبدیل شد. در نیمه اول افعی ها بر بازی تسلط داشتند به طوری که دروازه هندانوویچ حتی یک بار هم تهدید نشد. شروع نیمه دوم نیز با گلزنی شاگردان کونته همراه بود و آنها پس از ۴ دقیقه از شروع این نیمه به گل سوم خود رسیدند. همکاری بارلا و لوکاکو باز هم باعث گل شد! ارسال هافبک ایتالیایی از سمت راست روی سر مهاجم بلژیکی فرود آمد تا با ضربه ای زیبا به گل تبدیل شود. شاگردان ماران نیز در دقیقه ۶۷ اولین خطر خود را ایجاد کردند که در آن ضربه ناینگولان به تیر دروازه برخورد کرد. پس از این حمله، کالیاری به خود آمد و یکی از گل ها را جبران کرد.ارسال بازیکنان کالیاری به عمق محوطه جریمه اینتر با چری رسید و این مهاجم بلند قامت با پشت پا اولیوا را صاحب توپ کرد. او نیز با ضربه ای سنگین توپ را به تور دروازه هندانوویچ چسباند. در این دقایق بازی کمی متعادل تر دنبال می شد تا اینکه نراتزوری در دقیقه ۸۰ توسط رانوکیا به گل چهارم خود رسید و کار را برای کالیاری تمام کرد. اینتر در مرحله یک چهارم نهایی قرار است با برنده دیدار دو تیم آتالانتا و فیورنتینا مواجه شود.

 

اینتر میلان کالیاری
۵۲% مالکیت ۴۸%
۸ شوت در چارچوب  ۱
۳ شوت خارج از چارچوب ۴
۰ مهار دروازه بان ۴
۵۶۵ تعداد پاس ۵۲۳
۴۸۱ پاس صحیح ۴۳۷
۲۰ سانتر ۱۰
۵ کرنر ۲
۱۴ خطا ۱۴
۳ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی اینتر کالیاری – ۱۰ شهریور ۹۸

در خلال بازی های هفته ی دوم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های اینتر و کالیاری با هم دیدار کردند . نیمه ی نخست این دیدار با گل مارتینز در دقیقه ی ۲۷ به پایان رسید . این گل سبب شد اینتر با برتری ۱-۰ اینتر به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم این پدرو بود که در دقیقه ی ۵۰ حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. بازی با این روند ادامه داشت تا در دقیقه ی ۷۲ لوکاکو ضربه ی ایستگاهی تیمش را به دومین گل تبدیل کرد تا اینتر به برتری ۲-۱ رسیده و جبران این اختلاف امتیاز برای کالیاری ممکن نباشد.

 

کالیاری اینتر میلان
۴۰% مالکیت ۶۰%
۲ شوت در چارچوب  ۵
۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۹۵ تعداد پاس ۵۹۶
۳۲۴ پاس صحیح ۵۲۱
۲۰ سانتر ۱۲
۵ کرنر ۵
۱۳ خطا ۱۰
۱ آفساید ۱
۵ کارت زرد ۳

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین