تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اینترمیلان
ساسولو

چهارشنبه ۵ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال اینتر و ساسولو . امروز چهارشنبه ۵ مهر و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های اینترمیلان و ساسولو بازی خواهند داشت. اینترمیلان مقابل کالیاری را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده اینتر ساسولو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر ساسولو را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر ساسولو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر ساسولو را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان ساسولو

۸ دی ۱۴۰۱

دو تیم اینتر و ساسولو در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه ماپی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با یک گل به سود شاگردان سیمونه اینزاگی به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

اما در نیمه ی دوم ورق برگشت و ادین ژکو در دقیقه ۶۳ تک گل بازی را به ثمر رساند تا اینتر را به برتری ۱-۰ برساند.

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

۱۶ مهر ۱۴۰۱

هفته‌ ی نهم رقابت‌های سری‌آ فوتبال ایتالیا با دیدار ۲ تیم ساسولو و اینترمیلان آغاز شد که در پایان شاگردان سیمونه اینزاگی موفق شدند میزبان خود را با نتیجه‌ی ۲ بر یک شکست داده و با سه امتیاز از ورزشگاه ماپِی خارج شوند.

ادین ژکو ستاره‌ بی‌چون و چرای این بازی بود. مهاجم کهنه‌کار نراتزوری ۲ بار در دقایق ۴۴ و ۷۵ روی پاس‌های دنزل دومفریز و هنریک میخیتاریان موفق شد دروازه کونسیلی را باز کند. در سوی مقابل داویده فراتسی در دقیقه ۶۰  تنها گل شاگردان السیو دیونیسی را وارد دروازه آندره اونانا کرد.

در پایان پخش زنده بازی اینتر ساسولو اینتر با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و به طور موقت در رده هفتم جای گرفت. آنها بعد از شکست بارسلونا، حالا با این سه امتیاز به نوعی از بحران خارج شدند و باید خود را برای دیدار برگشت مقابل بلوگرانا در لیگ قهرمانان اروپا مهیا کنند. ساسولو نیز با این شکست در امتیاز ۱۲ باقی ماند و فعلا رتبه‌ نهم را به خود اختصاص داد.

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

ساسولو اینترمیلان 
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۲
۴۹۶تعداد پاس۴۵۰
۴۲۲پاس صحیح۳۸۹
۱۸سانتر۲۰
۶کرنر۵
۱۴خطا۱۷
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

پخش بازی اینتر مقابل ساسولو

۱۰ مهر ۱۴۰۰

دیدار تیم های فوتبال ساسولو و اینتر در چارچوب هفته هفتم سری A ایتالیا برگزار شد و در نهایت نراتزوری موفق شد در ورزشگاه ماپی ۲-۱ ساسولو را شکست دهد.

نراتزوری ها که برای صعود به بالا تلاش می کنند در نیمه اول بازی غافلگیر شدند و با اعلام پنالتی به سود ساسولو ، دومنیکو برادی موفق شد اولین گل تیمش را در دروازه خارج به ثمر برساند. مدافع عنوان قهرمانی سری A همچنان فشار خود را برای جبران زمان از دست رفته افزایش می دهد ، اما در نیمه اول نتوانست کاری انجام دهد.

در نیمه دوم اما شاگردان “سیمونه اینزاگی” موفق شدند در دقیقه ۵۸ از طریق ادین ژکو گل بزنند تا نتیجه مساوی شود. سپس لائوتارو مارت نینز ستاره اینتر آرژانتینی موفق شد در دقیقه ۷۸ از روی نقطه پنالتی برتری را دو برابر کند. تلاش های ساسولو برای تساوی این بازی نتوانست پنجمین برد اینتر را در این فصل به دست آورد.

در پایان پخش زنده بازی اینترمیلان و ساسولو اینتر با این پیروزی ۱۷ امتیازی شد و با یک بازی کمتر از میلان در مکان دوم جدول قرار گرفت. با این باخت ، ساسولو با هفت امتیاز در رده دوازدهم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

ساسولو اینتر میلان
۵۶%مالکیت۴۴%
۸شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۷
۴۹۲تعداد پاس۳۸۶
۴۱۲پاس صحیح۳۱۵
۱۶سانتر۱۹
۶کرنر۸
۱۰خطا۱۹
۰آفساید۳
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

پخش آنلاین بازی اینترمیلان ساسولو

۱۸ فروردین ۱۴۰۱

اینتر در بازی معوقه هفته بیست و هشتم سری آ مقابل ساسولو پیروز شد تا اختلاف در صدر را جدول را به ۱۱ امتیاز افزایش دهد.نراتزوری در این دیدار همانند سایر دیدارها بسیار خوب درخشید و روملو لوکاکو موفق شد در دقیقه ۱۰ دروازه حریف را باز کند.

نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۰-۱ به پایان رسید و کونته و شاگردان با برتری راهی رختکن شدند.در نیمه دوم اینترمیلان باز هم توپ‎‌‎ و میدان را در اختیار داشت و لائوتارو مارتینز در دقیقه ۶۷ موفق شد اختلاف را دو برابر کند.در دقیقه ۶۸ ساسولو روی یک ضد حمله موفق شد یکی از گُل‌های خورده را جبران کند و ترائوره موفق شد دروازه اینتر را باز کند.

در پایان پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو ، این دیدار با نتیجه ۱-۲ به پایان رسید و اینترمیلان در یک دیدار دیگر به برتری رسید و اختلاف را در صدر افزایش داد.با این نتیجه اینتر ۷۱ امتیازی شد و با ۱۱ امتیازی اختلاف همچنان صدرنشین ماند. ساسولو نیز با ۴۰ امتیاز در رده نهم جدول جا خوش کرد.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

اینتر میلانساسولو 
۲۹%مالکیت۷۱%
۲شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۰
۳۶۱تعداد پاس۸۴۸
۳۱۶پاس صحیح۸۰۲
۱۰سانتر۲۸
۱کرنر۸
۸خطا۱۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

پخش زنده فوتبال اینتر ساسولو

۸ آذر ۱۳۹۹

در آغاز هفته نهم سری A ایتالیا، یک بازی برگزار شد که در آن تیم فوتبال اینتر موفق شد میزبان سرسخت خود ساسولو را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهد. اینتری‌ها که مترصد جبران باخت خانگی هفته گذشته‌شان مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا بودند، خیلی زود و در همان دقیقه چهارم بازی توسط الکسیس سانچس به گل اول رسیدند. اشتباه ولاد کریشس بازیکن ساسولو در دقیقه ۱۴ برای باز کردن دروازه خود، نراتزوری را به گل دوم رساند. در نهایت در دقیقه شصتم بازی هم روبرتو گالیاردینی سومین گل نراتزوری را رقم زد.

این نتیجه پنجمین پیروزی این فصل شاگردان آنتونیو کونته بود تا آنها با ۱۸ امتیاز به رده دوم جدول صعود کنند و جای ساسولویی که اولین شکست خود را متحمل شد، بگیرند و این تیم را به رده سوم بفرستند. در پایان پخش زنده بازی اینتر و ساسولو اینتری‌ها با رقیب همشهری خود میلان که یک بازی کمتر انجام داده، تنها ۲ امتیاز فاصله دارند.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان ساسولو

 

ساسولو  اینتر میلان
۶۵%مالکیت۳۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۷۰۷تعداد پاس۳۶۸
۶۴۸پاس صحیح۳۰۱
۱۶سانتر۸
۶کرنر۲
۱۳خطا۱۶
۱آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینتر ساسولو

 

پخش زنده بازی اینتر و ساسولو

۴ تیر ۱۳۹۸

اینترمیلان در چهارچوب هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های سری‌آ، در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان ساسولو بود و در این دیدار با نتیجه پُرگول متوقف شد.در این دیدار ساسولو در ابتدا توسط کاپوتو در دقیقه ۴ ساسولو به گل رسید، اما لوکاکو از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۱ و بیراگی در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول، اینتر را با برتر راهی رختکن کردند.در نیمه دوم ساسولو در دقیقه ۸۰ توسط براردی از روی نقطه به گل رسید و بازی مساوی شد.

پس از این گول والرو در دقیقه ۸۶ برتری اینتر را رقم زد، اما ساسولو تسلیم نشد و در ادامه پخش آنلاین بازی اینترمیلان و ساسولو ، در دقیقه ۸۹ توسط مانانی گل تساوی را زد تا تیمش به یک امتیاز برسد.در دقایق پایانی بازی اینترمیلان تاوان دیگری نیز پرداخت اشکرینیار با کارت سرخ از زمین بازی اخراج شد تا مشکلات این تیم به دیدار بعدی هم کشانده شود.

 

پخش زنده فوتبال اینتر و ساسولو

 

اینترمیلانساسولو
۴۷%مالکیت۵۳%
۹شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۶
۳۹۹تعداد پاس۴۵۷
۳۴۹پاس صحیح۴۰۹
۲۹سانتر۱۳
۷کرنر۶
۱۸خطا۲۰
۲آفساید۰
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان ساسولو

 

پخش بازی اینتر مقابل ساسولو

۲۸ مهر ۱۳۹۸

ساسولو چهارچوب هفته هشتم رقابت‌های سری آ در ورزشگاه گیگلیو میزبان شاگردان کونته بود و این دیدار با نتیجه ۴-۳ به سود اینتر پایان یافت.اینتر با گل زود هنگام لائوتارو مارتینز پیش افتاد. در دقیقه ۲ این دیدار، مارتینز روی پاس بروزوویچ در محوطه جریمه پا به توپ شد و با یک شوت دقیق توپ را وارد دروازه ساسولو کرد.برتری اینتری‌ها دوامی نداشت و دومنیکو براردی با نفوذ از سمت راست محوطه جریمه و شوت به سمت دروازه اینتر گل تساوی را به ثمر رساند.پس از به ثمر رسیدن گل تساوی، بازیکنان اینتر به بار هجومی خود افزودند و سعی می‌کردند توپ را برای دومین بار درون دروازه تیم میزبان جای دهند.سرانجام در دقیقه ۳۸ لوکاکو توانست هدف بازیکنان اینتر را مسجل کند.

