اینتر توافق با ستاره بایرن را تایید کرد

آگوست 20, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، بنجامین پاوارد از اواخر فصل گذشته به مدیران بایرن مونیخ اعلام کرده بود که دیگر تمایلی به ادامه حضور در این تیم ندارد.

قرارداد او با بایرن در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید و مدیران این باشگاه هم تصمیم گرفتند به جای از دست دادن او به عنوان بازیکن آزاد، سودی از فروشش به دست آورند و به همین دلیل به او قول دادند که با پیشنهادی که برایش ارائه شد موافقت کنند.

اما این اتفاق تا به حال رخ نداده و این موضوع باعث ناراحتی شدید این بازیکن شده است. منچستریونایتد به صورت جدی به دنبال جذب او بود، اما موفق به انجام این کار نشد و حالا نوبت به اینتر رسیده است.

در حالی که رسانه‌های آلمانی خبر از رد دومین پیشنهاد اینتر توسط بایرن داده اند، به په ماروتا، مدیر اجرایی اینتر، به گاتزتا دلو اسپورت گفت که مذاکرات با بایرن در مسیر درستی قرار دارد.

او تایید کرد که پاوارد نزدیک تر از همیشه به اینتر است: «پاوارد؟ به توافق نزدیک شده‌ایم و مذاکرات با بایرن در مسیر خوبی است. تمایل خود بازیکن پیوستن به اینتر است که فاکتور کلیدی محسوب می‌شود. هیچ چیز مهمتر از خود بازیکن نیست و او می‌خواهد به اینتر بیاید. البته بایرن چون نیاز به جذب جانشین برای پاوارد دارد، فعلا انتقال به تعویق افتاده اما گفت‌وگوهای بسیار مثبتی با آن‌ها داشته‌ایم و من خوشبین هستم.»

به نظر می‌رسد که تا قبل از اتمام مهلت نقل و انتقالات (یازده روز دیگر)، انتقال ستاره فرانسوی به نایب قهرمان اروپا قطعی خواهد شد.