تی وی تو

پخش زنده فوتبال اینتر شاختاردونتسک

پخش زنده فوتبال اینتر شاختاردونتسک

اینتر شاختار دونتسک

شروع پخش زنده : سه‌شنبه ۶ آبان ۲۱:۲۵

اینتر شاختار دونتسک

سه‌شنبه ۶ آبان ۲۱:۲۵

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر شاختار دونتسک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر – شاختار دونتسک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر شاختار دونتسک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اینتر شاختار دونتسک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر شاختار دونتسک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر شاختار دونتسک را آنلاین ببینند.

 

پخش زنده بازی اینتر شاختار دونتسک- ۲۷ مرداد ۹۹

دو تیم اینتر میلان و شاختار دونتسک از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، به مصاف هم رفتند. در طی این دو نیمه تیم اینتر میلان  توانست بازی بسیار عالی را از خود به نمایش بگذارد. در نیمه اول  هر دو تیم بیشتر دفاعی بازی می کردند. نیمه ی اول این بازی به آرامی و با نتیجه ی ۱ – ۰ با گل مارتینز در دقیقه ۱۹به پایان رسید.

در نیمه دوم شاهد روی دیگر بازی این دو تیم بودیم. بازیکنان شاختار حملات خود را آغاز کردند که بی نتیجه ماند. از دقیقه ۶۴ ٫با باز شدن دروازه شاختار توسط دنیلو٫ شاهد بازی طوفانی توسط اینتر میلان بودیم. دیری نپایید لوتارو مارتینز گل دوم را به ثبت رساند و بلافاصله بعد از او ٫ روملو لوکاکو با پاس مارتینز برای سومین بار در این نیمه دروازه شاختار را باز کرد.بازیکنان شاختار خیلی سریع آرایش دفاعی به خود گرفتند اما این حرکت برای آن ها کارساز نبود زیرا که روملو  در دقیقه ی ۷۸ دروازه این تیم را در هم کوبید و این دیدار با نتیجه پنج بر صفر به سود اینتر میلان به پایان رسید.

اینتر میلان  شاختار دونتسک
۳۷٪ مالکیت ۶۳٪
۹ شوت در چارچوب  ۱
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۴
۳۹۳ تعداد پاس ۶۶۹
۳۳۱ پاس صحیح ۵۹۶
۱۰ سانتر ۵
۴ کرنر ۱
۲۱ خطا ۳
۴ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۱

 

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان