تی وی تو
اینترمیلان
کالیاری

یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده اینتر کالیاری امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان و کالیاری را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر کالیاری امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده اینتر و کالیاری به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر کالیاری را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر کالیاری را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینترمیلان کالیاری را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال اینتر و کالیاری

در ادامه هفته هفدهم سری آ ایتالیا، دو تیم اینتر و کالیاری در جوزپه مه‌آتزا برابر هم صف آرایی کردند. در نیمه اول اینتر تیم برتر میدان بود و کالیاری بیشتر به دفاع کردن و محافظت از دروازه می‌پرداخت. در دقیقه ۲۹ لائوتارو مارتینز موفق شد قفل دروازه مهمان را باز کند.

در آخرین ثانیه‌های نیمه اول، اینتر صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما مارتینز نتوانست آن را به گل تبدیل کند. در نیمه دوم الکسیس سانچز در دقیقه ۵۰ گل دوم را به ثمر رساند. در دقایق ۶۶ و ۶۸ پخش زنده بازی اینتر کالیاری نراتزوری دو گل دیگر توسط هاکان چالهان‌اوغلو و مارتینز به ثمر رساند تا در نهایت با نتیجه چهار بر صفر پیروز میدان شود.

نراتزوری ضمن کسب دوازدهمین پیروزی‌اش در این فصل ۴۰ امتیازی شود و برای اولین بار از ابتدای فصل جاری مسابقات، صدرنشین شود.

پخش زنده بازی اینتر کالیاری

 

اینتر میلانکالیاری 
۷۵%مالکیت۲۵%
۱۵شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱۱
۷۶۹تعداد پاس۲۴۹
۶۹۸پاس صحیح۱۸۶
۲۲سانتر۵
۹کرنر۰
۹خطا۱۳
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اینتر کالیاری

 

پخش زنده بازی اینتر و کالیاری

در هفته سی ام از رقابتهای سری آ ایتالیا تیم اینتر در یک بازی نزدیک و حساس موفق شد میهمان خود تیم کالیاری را با یک گل شکست دهد . در نیمه اول این دیدار دو تیم حملات زیادی را روی دروازه هم تدارک ندیدند و بازی آرام و محتاطانه ای از خود به نمایش گذاشتند .

در نیمه دوم سرمربی اینتر آنتونیو کونته با به میدان آوردن اشرف حکیمی و مارتینز قصد در تقویت خط حمله خود و رسیدن به گل پیروزی داشت . رفته رفته هر چه به دقایق پایانی بازی نزدیک میشد فشار حملات اینتز میزبان نیز بیشتر و بیشتر میشد تا این که در دقیقه ۷۷ متئو دارمیان روی پاس حکیمی گل اینتر را به ثمر رساند . در دقایق باقی مانده پخش زنده بازی اینتر کالیاری کالیاری از گلزنی و جبران نتیجه عاجز ماند و این اینتر میلان بود که با این تک گل به برتری در این مسابقه حساس رسید

پخش زنده بازی اینتر کالیاری

 

اینترمیلانکالیاری
۵۳مالکیت۴۷
۷شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۶
۶۱۰تعداد پاس۵۴۲
۵۵۲پاس صحیح۴۶۳
۲۰سانتر۱۱
۵کرنر۰
۱۰خطا۱۲
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اینتر کالیاری

 

پخش آنلاین بازی اینتر و کالیاری

تیم اینترمیلان با برتری ۳ بریک در زمین کالیاری در آخرین بازی شب اول هفته چهاردهم سری A موقتا به صدر جدول صعود کرد .در این بازی ابتدا تیم میزبان توانست توسط سوتیل در دقیقه ۴۲ نیمه اول را به برتری دست یابد.در نیمه دوم بازی اما آنتونیو کونته تعویض‌هایی را انجام داد تا این‌که در دقیقه ۷۷ قفل دروازه حریف شکست و بارِلا گل‌زنی کرد. خیلی زود د آمبروسیو در دقیقه ۸۴ بازی زنده اینتر کالیاری اختلاف را به یک گل رساند و روملو لوکاکو نیز در دقیقه ۹۰+۴ توانست تیرخلاص را وارد پیکر حریف نماید.

با این برتری تیم اینتر میلان ۲۴ امتیازی شد و در رده دوم ایستاد و کالیاری با ۱۲ امتیاز همچنان در رده یازده ابقا شد.در دیگر بازی مهم امشب تیم فوتبال آ اس رُم ایتالیا در زمین بولونیا بازی کرد و در نهایت به برتری ۵-۱ دست یافت که گل‌های رُم را پولی (گل به خودی)، ژکو، پلیگرینی، ورت اوت و میختاریان به ثمر رساندند.با این پیروزی اینتر ۲۱ امتیازی شد و در مکان ۵ جدول ایستاد.

 

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو

 

کالیاریاینتر میلان
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۱۱
۵شوت خارج از چارچوب۵
۸مهار دروازه بان۲
۴۱۶تعداد پاس۵۶۴
۳۳۹پاس صحیح۴۹۸
۲۰سانتر۳۱
۳کرنر۹
۱۱خطا۱۷
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینترمیلان کالیاری

در چارچوب مسابقات هفته بیست و یکم سری آ ایتالیا ، اینتر به مصاف کالیاری رفت و با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ متوقف شد. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل دقیقه ی ۲۹ مارتینز برای اینتر به پایان رسید که سبب شد این تیم با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم کالیاری سعی کرد این اختلاف را جبران کند و در نهایت در دقیقه ی ۷۸ بازی زنده اینترمیلان کالیاری با ضربه ی ناینگولان حساب کار را به تساوی ۱-۱ تبدیل کرد. در ادامه بازیکنان اینتر که قصد کوتاه آمدن نداشتند بازی را به خشونت کشیدند و در وقت اضافه ، دو بازیکن این تیم ، مارتینز و برنی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شدند تا اینتر این بازی را ۹ نفره به پایان برساند.

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو

 

اینتر میلانکالیاری
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۴
۳۸۳تعداد پاس۵۶۵
۳۲۱پاس صحیح۴۷۶
۱۶سانتر۲۹
۴کرنر۶
۱۰خطا۱۰
۵آفساید۱
۴کارت زرد۰
۲کلرت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو

پخش بازی اینتر کالیاری از اینترنت

تیم فوتبال اینترمیلان در چارچوب رقابت‌های کوپا ایتالیا میزبان تیم فوتبال کالیاری بود که این دیدار با نتیجه پرگل ۴ بر یک به سود شاگردان کونته به پایان رسید.اینتر کار سختی برای بردن کالیاری نداشت. آنها تنها پس از چند ثانیه از آغاز بازی به دلیل اشتباه مدافع حریف به گل رسیدند. در همان آغاز بازی و در حالی که بازیکنان کالیاری صاحب توپ بودند پاس رو به عقب اشتباه مدافع این تیم به لوکاکو رسید و این مهاجم بلژیکی تک به تک را به گل تبدیل کرد.در ادامه دومین گل خود را نیز وارد دروازه اولسن کردند.

ارسال بارلا از سمت راست، لوکاکو را در موقعیت گلزنی قرار داد اما توپ بدون با عبور از این بازیکن که قصد زدن گل نمایشی داشت و پس از برخورد به ران والرو، به تیر افقی دروازه برخورد کرد. سپس توپ برگشتی که بلافاصله جلوی پای این هافبک اسپانیایی فرود آمده بود از دهانه دروازه توسط او به گل تبدیل شد. در نیمه اول افعی ها بر بازی تسلط داشتند به طوری که دروازه هندانوویچ حتی یک بار هم تهدید نشد. شروع نیمه دوم نیز با گلزنی شاگردان کونته همراه بود و آنها پس از ۴ دقیقه از شروع این نیمه پخش زنده اینتر و کالیاری به گل سوم خود رسیدند.

همکاری بارلا و لوکاکو باز هم باعث گل شد! ارسال هافبک ایتالیایی از سمت راست روی سر مهاجم بلژیکی فرود آمد تا با ضربه ای زیبا به گل تبدیل شود. شاگردان ماران نیز در دقیقه ۶۷ اولین خطر خود را ایجاد کردند که در آن ضربه ناینگولان به تیر دروازه برخورد کرد. پس از این حمله، کالیاری به خود آمد و یکی از گل ها را جبران کرد.

ارسال بازیکنان کالیاری به عمق محوطه جریمه اینتر با چری رسید و این مهاجم بلند قامت با پشت پا اولیوا را صاحب توپ کرد. او نیز با ضربه ای سنگین توپ را به تور دروازه هندانوویچ چسباند. در این دقایق بازی کمی متعادل تر دنبال می شد تا اینکه نراتزوری در دقیقه ۸۰ پخش زنده اینترمیلان و کالیاری توسط رانوکیا به گل چهارم خود رسید و کار را برای کالیاری تمام کرد. اینتر در مرحله یک چهارم نهایی قرار است با برنده دیدار دو تیم آتالانتا و فیورنتینا مواجه شود.

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو

 

اینتر میلانکالیاری
۵۲%مالکیت۴۸%
۸شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۴
۵۶۵تعداد پاس۵۲۳
۴۸۱پاس صحیح۴۳۷
۲۰سانتر۱۰
۵کرنر۲
۱۴خطا۱۴
۳آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و کالیاری

در خلال بازی های هفته ی دوم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های اینتر و کالیاری با هم دیدار کردند . نیمه ی نخست این دیدار با گل مارتینز در دقیقه ی ۲۷ به پایان رسید . این گل سبب شد اینتر با برتری ۱-۰ اینتر به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم این پدرو بود که در دقیقه ی ۵۰ حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. بازی با این روند ادامه داشت تا در دقیقه ی ۷۲ بازی زنده اینتر و کالیاری لوکاکو ضربه ی ایستگاهی تیمش را به دومین گل تبدیل کرد تا اینتر به برتری ۲-۱ رسیده و جبران این اختلاف امتیاز برای کالیاری ممکن نباشد.

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو

 

کالیاریاینتر میلان
۴۰%مالکیت۶۰%
۲شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۳۹۵تعداد پاس۵۹۶
۳۲۴پاس صحیح۵۲۱
۲۰سانتر۱۲
۵کرنر۵
۱۳خطا۱۰
۱آفساید۱
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینتر کالیاری – تی وی تو