تی وی تو
اینترمیلان
بولونیا

پنجشنبه ۱۶ دی ۱۵:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده بازی اینترمیلان بولونیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان بولونیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال اینتر و بولونیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان بولونیا را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینترمیلان بولونیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینترمیلان بولونیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا

اینتر در چهارچوب هفته چهارم رقابت‌های سری‌آ، در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا (سن‌سیرو)، از بولونیا میزبانی کرد و موفق شد این تیم را با نتیجه سنگین ۱-۶ شکست دهد.

نراتزوری که در این دیدار از ابتدا تیم برتر میدان بود، نیمه نخست را به سه گُل برنده شد و ستاره هایی چون لاوتارو مارتینز، میلان اشکرینیار و نیکولا بارلا موفق شدند در دقایق ۶، ۳۰ و ۳۴ گُلزنی کنند.

این تیم در نیمه دوم نیز سه گُل زد و ماتیاس وسینو و ادن ژکو دوبار در دقایق ۵۴، ۶۳ و ۶۸ موفق شدند برای نراتزوری گُلزنی کنند.

​تک گُل بولونیا را آرتور در دقیقه ۸۸ به ثمر رساند اما این گُل سودی برای این تیم نداشت.

در پایان پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا و با کسب این پیروزی ، اینترمیلان با ۱۰ امتیاز موقتاً صدرنشین شد و بولونیا با ۷ امتیاز در رتبه هفتم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا

 

اینترمیلان بولونیا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۴۳۰تعداد پاس۵۲۴
۳۹۲پاس صحیح۴۶۳
۱۲سانتر۱۷
۵کرنر۱
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۰
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا

 

پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا

در هفته چهارم از سری آ ایتالیا تیم اینتر میلان موفق شد در ورزشگاه خانگی خود تیم بولونیا را با نتیجه شش بر یک در هم بکوبد . اینتر در این دیدار خیلی زود و در دقیقه ۶ توسط لوتارو مارتینز مهاجم آرژانتینی خود  گل اول خودش را به ثمر رساند . در ادامه این نیمه نیز اشکرینیار و نیکولا بارلا در دقایق ۳۰ و ۳۴ دو گل دیگر اینتر را وارد دروازه حریف کردند تا این تیم شهر میلان با برتری سه بر صفر پا به رختکن بگذارد .

در نیمه دوم باز هم شاگردان اینزاگی بودند که طوفانی آغاز کردند و  در دقیقه ۵۴ توسط وسینو به گل چهارم خود رسیدند . این پایان آتش بازی اینتر در این دیدار نبود . ادین ژکو مهاجم بوسنیایی این تیم که در نیمه اول و بعد از مصدومیت کوریا به میدان آمده بود موفق شد در دقایق ۶۲ و ۶۸ دو گل دیگر برای اینتر به ثمر برسانند و تیمش را با اختلاف شش گل پیش بیاندازد .

بولونیا اما توانست در دقیقه ۸۶ یکی از گلهای خورده را توسز تئاته جبران کند و در نهایت با پایان پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا این افغی ها بودند که در یک بازی برتر موفق به پیروزی با نتیجه شش بر یک شدند و سه امتیاز این دیدار را کسب کردند .

پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا

 

اینتر میلانبویونیا
۴۵مالکیت۵۵
۱۱شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۴۳۰تعداد پاس۵۲۴
۳۹۲پاس صحیح۴۳۶
۱۲سانتر۱۷
۵کرنر۱
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا

 

پخش زنده بازی اینترمیلان بولونیا

در ادامۀ هفته بیست‌ونهم سری‌آ ایتالیا، دو تیم بولونیا و اینترمیلان از در ورزشگاه رناتو دال‌آرا به مصاف هم رفتند و نراتزوری موفق شد حریف را با نتیجه خفیف ۰-۱ در خانه‌اش شکست دهد. اینترمیلان که از توقف تعقیب کننده‌هایش آگاهی داشت، در این دیدار به دنبال افزایش امتیاز بود و موفق شد تا به این هدف دست پیدا کند.این تیم موفق شد با تک گل روملو لوکاکو در دقیقه ۳۱ به برتری برسد و فاصله امتیاز هایش در صدر جدول را با یک بازی کمتر، به ۸ امتیاز افزایش دهد.

اینتر با این پیروزی ۶۸ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا اینترمیلان 
۵۶%مالکیت۴۴%
۲شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۵۵۰تعداد پاس۴۳۲
۴۶۷پاس صحیح۳۴۳
۲۰سانتر۱۱
۴کرنر۴
۱۷خطا۱۵
۰آفساید۲
۴کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینتر و بولونیا

در آخرین بازی از شب نخست هفته دهم سری A ایتالیا، تیم اینترمیلان در ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف بولونیا رفت و موفق شد میهمان خود را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. در این دیدار، روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اینترمیلانی‌ها در دقیقه ۱۶ اولین گل را به ثمر رساند. پس از او اشرف حکیمی مدافع مراکشی نراتزوری در دقیقه ۴۵ اختلاف را به دو گل افزایش داد. بولونیا توسط امانوئل وینیاتو در دقیقه ۶۷ یکی از گل‌‌های خورده را جبران کرد، اما حکیمی با گلی که در دقیقه ۷۰ زد دوباره اختلاف را به دو گل افزایش داد.

