تی وی تو
بازی زنده  اینتر میامی لس آنجلس

بازی زنده اینتر میامی لس آنجلس

پخش زنده فوتبال اینتر میامی لس آنجلس، امروز دوشنبه ۱۳ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ ام ال اس آمریکا و از ساعت ۰۵:۳۰ تیم های اینتر میامی و لس آنجلس بازی خواهند داشت. اینتر میامی مقابل لس آنجلس را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال اینتر میامی و لس آنجلس اگر برای دیدن فوتبال
اینتر میامی
لس آنجلس

دوشنبه ۱۳ شهریور ۰۵:۳۰

پخش زنده لیگ ام ال اس آمریکا

پخش زنده فوتبال اینتر میامی لس آنجلس، امروز دوشنبه ۱۳ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ ام ال اس آمریکا و از ساعت ۰۵:۳۰ تیم های اینتر میامی و لس آنجلس بازی خواهند داشت. اینتر میامی مقابل لس آنجلس را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اینتر میامی و لس آنجلس

اگر برای دیدن فوتبال زنده اینتر میامی و لس آنجلس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اینتر میامی لس آنجلس را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ ام ال اس آمریکا و بازی زنده تیم های اینتر میامی و لس آنجلس را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی اینتر میامی مقابل لس آنجلس را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی اینتر میامی لس آنجلس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اینتر میامی و لس آنجلس را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال اینتر میامی لس آنجلس، شما می توانید بازی اینتر میامی و لس آنجلس زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی اینتر میامی لس آنجلس

تیم های اینتر‌میامی و لس‌آنجلس در رقابت های ام ال اس آمریکا با هم دیدار کردند. 

 نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود که اوپوکو در وقت‌های اضافه با باز کردن دروازه حریف برتری ۱-۰ را به لس‌آنجلس هدیه داد و از آن سو نیز شی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

در ۴۵ دقیقه پخش زنده فوتبال اینتر میامی لس آنجلس، دوم روند آرام بازی ادامه یافت و توپ در میانه میدان در حرکت بود تا اینکه در دقیقه ۸۲ دروازه اینتر بار دیگر و این بار توسط شرادی باز شد تا در نهایت لس‌آنجلس  به برتری ۲-۰ برسد.

پخش زنده فوتبال اینتر میامی لس آنجلس

اینتر‌میامی لس‌آنجلس 
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۴۰۶تعداد پاس۴۴۳
۳۰۸پاس صحیح۳۶۴
۹سانتر۶
۳کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۰
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال اینتر میامی لس آنجلس