تی وی تو
اینترمیلان
شاختار دونتسک

سه‌شنبه ۶ مهر ۲۰:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان شاختار دونتسک زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر شاختار دونتسک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان شاختار دونتسک را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر شاختار دونتسک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر شاختار دونتسک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک – ۱۹ آذر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی ششم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های اینتر و شاختار به دیدار هم رفتند. اینتر در حالی که به برد نیاز داشت کار را هجومی شروع کرد و حتی در دقیقه ۷ تیر دروازه نماینده اوکراین را لرزاند. نراتزوری در این نیمه بر بازی مسلط بود و شاختار نیز به ضد حملات چشم داشت. ۴۵ دقیقه نخست بدون گل به پایان رسید.اینتر نیمه دوم را نیز با تسلط بر بازی شروع کرد و به شاختار به دنبال استفاده از ضد حملات بود. رویکرد نماینده اوکراین تا دقیقه ۶۵ دفاع-ضدحمله بود اما با تعویض های کاسترو، این تیم بیشتر در ادامه توپ و میدان را در اختیار گرفت. اینتر با تعویض های کونته از دقیقه ۸۰ بر حمله های خود افزود اما فایده ای نداشت و بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

 

اینتر میلان شاخار دونتسک
۵۶% مالکیت ۴۴%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۱۱ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۴
۵۴۹ تعداد پاس ۴۵۵
۴۷۱ پاس صحیح ۳۷۴
۴۴ سانتر ۳
۱۳ کرنر ۰
۱۳ خطا ۹
۴ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک ۶ آبان ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های اینترمیلان و شاختار دونتسک با هم دیدار کردند. تلاش های دو تیم برای کسب امتیاز در نیمه ی نخست این دیدار بی نتیجه ماند و تنها ثمره ی آن یک کارت زرد برای باستونی در دقیقه ی ۳۱ بود. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، هر دو تیم فشار بیشتری بر دروازه ی حریف آوردند ولی با از دست دادن چندین موقعیت مناسب ، نتوانستند نتیجه ی مطلوبی کسب کنند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

 

شاختار دونتسک اینترمیلان 
۴۱% مالکیت ۵۹%
۱ شوت در چارچوب  ۴
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۱
۴۲۶ تعداد پاس ۵۸۸
۳۴۹ پاس صحیح ۵۰۴
۵ سانتر ۲۲
۲ کرنر ۶
۵ خطا ۱۳
۰ آفساید ۳
۰ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک ۲۷ مرداد ۹۹

دو تیم اینتر میلان و شاختار دونتسک از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، به مصاف هم رفتند. در طی این دو نیمه تیم اینتر میلان  توانست بازی بسیار عالی را از خود به نمایش بگذارد. در نیمه اول  هر دو تیم بیشتر دفاعی بازی می کردند. نیمه ی اول این بازی به آرامی و با نتیجه ی ۱ – ۰ با گل مارتینز در دقیقه ۱۹به پایان رسید.

در نیمه دوم شاهد روی دیگر بازی این دو تیم بودیم. بازیکنان شاختار حملات خود را آغاز کردند که بی نتیجه ماند. از دقیقه ۶۴ ٫با باز شدن دروازه شاختار توسط دنیلو٫ شاهد بازی طوفانی توسط اینتر میلان بودیم. دیری نپایید لوتارو مارتینز گل دوم را به ثبت رساند و بلافاصله بعد از او ٫ روملو لوکاکو با پاس مارتینز برای سومین بار در این نیمه دروازه شاختار را باز کرد.بازیکنان شاختار خیلی سریع آرایش دفاعی به خود گرفتند اما این حرکت برای آن ها کارساز نبود زیرا که روملو  در دقیقه ی ۷۸ دروازه این تیم را در هم کوبید و این دیدار با نتیجه پنج بر صفر به سود اینتر میلان به پایان رسید.

اینتر میلان  شاختار دونتسک
۳۷٪ مالکیت ۶۳٪
۹ شوت در چارچوب  ۱
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۴
۳۹۳ تعداد پاس ۶۶۹
۳۳۱ پاس صحیح ۵۹۶
۱۰ سانتر ۵
۴ کرنر ۱
۲۱ خطا ۳
۴ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۱