تی وی تو
اینترمیلان
ناپولی

یکشنبه ۳۰ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

گزارش زنده بازی اینترمیلان ناپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر ناپولی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان ناپولی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال اینتر و ناپولی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر ناپولی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر ناپولی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر ناپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر ناپولی ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

هفته سی و یکم رقابت های سری آ ایتالیا ناپولی در ورزشگاه دیگو مارادونا میزبان اینتر بود.ناپولی فرصت خوبی داشت تا با حفظ نتیجه ۱-۰ قدم مهمی برای کسب سهمیه بردارد اما شوت اریکسن همه چیز را به تساوی کشاند.در دقیقه ی ۳۶ و پس از اشتباه مدافعان اینتر، اینسینیه از سمت راست توپ را به طور زمینی روی دروازه فرستاد و هندانوویچ به اشتباه باعث ورود توپ به دروازه خودی شد و نیمه ی نخست با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید.

در دقیقه ی ۵۵ نیمه ی دوم بود که پس از دفع ناقص توپ از سوی مدافعان ناپولی، اریکسن از پشت محوطه جریمه با یک ضربه پای چپ دقیق و زیبا دروازه را باز کرد. در ادامه ی گزارش زنده بازی اینترمیلان ناپولی شاهد گل دیگری نبودیم تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اینتر ناپولی

 

ناپولی اینتر میلان
۵۶%مالکیت۴۴%
۱شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۵۹۷تعداد پاس۴۵۷
۵۵۴پاس صحیح۴۰۴
۱۵سانتر۹
۳کرنر۳
۱۲خطا۱۲
۰آفساید۱
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اینتر ناپولی

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ناپولی – ۲۶ آذر ۹۹

اینتر و ناپولی از هفته دوازدهم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۱ بر ۰ اینتر خاتمه یافت.در ورزشگاه سن‌سیرو، اینتر به لطف تک گل روملو لوکاکو از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۷۳ با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. این پنالتی حاصل خطای داوید اوسپینا دروازه‌بان ناپولی روی متئو دارمیان مدافع اینتر بود که نه تنها برای او یک کارت زرد به همراه داشت بلکه منجر به اخراج هم‌تیمی‌اش لورنزو اینسینیه شد که در اعتراض به داور زیاده‌روی کرد.روملو لوکاکو با یک ضربه پای چپ محکم به گوشه پایین دروازه، موفق به گلزنی شد.

با این نتیجه اینتر ضمن کسب هشتمین پیروزی‌اش ۲۷ امتیازی شد و علاوه بر حفظ جایگاه خود  در رده دوم جدول، فاصله‌اش با میلان صدرنشین را به یک امتیاز کاهش داد، میلانی که در بازی همزمان در خانه جنوا با تساوی ۲-۲ متوقف شد.

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو

 

اینتر میلانناپولی 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۱
۴۳۱تعداد پاس۶۲۸
۳۸۰پاس صحیح۵۷۴
۱۳سانتر۱۶
۴کرنر۳
۱۷خطا۹
۱آفساید۴
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان ناپولی – ۸ مرداد ۹۹

تیم‌های اینترمیلان و ناپولی در هفته ی سی و هفتم لیگ سری آ در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند. در همان ابتدای نیمه ی نخست بود که ضربه ی دمبروسیو وارد دروازه ی ناپولی شد تا اینتر این نیمه را با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. ابتدای ۴۵ دقیقه ی دوم ناپولی بازی را درست داشت اما باز این اینتر بود که توانست با استفاده از یک موقعیت طلایی ، اختلاف امتیاز را بیش از پیش کند. در دقیقه ی ۷۴ بود که ضربه ی مارتینز وارد دروازه ی حریف شد و اینتر را با نتیجه ی ۲-۰ پیروز این رقابت کرد.

 

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو

 

اینترمیلان ناپولی 
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۴
۴۲۴تعداد پاس۵۹۴
۳۶۴پاس صحیح۵۳۹
۸سانتر۲۹
۳کرنر۹
۱۶خطا۸
۴آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو

پخش زنده بازی اینتر و ناپولی – ۲۴ خرداد ۹۹

مسابقه ناپولی و اینتر در چارچوب دور برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا با تساوی ۱-۱ همراه شد که ناپولی به لطف پیروزی ۱-۰ در خانه اینتر، فینالیست کوپا ایتالیا شد.اینتر دقیقه دوم بازی صاحب یک ضربه کرنر شد. کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی اینتر کرنر را به قصد گل زد و با گاف بد اوسپینا، توپ از بین پاهای او وارد دروازه شد تا گل اینتر به شکلی عجیب و زیبا به ثمر برسد.

سپس در دقایق آخر نیمه ی اول پخش زنده بازی اینتر ناپولی بود که اوسپینا با یک شروع مجدد عالی، اینسینیه را در موقعیت گلزنی قرار داد. مهاجم ریز نقش ناپولی وارد محوطه جریمه شد و به مرتنز پاس داد تا مهاجم بلژیکی به راحتی دروازه هندانوویچ را باز کند. مرتنز با این گل، به بهترین گلزن تاریخ ناپولی تبدیل شد. در نیمه ی دوم اما بازی روند آرامی به خود گرفت و با اتمام زمان ، دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو

 

ناپولی اینترمیلان
۳۲%مالکیت۶۸%
۲شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۷
۸مهار دروازه بان۱
۳۱۹تعداد پاس۶۶۶
۲۵۴پاس صحیح۵۹۵
۹سانتر۲۸
۷کرنر۶
۱۳خطا۲۰
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینتر ناپولی- ۲۳ بهمن ۹۸

تیم های اینترمیلان و ناپولی برای مرحله ی نیمه نهایی رقابت های جام حذفی ایتالیا ( کوپا ایتالیا ) با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید و در ۴۵ دقیقه ی دوم رویز بالاخره موفق شد در دقیقه ی ۵۷ با ضربه ی عالی خود ، قفل دروازه ی اینتر را بشکند و اختلاف را به ۱ گل برساند. جبران این گل تا انتها ی بازی برای اینتر ممکن نبود و در نهایت این تیم مجبور شد به برتری ۱-۰ ناپولی رضایت دهد.

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو

 

اینترمیلان ناپولی 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۶۰۱تعداد پاس۵۰۵
۵۲۹پاس صحیح۴۳۲
۲۵سانتر۱۲
۶کرنر۵
۱۲خطا۸
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی – تی وی تو