تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال اینتر ورونا ‌

اینترمیلان
ورونا

یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی اینتر ورونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر ورونا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر ورونا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر – ورونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر ورونا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اینتر ورونا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر ورونا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر ورونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر ورونا – ۳ دی ۹۹

در هفته‌ی چهاردهم سری آ ایتالیا، اینتر باز هم یک پیروزی دیگر به دست آورد تا ضمن افزایش فاصله‌اش با یوونتوس، همچنان در کورس رقابت با میلان برای صدر جدول باقی بماند و این شانس را داشته باشد تا صدرنشین جدول سری آ باقی بماند. شاگردان آنتونیو کونته در این فصل رویاهای بزرگی را در لیگ ایتالیا در سر می‌پرورانند.

اینتر در فصل گذشته‌ی لیگ ایتالیا، به همراه آنتونیو کونته با کسب تنها یک امتیاز کمتر از یوونتوس دوم شد و در این فصل به دنبال آن است تا بتواند به قهرمانی برسد و تا اینجای کار عملکرد خوبی داشته است و پا به پای میلان پیش رفته است و اکنون فاصله‌ای چند امتیازی را هم نسبت به یووه ایجاد کرده است.

در این بازی، اینتر موفق شد با گل های  لوتارو مارتینز و  میلان اشکرینیار به پیروزی برسد و سه امتیاز بازی را بدست بیاورد تا بتواند جایگاه خوبی را در جدول سری آ ایتالیا داشته باشد. کونته در مقطعی در خطر اخراج قرار داشت اما اکنون تیمش با نتیجه های خوبی که در سری آ گرفته است، شانس قهرمانی در این فصل را دارد و باید دید که ادامه‌ی روند آن‌ها در سری آ به چه شکل خواهد بود.

بدین ترتیب اینتر در هفته چهاردهم سری آ با نتیجه‌ی دو بر یک مقابل در خارج از خانه مقابل هلاس ورونا به پیروزی رسید.

 

 

هلاس ورونا  اینتر میلان
۴۰% مالکیت ۶۰%
۲ شوت در چارچوب  ۵
۳ شوت خارج از چارچوب ۷
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۵۸ تعداد پاس ۵۱۱
۲۵۱ پاس صحیح ۴۱۹
۱۱ سانتر ۲۸
۲ کرنر ۸
۱۶ خطا ۲۰
۴ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی اینتر ورونا- ۲۰ تیر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های اینتر میلان و هلاس ورونا با هم دیدار کردند. لازوویچ در دقیقه ی ۲ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند تا علی رغم تلاش اینتر ، این نیمه را ورونا با نتیجه ی ۱-۰ به پابان ببرد.اینتری ها در دقیقه ی ۴۹ نیمه ی دوم با ضربه ی کاندورا حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشید. سپس در دقیقه ی ۵۵ اتفاقی افتاد که همه را شوک کرد. با اشتباه محض دیمارکو در دقیقه ی ۵۵ دروازه ی خودی باز شد تا میلان ۲-۱ از ورونا پیش باشد. بازیکنان ورونا تحت فشار زیادی بودند اما موفق شدند با حفظ آرامش و کار تیمی خود ، دروازه ی اینتر را در دقیقه ی ۸۶ با ضربه ی  ولوزو باز کند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۲ به پایان برسد.

 

هلاس ورونا اینتر میلان
۴۲% مالکیت ۵۸%
۲ شوت در چارچوب  ۶
۶ شوت خارج از چارچوب ۸
۵ مهار دروازه بان ۱
۳۷۰ تعداد پاس ۴۹۵
۲۸۲ پاس صحیح ۳۹۳
۱۰ سانتر ۲۲
۰ کرنر ۵
۱۹ خطا ۱۲
۰ آفساید ۴
۳ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی اینتر ورونا- ۱۸ آبان ۹۸

در ادامه هفته دوازدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا تیم فوتبال اینترمیلان  در زمین خودش( جوزپه ما‌آتزا) به مصاف هلاس ورونا رفت و موفق شد به برتری ۱-۲ دست پیدا کند.در این دیدار که شاگردان کونته شکست خورده بودند با بازی تماشایی به بازی بر گشتند و سه امتیاز را به دست آوردند. گول‌های این دیدار را وره در دقیقه ۱۹ برای هلاس ورونا، ویسنیو در دقیقه ۶۵ و وارلا در دقیقه ۸۳ برای اینتر گلزنی کردند.با این پیروزی اینترمیلان ۳۱ امتیازی شد و بالاتر از یوونتوس ۲۹ امتیازی و با یک بازی بیشتر به صدر جدول صعود کرد.

 

اینتر میلان هلاس ورونا
۵۹% مالکیت ۴۱%
۱۱ شوت در چارچوب  ۲
۹ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۹
۵۱۵ تعداد پاس ۳۶۱
۴۴۵ پاس صحیح ۲۶۹
۳۵ سانتر ۱۲
۹ کرنر ۳
۱۴ خطا ۱۱
۳ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی اینتر ورونا- ۱۱ فروردین ۹۷

تیم های هلاس ورونا و اینتر میلان در هفته ی سی ام رقابت های سری آ ایتالیا با هم دیدار کردند. ستارگان اینتر در این دیدار ضمن ارائه ی یک بازی جذاب موفق شدند ورونا را با برتری ۳-۰ شکست دهند. در نیمه ی نخست ، ایکاردی در دقیقه ی ۱ و پریشیچ در دقیقه ی ۱۳ دو بار دروازه ی ورونا را برای اینتر باز کردند. نیمه ی دوم هم با یک گل دیگر برای اینتر آغاز شد. در دقیقه ی ۴۹ با ضربه ی ایکاردی توپ برای سومین بار درون دروازه ی ورونا جای گرفت. ورونایی ها که به شدت به دنبال جبران امتیاز بودند حملات خود را بیشتر کرده و کمی بازی را به خشونت بردند. در دقیقه ی ۹۰ بود که بدشانسی این تیم کامل شد و نیکولاس با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا در نهایت تیم ۱۰ نفره ی ورونا با نتیجه ی ۳-۰ به برتری اینتر میلان رضایت دهد.

 

اینتر میلان هلاس ورونا
۶۸% مالکیت ۳۲%
۵ شوت در چارچوب  ۱
۱۳ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۲
۷۲۱ تعداد پاس ۳۱۹
۶۳۲ پاس صحیح ۲۳۳
۳ سانتر ۳
۵ کرنر ۳
۱۱ ضربه ایستگاهی ۷
۷ خطا ۱۱
۵ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت