تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اینتر میامی
شارلوت

پنجشنبه ۲۷ مهر ۰۳:۳۰

پخش زنده لیگ ام ال اس آمریکا

پخش زنده فوتبال اینتر میامی شارلوت، امروز پنجشنبه ۲۷ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ ام ال اس آمریکا و از ساعت ۰۳:۳۰ تیم های اینتر میامی و شارلوت بازی خواهند داشت. اینتر میامی مقابل شارلوت را آنلاین تماشا کنید.

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ ام ال اس آمریکا و بازی زنده تیم های اینتر میامی و شارلوت را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

گزارش زنده بازی اینتر میامی شارلوت

۲۷ مهر ۱۴۰۲

تیم های اینتر میامی و شارلوت در یکی از دیدار های رقابت های ام ال اس آمریکا در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود که کوپتی و استفانلی با ضربات خود، تساوی ۱-۱ را برای آن رقم زدند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اینتر میامی شارلوت دروازه اینتر با ضربه ای از وارگس برای بار  دوم باز شد اما در دقایق پایانی اینتر موفق شد با شوت زیبای رابینسون جلوی پیروزی حریف را گرفته و کار را به تساوی ۲-۲ بکشاند.

پخش زنده بازی اینتر میامی شارلوت

اینتر میامیشارلوت 
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۵
۵۲۱تعداد پاس۳۹۷
۴۱۴پاس صحیح۳۱۳
۱۷سانتر۸
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۱
۳آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی اینتر میامی شارلوت

پخش زنده بازی اینتر میامی شارلوت

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام لیگ های آمریکا، تیم های اینتر میامی و شارلوت با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار به لطف درخشش بازیکنانی چون مارتینز و تایلر با برتری ۲-۰ اینتر میامی به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اینتر میامی شارلوت اما بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود که ناگهان دروازه خودی با گل مالاندا باز شد و سپس مسی برای اینتر گلزنی کرد تا در نهایت این دیدار با پیروزی قاطعانه ۴-۰ اینتر میامی به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اینتر میامی شارلوت

پخش زنده فوتبال اینتر میامی شارلوت

آخرین بروز رسانی : اکتبر 20, 2023