تی وی تو
اینترمیلان
اودینزه

یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال اینترمیلان و اودینزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان اودینزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال اینتر و اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینترمیلان اودینزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینترمیلان اودینزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه

از هفته یازدهم لیگ ایتالیا امروز اینتر در سن سیرو میزبانی از اودینزه را برعهده داشت. بازی با حملات اینتر شروع شد ولی اولین موقعیت گلزنی مسابقه را اودینزه در دقیقه ۵ خلق کرد هرچند شوت لارسن چندان محکم نبود و در آغوش سمیر هندانوویچ جای گرفت.

۱۵ دقیقه بعد روی کرنر ارسالی چالهان اوغلو، رانکویا با ضربه سر دروازه اودینزه را تهدید کرد ولی توپ با اختلافی اندک از روی تیر افقی راهی اوت شد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه نیز پاس چالهان اوغلو به بارلا با شوت این بازیکن همراه شد ولی با برخورد به مدافعان راهی به دروازه پیدا نکرد. نیمه اول با برتری نسبی اینتر همراه بود ولی در نهایت بدون گل مساوی تمام شد.

حملات اینتر در دقیقه ۶۰ به ثمر نشست. خواکین کوره‌آ با یک حرمت انفرادی تا محوطه جریمه پیشروی کرد و با یک ضربه بسیار تماشایی دروازه اودینزه را باز کرد.

همین بازیکن دقیقه ۶۸ گل دوم خود و اینتر را به ثمر رساند. ستاره آرژانتینی روی پاس دامفریس توپ را به طاق دروازه چسباند تا اینتر ۲-۰ پیش بیفتد.

دقیقه ۸۲ اودینزه توسط جرارد دلوفئو فاصله را به یک گل کاهش داد ولی کمک داور به درستی پرچم زد و گل را مردود اعلام کرد.

در نهایت این بازی با برتری ۲-۰ اینتر تمام شد و نراتزوری ۲۴ امتیازی شدند.

پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه

 

اینتر میلاناودینزه 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۳
۵۳۲تعداد پاس۳۰۸
۵۶۲پاس صحیح۲۴۴
۱۹سانتر۱۴
۶کرنر۴
۹خطا۱۱
۳آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و اودینزه

در هفته سی و هشتم و پایانی سری آ ایتالیا تیم اینترمیلان که از هفته ها قبل قهرمانی خود را مسجل کرده بود توانست با نتیجه پرگل پنج بر یک مهمان خود اودینزه را در هم بکوبد . در نیمه اول بازی و در دقایق ۸ و ۴۴ به ترتیب اشلی یانگ و کریستین اریکسن دو بار برای تیم میلانی گلزنی کردند .

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۵ مارتینز از روی نقطه پنالتی گل سوم اینتر را به ثمر رساند . در دقیقه ۶۴ ایوان پرشیچ و ۷۱ روملو لوکاکو گل چهارم و پنجم را به وارد دروازه حریف کردند . با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه تک گل اودینزه را روبرتو پریرا در دقیقه ۷۹ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند . 

پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه

 

اینتراودینزه
۴۷مالکیت۵۳
۷شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۴۱۵تعداد پاس۴۵۰
۳۶۳پاس صحیح۴۰۴
۱۳سانتر۱۳
۳کرنر۲
۱۳خطا۱۶
۰آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و اودینزه

از هفته نوزدهم رقابت های سری آ ایتالیا، اینتر میهمان اودینزه بود.  در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و موقعیت خاصی حاصل نشد. در دقیقه ۲۳ و روی اشتباه مدافعان اودینزه بود که لائوتارو مارتینز فرصت بسیار خوبی از درون محوطه برای باز کردن دروازه حریف داشت، اما ضربه او با عکس العمل تماشایی موسو همراه شد.

دقایقی بعد نیکو بارلا با یک ضربه والی و تماشایی فرصت داشت گل اول اینتر را وارد دروازه اودینزه کند، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.در دقیقه ۴۱ آرتورو ویدال در شلوغی درون محوطه می توانست گل اول اینتر را به ثمر برساند، اما ضربه او در اختیار موسو قرار گرفت و در نهایت نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل بین دو تیم به اتمام برسد.

در ادامه پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه ، اودینزه نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ و با ضربه والی پریرا از فاصله ای نزدیک می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه او از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت.دقایقی بعد لائوتارو مارتینز در گوشه محوطه و با حرکتی آکروباتیک قصد داشت دروازه اودینزه را باز کند، اما توپ روی پای این بازیکن جفت و جور نشد. در ادامه اینتر مالک توپ و میدان بود اما قادر به خلق موقعیت خاصی روی دروازه اودینزه نبود.