ارسال زمینی توپ توسط دیفرای به لوکاکو رسید و این مهاجم بلژیکی با یک چرخش و شوت به سمت دروازه، چهارمین گل این فصلش را برای اینتر به ثمر رساند.در اقدامی عجیب و جالب، یک چترباز در دقیقه ۴۳ به عنوان جیمی جامپ در زمین مسابقه فرود آمد که با اقدامات نیروهای امنیتی از زمین مسابقه خارج شد.این پایان ماجرا در نیمه نخست نبود، در دقیقه ۴۵ مارلون مدافع میانی ساسولو با کشیدن و به زمین انداختن مارتینز در محوطه جریمه یک پنالتی به اینتر هدیه داد.

لوکاکو توپ را در نقطه پنالتی کاشت و درحالی که دروازه بان به سمت چپ پریده بود، توپ را به سمت راست شوت کرد و نتیجه بازی را به ۳-۱ تغییر داد و دو تیم با این نتیجه راهی رختکن شدند.در نیمه دوم نیز باز در دست اینتر بود و ساسولو با حمله‌های اندک خود سعی داشت اختلاف را کاهش دهد. در ادامه پخش بازی اینتر و ساسولو زنده ، هرچه زمان بیشتر می‌گذشت وضع ساسولو در به دست گرفتن توپ و میدان بهتر می‌شد.در دقیقه ۷۰ نیکولا بارلا همراه با توپ به درون محوطه جریمه ساسولو نفوذ کرد اما با تکل از پشت جوریچیچ متوقف شد و داور برای دومین بار برای اینتر پنالتی گرفت.

اینبار مارتینز پشت توپ ایستاد، مارتینز نیز همانند لوکاکو توپ را به سمت راست شوت کرد و باز هم دروازه بان ساسولو به سمت چپ پرید! بدین شکل اینتر ۴-۱ پیش افتاد.ساسولو که در خانه خود تحقیر شده بود پس از دریافت گل چهارم دست به حمله زد و در دقیقه ۷۴ به گل رسید. جورچیچ روی پاس کاپوتو پا به توپ شد و با یک ضربه سریع توپ را راهی دروازه هندانوویچ کرد.با گل جوریچیچ نتیجه بازی به ۴-۲ تبدیل شد و اینتری ها از ترس کامبک، بازی رو به عقب رو در پیش گرفتند.

سبز و سیاه پوشان میزبان در پخش آنلاین بازی اینترمیلان و ساسولو ، پس از گلی که به ثمر رساندند، امیدشان بیشتر شد و بیش از پیش حمله می‌کردند. سرانجام در دقیقه ۸۱ جرمی بوگا در یک حرکت انفرادی چند مدافع اینتر را دریبل زد و با یک شوت خوب گل سوم تیمش را به ثمر رساند.در دقایق پایانی بازی بازیکنان ساسولو با فشار بر روی دروازه اینتر قصد به ثمر رساندن گل تساوی را داشتند اما این اتفاق نیفتاد و این دیدار با نتیجه ۴-۳ به سود اینتر پایان یافت.

 

پخش زنده فوتبال اینتر ساسولو

 

ساسولواینترمیلان
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۴۶۳تعداد پاس۳۸۲
۴۰۵پاس صحیح۳۲۰
۱۵سانتر۲۲
۵کرنر۷
۱۴خطا۱۸
۱آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

پخش آنلاین بازی اینترمیلان و ساسولو

از هفتۀ بیستم رقابت‌های سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال اینترمیلان و ساسولو به مصاف یکدیگر  رفتند که در نهایت بازی با تساوی ۰ _ ۰ به پایان رسید.دو تیم در نیمۀ اول بسیار محتاطانه عمل کردند. بازی بیشتر در میانۀ میدان دنبال شد و خطر زیادی دروازۀ دو تیم را تهدید نکرد.در نیمۀ دوم این دیدار کمی نراتزوری بهتر عمل کرد. نفوذهای پریشیچ و پولیتانو در کناره‌های زمین بار‌ها مدافعان ساسولو را به دردسر انداخت. اما در نهایت تلاش دو تیم نتیجه‌ای نداشت و بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ساسولو

 

اینترمیلانساسولو
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۴
۵۲۵تعداد پاس۳۹۳
۴۴۴پاس صحیح۳۱۸
۹سانتر۲
۱۱کرنر۰
۱۶ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۶
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

بازی اینترمیلان و ساسولو زنده