تی وی تو

پخش زنده فوتبال اینتر ساسولو ‌

اینتر ساسولو

شنبه ۸ آذر ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی اینتر ساسولو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر ساسولو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر ساسولو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر – ساسولو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر ساسولو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اینتر ساسولو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر ساسولو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر ساسولو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر ساسولو – ۴ تیر ۹۹

اینترمیلان در چهارچوب هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های سری‌آ، در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان ساسولو بود و در این دیدار با نتیجه پُرگول متوقف شد.در این دیدار ساسولو در ابتدا توسط کاپوتو در دقیقه ۴ ساسولو به گل رسید، اما لوکاکو از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۱ و بیراگی در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول، اینتر را با برتر راهی رختکن کردند.در نیمه دوم ساسولو در دقیقه ۸۰ توسط براردی از روی نقطه به گل رسید و بازی مساوی شد. پس از این گول والرو در دقیقه ۸۶ برتری اینتر را رقم زد، اما ساسولو تسلیم نشد و در دقیقه ۸۹ توسط مانانی گل تساوی را زد تا تیمش به یک امتیاز برسد.در دقایق پایانی بازی اینترمیلان تاوان دیگری نیز پرداخت اشکرینیار با کارت سرخ از زمین بازی اخراج شد تا مشکلات این تیم به دیدار بعدی هم کشانده شود.

 

 

اینترمیلان ساسولو
۴۷% مالکیت ۵۳%
۹ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۶
۳۹۹ تعداد پاس ۴۵۷
۳۴۹ پاس صحیح ۴۰۹
۲۹ سانتر ۱۳
۷ کرنر ۶
۱۸ خطا ۲۰
۲ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی اینتر ساسولو – ۲۸ مهر ۹۸

ساسولو چهارچوب هفته هشتم رقابت‌های سری آ در ورزشگاه گیگلیو میزبان شاگردان کونته بود و این دیدار با نتیجه ۴-۳ به سود اینتر پایان یافت.اینتر با گل زود هنگام لائوتارو مارتینز پیش افتاد. در دقیقه ۲ این دیدار، مارتینز روی پاس بروزوویچ در محوطه جریمه پا به توپ شد و با یک شوت دقیق توپ را وارد دروازه ساسولو کرد.برتری اینتری‌ها دوامی نداشت و دومنیکو براردی با نفوذ از سمت راست محوطه جریمه و شوت به سمت دروازه اینتر گل تساوی را به ثمر رساند.پس از به ثمر رسیدن گل تساوی، بازیکنان اینتر به بار هجومی خود افزودند و سعی می‌کردند توپ را برای دومین بار درون دروازه تیم میزبان جای دهند.سرانجام در دقیقه ۳۸ لوکاکو توانست هدف بازیکنان اینتر را مسجل کند. ارسال زمینی توپ توسط دیفرای به لوکاکو رسید و این مهاجم بلژیکی با یک چرخش و شوت به سمت دروازه، چهارمین گل این فصلش را برای اینتر به ثمر رساند.در اقدامی عجیب و جالب، یک چترباز در دقیقه ۴۳ به عنوان جیمی جامپ در زمین مسابقه فرود آمد که با اقدامات نیروهای امنیتی از زمین مسابقه خارج شد.این پایان ماجرا در نیمه نخست نبود، در دقیقه ۴۵ مارلون مدافع میانی ساسولو با کشیدن و به زمین انداختن مارتینز در محوطه جریمه یک پنالتی به اینتر هدیه داد. لوکاکو توپ را در نقطه پنالتی کاشت و درحالی که دروازه بان به سمت چپ پریده بود، توپ را به سمت راست شوت کرد و نتیجه بازی را به ۳-۱ تغییر داد و دو تیم با این نتیجه راهی رختکن شدند.در نیمه دوم نیز باز در دست اینتر بود و ساسولو با حمله‌های اندک خود سعی داشت اختلاف را کاهش دهد.هرچه زمان بیشتر می‌گذشت وضع ساسولو در به دست گرفتن توپ و میدان بهتر می‌شد.در دقیقه ۷۰ نیکولا بارلا همراه با توپ به درون محوطه جریمه ساسولو نفوذ کرد اما با تکل از پشت جوریچیچ متوقف شد و داور برای دومین بار برای اینتر پنالتی گرفت.اینبار مارتینز پشت توپ ایستاد، مارتینز نیز همانند لوکاکو توپ را به سمت راست شوت کرد و باز هم دروازه بان ساسولو به سمت چپ پرید! بدین شکل اینتر ۴-۱ پیش افتاد.ساسولو که در خانه خود تحقیر شده بود پس از دریافت گل چهارم دست به حمله زد و در دقیقه ۷۴ به گل رسید. جورچیچ روی پاس کاپوتو پا به توپ شد و با یک ضربه سریع توپ را راهی دروازه هندانوویچ کرد.با گل جوریچیچ نتیجه بازی به ۴-۲ تبدیل شد و اینتری ها از ترس کامبک، بازی رو به عقب رو در پیش گرفتند.سبز و سیاه پوشان میزبان پس از گلی که به ثمر رساندند، امیدشان بیشتر شد و بیش از پیش حمله می‌کردند. سرانجام در دقیقه ۸۱ جرمی بوگا در یک حرکت انفرادی چند مدافع اینتر را دریبل زد و با یک شوت خوب گل سوم تیمش را به ثمر رساند.در دقایق پایانی بازی بازیکنان ساسولو با فشار بر روی دروازه اینتر قصد به ثمر رساندن گل تساوی را داشتند اما این اتفاق نیفتاد و این دیدار با نتیجه ۴-۳ به سود اینتر پایان یافت.