در دقیقه ۷۵ اشرف حکیمی با حرکت از سمت راست می توانست گل اول اینتر را وارد دروازه اودینزه کند، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۹۱ آنتونیو کونته به دلیل اعتراضات مکرر از کنار زمین اخراج شد. در نهایت تلاش اینتر برای گلزنی نتیجه نداشت و این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان اودینزه

 

اودینزه اینتر میلان
۳۹%مالکیت۶۱%
۱شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۴۱۷تعداد پاس۶۴۴
۳۴۴پاس صحیح۵۶۳
۴سانتر۱۸
۳کرنر۴
۱۱خطا۱۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

گزارش زنده بازی اینترمیلان اودینزه

 

پخش بازی اینتر و اودینزه از اینترنت

در چارچوب هفته بیست و دوم سری آ ایتالیا اینتر میلان با آگاهی از برتری یوونتوس و لاتزیو و برای باز پس گیری رتبه دوم جدول به مصاف اودینزه رفت.این دیدار در نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت در ادامه در نیمه دوم لوکائو در غیاب لئوتارو مارتینز خودی نشان داد و با نتیجه ۲ بر صفر مقابل اودینزه به برتری دست یافت و رتبه دوم را از لاتزیو پس گرفت.لوکائو در دقایق ۶۴ و ۷۱ پنالتی برای نراتزوری گلزنی کرد.لئوتارو مارتینز مهاجم ارزشمند اینتر به دلیل محرومیت در این دیدار حضور نداشت.در جدول سری آ ایتالیا اینترمیلان با ۵۱ امتیاز در رتبه دوم و لاتزیو با ۴۹ امتیاز سوم است.هاندانوویچ هم به دلیل مصدومیت با نظر کونته بازی نکرد.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه اینتر میلان
۴۳%مالکیت۵۷%
۱شوت در چارچوب ۸
۱۰شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۱
۴۶۱تعداد پاس۶۳۶
۳۹۷پاس صحیح۵۵۹
۲۶سانتر۹
۳کرنر۲
۱۰خطا۱۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان اودینزه – تی وی تو

پخش آنلاین فوتبال اینترمیلان و اودینزه

در چارچوب هفته سوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینتر صدرنشین این مسابقات، در جوزپه‌ مه‌آتزا میزبان اودینزه بود که این دیدار در پایان با پیروزی ۱-۰ شاردان آنتونیو کونته به پایان رسید.اینتر در این دیدار برای اولین بار الکسیس سانچز را در ترکیب خود می‌دید و با اخراج دی‌پائول و ده نفره شدن اودینزه، بازی را کاملاً در اختیار داشت اما ۴۴ دقیقه طول کشید تا به گل اول دست یابد. سانتر دیگو گودین پیش‌تاخته با ضربه سر زیبای استفانو سنسی تبدیل به گل اول نراتزوری شد. در نیمه دوم تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود و در پایان اینتر با کسب این پیروزی خانگی، ۹ امتیازی شده و به تنهایی در صدر جدول رقابت‌ها قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان اودینزه – تی وی تو

 

اینتر میلاناودینزه 
۶۴%مالکیت۳۶%
۸شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۷
۶۵۷تعداد پاس۳۶۸
۵۷۴پاس صحیح۲۹۳
۲۰سانتر۸
۸کرنر۳
۹خطا۱۱
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان اودینزه – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اینتر و اودینزه از اینترنت

در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اودینزه در خانه میزبان اینتر بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.دو تیم برای کسب پیروزی به میدان آمدند اما از فرصت‌های خود استفاده نکردند تا نیمۀ نخست بدون گل خاتمه یابد. در ۴۵ دقیقۀ دوم هم فرصت‌هایی بر روی دروازۀ دو تیم ایجاد شد که با بی‌دقتی مهاجمان و درخشش دروازه‌بانان گلی به ثمر نرسید تا این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان اودینزه

 

اودینزه اینتر میلان
۲۷%مالکیت۷۳%
۳شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۱۲
۴مهار دروازه بان۳
۲۴۹تعداد پاس۶۵۱
۱۸۲پاس صحیح۵۹۳
۳سانتر۷
۲کرنر۹
۱۱ضربه ایستگاهی۱۹
۱خطا۱۱
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

گزارش زنده بازی اینتر و اودینزه