تی وی تو

پخش زنده فوتبال اینتر مونشن گلادباخ

اینتر مونشن گلادباخ

سه‌شنبه ۱۱ آذر ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی اینتر مونشن گلادباخ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر مونشن گلادباخ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر مونشن گلادباخ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر – مونشن گلادباخ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر مونشن گلادباخ را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اینتر مونشن گلادباخ را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر مونشن گلادباخ را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر مونشن گلادباخ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر مونشن گلادباخ – ۳۰ مهر ۹۹

تیم‌های اینتر میلان ایتالیا و مونشن گلادباخ آلمان در چارچوب هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه جوزپه مه آتزای شهر میلان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و بدون اتفاق خاصی به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بعدی هر دو تیم بر شدت و تعداد حملات خود افزودند. در دقیقه ی ۴۹ ضربه ی لوکاکو وارد دروازه ی مونشن شد و گل اول بازی را به ثبت رساند و چند دقیقه ی بعد ، در دقیقه ی ۶۳ بن سبینی ، ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل تبدیل کرد. در ادامه اما هیچ یک حمله ی موفقی نداشتند و در نهایت این بازی با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید . 

 

اینتر میلان مونشن گلادباخ 
۵۷% مالکیت ۴۳%
۴ شوت در چارچوب  ۲
۸ شوت خارج از چارچوب ۰
۰ مهار دروازه بان ۲
۵۳۹ تعداد پاس ۴۰۵
۴۶۲ پاس صحیح ۳۱۵
۲۳ سانتر ۱۴
۳ کرنر ۲
۱۶ خطا ۱۱
۳ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۹ بهمن

بازیهای جمعه ۱۰ بهمن

بازیهای شنبه ۱۱ بهمن

بازیهای یکشنبه ۱۲ بهمن