درخشش مدافع مراکشی اینترمیلانی‌ها در این بازی در حالی رخ داد که درست چند روز پیش سرمربی‌ او آنتونیو کونته، از عملکرد بازیکن سابق دورتموند در بازی قبلی این تیم در سری A انتقاد کرد.به این ترتیب اینترمیلان ششمین پیروزی خود را در این فصل از رقابت‌های سری A‌ کسب کرد تا با سبقت گرفتن از یوونتوس، به فاصله دو امتیازی میلان صدرنشین برسد.

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

اینترمیلان میلانبولونیا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۷شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۴
۴۶۲تعداد پاس۵۶۹
۳۹۱پاس صحیح۴۹۸
۲۰سانتر۱۸
۷کرنر۳
۱۲خطا۱۳
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و بولونیا

از چارچوب رقابت های سری آ ایتالیا، اینترمیلان در جوزپه مه آتزا میزبان بولونیا بود. لائوتارو مارتینز روی گل لوکاکو در دقیقه ۲۲ تاثیر مستقیم و مهمی داشت اما در دقیقه ۶۲ یک پنالتی را از دست داد. اسکروپسکی پس از مهار ضربه، در ریباند هم ضربه گالیاردینی را مهار کرد. در دقیقه ۵۷، روبرتو سوریانو از بولونیا اخراج شد اما این تیم با وجود ۱۰ نفره شدن، در دقیقه ۷۴ به گل تساوی رسید.

در دقیقه ۷۷ اوضاع برای اینترمیلان بدتر هم شد و الساندرو باستونی با دریافت کارت زرد دوم، از زمین اخراج شد تا دو تیم ۱۰ نفره کار را به پایان برسانند. فاجعه برای اینترمیلان ادامه داشت و آنها در دقیقه ۸۰ گل دوم را هم دریافت کردند. موسی بارو روی یک ضدحمله این گل را در مصاف تک به تک با هندانوویچ به ثمر رساند. الکسیس سانچز در چند دقیقه پایانی دو موقعیت طلایی را از دست داد و فاصله تا صدر جدول به عدد ۱۱ رسید.

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

اینترمیلان میلانبولونیا
۶۲%مالکیت۳۸%
۶شوت در چارچوب ۷
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۵
۴۵۰تعداد پاس۲۶۷
۳۷۴پاس صحیح۱۸۸
۲۸سانتر۱۹
۱۲کرنر۹
۱۶خطا۱۲
۱آفساید۱
۳کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اینتر و بولونیا

در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، بولونیا در ورزشگاه رناتو دالارا میزبان اینترمیلان بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ نراتزوری به پایان رسید.در دقیقه ۱۹، اشکرینیار توپ را به مارتینز رساند و ضربه زیبای پشت پای او با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

اینترمیلان بازی را در دست گرفته بود و در دقیقه ۳۳ مارتینز دروازه بولونیا رو هم باز کرد اما داور آفساید او را اعلام کرد. تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمربخش نبود و بازیکنان با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.بولونیا در نیمه دوم متحول شده بود و تلاش‌های آنها سرانجام در دقیقه ۵۹ به ثمر نشست. سوانبرگ با حفظ توپ خوبش حرکت را آغاز کرد و پاس او به سوریانو رسید و ضربه او هم با برخورد به دی فرای وارد دروازه اینترمیلان شد.بعد از گل بولونیا، اینترمیلان سراپا حمله شد.

در دقیقه ۷۱، ارسال کرنر بارلا، با ضربه سر اشکرینیار همراه شد اما اسکروپسکی توپ را مهار کرد.تلاش‌های اینترمیلان سرانجام در دقیقه ۷۶ نتیجه داد و روی کرنری که بروزوویچ فرستاده بود ضربه اشکرینیار با عکس‌العمل اسکروپسکی برگشت اما روملو لوکاکو آنجا حاضر بود و بازی را به تساوی کشاند.

چیزی به پایان بازی نمانده بود که در دقیقه ۹۱، خطای اورسولینی روی مارتینز پنالتی اعلام شد و لوکاکو با زدن گل دوم خودش، سه امتیاز ارزشمند را برای آنتونیو کونته به ارمغان آورد.

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

بولونیااینترمیلان میلان
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۲
۴۲۴تعداد پاس۴۵۰
۳۴۱پاس صحیح۳۶۸
۱۰سانتر۲۶
۲کرنر۷
۱۳خطا۲۵
۱آفساید۴
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

پخش بازی اینترمیلان و بولونیا زنده

در خلال رقابت های هفته ی بیست و دوم لیگ سری آ ایتالیا ، تیم های اینترمیلان میلان و بولونیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با ضربه ی سانتاندر در دقیقه ی ۳۲ ادامه یافت . در ۴۵ دقیقه ی دوم اما تلاش اینترمیلان برای کاهش این اختلاف امتیاز بی ثمر ماند و بازیکنان این تیم تمام فرصت های طلایی را از دست دادند تا دروازه ی بولونیا همچنان بسته بماند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ و برتری بولونیا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو

 

اینترمیلان میلان بولونیا
۶۱%مالکیت۳۹%
۳شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۵۲۸تعداد پاس۳۳۱
۴۳۰پاس صحیح۲۴۰
۹سانتر۵
۶کرنر۷
۱۷ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۷
۱آفساید۶
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینتر بولونیا – تی وی تو