تی وی تو
اینترمیلان
شاختار دونتسک

چهارشنبه ۳ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان شاختار دونتسک زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر شاختار دونتسک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان شاختار دونتسک را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر شاختار دونتسک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر شاختار دونتسک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک ۶ مهر ۱۴۰۰

هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، با برگزاری دو دیدار به صورت همزمان و زودتر از سایر دیدارها آغاز شد که در یکی از این دیدارها اینترمیلان در ورزشگاه المپیسکی کشور اوکراین، مهمان شاختار دونتسک بود و برابر این تیم با نتیجه ۰-۰ مساوی کرد.

اینترمیلان که در دیدار قبلی برابر رئال مادرید با نتیجه ۰-۱ شکست خورده بود، در این دیدار امیدوار بود به پیروزی برسد، اما نمایش ضعیف شاگردان اینزاگی سبب شد تا این تیم حتی دروازه حریف را به صورت جدید تهدید نکند و موفق به گُلزنی نشود. شاختار اما بدشانس بود زیرا با زدن ۱۲ شوت که ۲ شوت آن در چارچوب نیز بود، موفق به باز کردن دروازه نراتزوری‌ نشد و این بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

در پایان گزارش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک و با نتیجه به دست آمده، اینترمیلان و شاختار با ۱ امتیاز به ترتیب در رده سوم و چهارم گروه D، ایستادند و رئال مادرید و اف سی‌ شریف با یک بازی کمتر تیم‌های اول و دوم این گروه هستند.

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک

 

شاختار دونتسک اینترمیلان 
۶۶%مالکیت۳۴%
۲شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۱
۶۶۴تعداد پاس۳۲۸
۵۹۵پاس صحیح۲۶۷
۸سانتر۱۷
۲کرنر۵
۱۶خطا۱۷
۰آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک

 

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک – ۱۹ آذر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی ششم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های اینتر و شاختار به دیدار هم رفتند. اینتر در حالی که به برد نیاز داشت کار را هجومی شروع کرد و حتی در دقیقه ۷ تیر دروازه نماینده اوکراین را لرزاند. نراتزوری در این نیمه بر بازی مسلط بود و شاختار نیز به ضد حملات چشم داشت. ۴۵ دقیقه نخست بدون گل به پایان رسید.اینتر نیمه دوم را نیز با تسلط بر بازی شروع کرد و به شاختار به دنبال استفاده از ضد حملات بود. رویکرد نماینده اوکراین تا دقیقه ۶۵ دفاع-ضدحمله بود اما با تعویض های کاسترو، این تیم بیشتر در ادامه توپ و میدان را در اختیار گرفت. اینتر با تعویض های کونته از دقیقه ۸۰ بر حمله های خود افزود اما فایده ای نداشت و بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اینتر شاختار دونتسک – تی وی تو

 

اینتر میلانشاخار دونتسک
۵۶%مالکیت۴۴%
۴شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۴
۵۴۹تعداد پاس۴۵۵
۴۷۱پاس صحیح۳۷۴
۴۴سانتر۳
۱۳کرنر۰
۱۳خطا۹
۴آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینتر شاختار دونتسک – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و شاختار ۶ آبان ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های اینترمیلان و شاختار دونتسک با هم دیدار کردند. تلاش های دو تیم برای کسب امتیاز در نیمه ی نخست این دیدار بی نتیجه ماند و تنها ثمره ی آن یک کارت زرد برای باستونی در دقیقه ی ۳۱ بود. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، هر دو تیم فشار بیشتری بر دروازه ی حریف آوردند ولی با از دست دادن چندین موقعیت مناسب ، نتوانستند نتیجه ی مطلوبی کسب کنند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اینتر شاختار دونتسک – تی وی تو

 

شاختار دونتسکاینترمیلان 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۴۲۶تعداد پاس۵۸۸
۳۴۹پاس صحیح۵۰۴
۵سانتر۲۲
۲کرنر۶
۵خطا۱۳
۰آفساید۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینتر شاختار دونتسک – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و شاختار ۲۷ مرداد ۹۹

دو تیم اینتر میلان و شاختار دونتسک از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، به مصاف هم رفتند. در طی این دو نیمه تیم اینتر میلان  توانست بازی بسیار عالی را از خود به نمایش بگذارد. در نیمه اول  هر دو تیم بیشتر دفاعی بازی می کردند. نیمه ی اول این بازی به آرامی و با نتیجه ی ۱ – ۰ با گل مارتینز در دقیقه ۱۹به پایان رسید.

در نیمه دوم شاهد روی دیگر بازی این دو تیم بودیم. بازیکنان شاختار حملات خود را آغاز کردند که بی نتیجه ماند. از دقیقه ۶۴ ٫با باز شدن دروازه شاختار توسط دنیلو٫ شاهد بازی طوفانی توسط اینتر میلان بودیم. دیری نپایید لوتارو مارتینز گل دوم را به ثبت رساند و بلافاصله بعد از او ٫ روملو لوکاکو با پاس مارتینز برای سومین بار در این نیمه دروازه شاختار را باز کرد.بازیکنان شاختار خیلی سریع آرایش دفاعی به خود گرفتند اما این حرکت برای آن ها کارساز نبود زیرا که روملو  در دقیقه ی ۷۸ دروازه این تیم را در هم کوبید و این دیدار با نتیجه پنج بر صفر به سود اینتر میلان به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اینتر شاختار دونتسک – تی وی تو

اینتر میلان شاختار دونتسک
۳۷٪مالکیت۶۳٪
۹شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۳۹۳تعداد پاس۶۶۹
۳۳۱پاس صحیح۵۹۶
۱۰سانتر۵
۴کرنر۱
۲۱خطا۳
۴آفساید۰
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال اینتر شاختار دونتسک – تی وی تو