 

 

ساسولو اینترمیلان
۵۴% مالکیت ۴۶%
۴ شوت در چارچوب  ۷
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۱
۴۶۳ تعداد پاس ۳۸۲
۴۰۵ پاس صحیح ۳۲۰
۱۵ سانتر ۲۲
۵ کرنر ۷
۱۴ خطا ۱۸
۱ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی اینتر ساسولو – ۲۹ دی ۹۷

از هفتۀ بیستم رقابت‌های سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال اینترمیلان و ساسولو به مصاف یکدیگر  رفتند که در نهایت بازی با تساوی ۰ _ ۰ به پایان رسید.دو تیم در نیمۀ اول بسیار محتاطانه عمل کردند. بازی بیشتر در میانۀ میدان دنبال شد و خطر زیادی دروازۀ دو تیم را تهدید نکرد.در نیمۀ دوم این دیدار کمی نراتزوری بهتر عمل کرد. نفوذهای پریشیچ و پولیتانو در کناره‌های زمین بار‌ها مدافعان ساسولو را به دردسر انداخت. اما در نهایت تلاش دو تیم نتیجه‌ای نداشت و بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

 

اینترمیلان ساسولو
۵۷% مالکیت ۴۳%
۴ شوت در چارچوب  ۵
۶ شوت خارج از چارچوب ۷
۵ مهار دروازه بان ۴
۵۲۵ تعداد پاس ۳۹۳
۴۴۴ پاس صحیح ۳۱۸
۹ سانتر ۲
۱۱ کرنر ۰
۱۶ ضربه ایستگاهی ۱۶
۱۶ خطا ۱۶
۳ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۳

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

پخش زنده فوتبال گزتپه گنچلر بیرلیعی ‌

سه‌شنبه ۱۶:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

گنچلر بیرلیعی
گزتپه

پخش زنده فوتبال کایسری اسپور باشاک شهیر ‌

سه‌شنبه ۱۶:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

باشاک شهیر
کایسری اسپور

پخش زنده فوتبال ترابوزان اسپور کونیا اسپور ‌

سه‌شنبه ۱۹:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

کونیا اسپور
ترابوزان اسپور

پخش زنده فوتبال مونشن گلادباخ وردربرمن ‌

سه‌شنبه ۲۱:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وردربرمن
مونشن گلادباخ

پخش زنده فوتبال واسلند بورن رویال موسکرون ‌

سه‌شنبه ۲۱:۱۵

لیگ بلژیک

رویال موسکرون
واسلند بورن

پخش زنده فوتبال کادیز لوانته ‌

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

لوانته
کادیز

پخش زنده فوتبال وایادولید الچه ‌

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

الچه
وایادولید

پخش زنده فوتبال وستهام وست برومویچ ‌

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لیگ برتر انگلیس

وست برومویچ
وستهام

پخش زنده فوتبال ماینتس وولفسبورگ ‌

سه‌شنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وولفسبورگ
ماینتس

پخش زنده فوتبال هرتابرلین هوفنهایم ‌

سه‌شنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

هوفنهایم
هرتابرلین

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن دورتموند ‌

سه‌شنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

دورتموند
بایر لورکوزن

پخش زنده فوتبال شارلوا اندرلخت ‌

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ بلژیک

اندرلخت
شارلوا

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی

سه‌شنبه ۲۳:۴۵

لیگ برتر انگلیس

لسترسیتی
چلسی

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا ‌

سه‌شنبه ۲۳:۴۵

کوپا ایتالیا

اسپتزیا
آاس رم

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن