تی وی تو
اینترمیلان
اسپتزیا

جمعه ۲۶ فروردین ۲۱:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال اینتر اسپتزیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر اسپتزیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر اسپتزیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینتر و اسپتزیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر اسپتزیا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی زنده اینترمیلان و اسپتزیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنده اینتر و اسپتزیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر اسپتزیا

تیم های اینتر و اسپتزیا در ورزشگاه جوزپه مه آتزا با قضاوت داویده گِرسینی در هفته ۱۵ سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر اینتر به کار خود پایان داد.

در طی پخش زنده بازی اینتر اسپتزیا  روبرتو گالیاردینی در دقیقه (۳۶) و لائوتارو مارتینز در دقیقه (۵۸) از روی نقطه پنالتی برای افعی ها گلزنی کردند تا اینتر با کسب سه امتیاز این بازی و بصورت موقت با ۳۴ امتیاز بالاتر از میلان ۳۲ امتیازی با یک بازی بیشتر قرار بگیرد.

 

پخش زنده بازی اینتر اسپتزیا

 

اینتر میلاناسپتزیا 
۶۳%مالکیت۳۷%
۱۱شوت در چارچوب ۴
۱۳شوت خارج از چارچوب۰
۴مهار دروازه بان۹
۶۵۴تعداد پاس۳۸۲
۵۹۵پاس صحیح۳۰۸
۲۷سانتر۶
۱۱کرنر۱
۱۸خطا۱۰
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینتر اسپتزیا

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و اسپتزیا

در هفته سی و دوم از رقابتهای سری آ ایتالیا دو تیم اینتر میلان و اسپتزیا در ورزشگاه آلبرتو پیکو ، ورزشگاه اختصاصی تیم اسپتزیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . دیگو فاریاس مهاجم سی و یک ساله تیم اسپتزیا در دقیقه ۱۲ توانست دروازه مهمان پرقدرت خود را باز کند . بعد از این گل تیم اینتر برای جبران نتیجه یکپارچه حمله شد و موفق شد در دقیقه ۳۹ توسط ایوان پریشیچ حساب کار را به تساوی بکشاند . نیمه اول این دیدار با همین دو گل به پایان رسید .

در نیمه دوم هم از فشار حملات اینتر کاسته نشد و با ورود بازیکنانی همچون الکسیس سانچز و اشلی یانگ این فشار بیشتر هم شد . با وجود حملات پردامنه اینتر آنها موفق به گشودن دروازه حریف برای بار دوم نشدند و اسپتزیای میزبان توانست با یک دفاع منسجم مانع از پیروزی اینتر و از دست رفتن یک امتیاز حساس این مسابقه شود . با پایان پخش زنده بازی اینتر اسپتزیا این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و دو تیم به تک امتیاز مسابقه رضایت دادند 

پخش زنده بازی اینترمیلان و اسپتزیا

 

اینتراسپتزیا
۳۶مالکیت۶۴
۱شوت در چارچوب ۵
۰شوت خارج از چارچوب۱۲
۴مهار دروازه بان۰
۳۷۰تعداد پاس۶۳۲
۲۹۰پاس صحیح۵۶۳
۵سانتر۲۵
۰کرنر۸
۸خطا۷
۰آفساید۶
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی اینترمیلان و اسپتزیا

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و اسپتزیا

در هفته سیزدهم سری آ در فصل ۲۰۲۰/۲۱، اینتر میزبان اسپتزیا بود. اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ و روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سوی مارسلو بروزوویچ فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه سر لائوتارو مارتینز راهی به دروازه اسپتزیا نیافت.

در ادامه پخش زنده بازی اینتر و اسپتزیا و دقایقی بعد و روی حرکت خوب اشرف حکیمی و ارسال او برای لائوتارو بود که اینتر می توانست گل اول را وارد دروازه اسپتزیا کند، اما حضور به موقع ویتالی مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه ۳۹ این بار روملو لوکاکو موقعیت مناسبی برای زدن گل اول اینتر داشت، اما ضربه سر او به تور کنار دروازه برخورد کرد و در نهایت نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل بین دو تیم به اتمام رسید.

اما اینتر نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۰ به گل اول دست یافت. روی پاس دقیق لائوتارو، اشرف حکیمی در سمت راست صاحب موقعیت شده و در نهایت با یک ضربه زمینی و دقیق موفق شد گل اول اینتر را وارد دروازه اسپتزیا کند.

در دقیقه ۶۳ اسپتزیا روی ارسال کرنر از سوی دیولا فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه سر انزولو دقیق نبود و از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت.اما در دقیقه ۷۰ داور بعد از بازبینی صحنه حکم به خطای هند انزولو و اعلام یک پنالتی به سود اینتر داد. روملو لوکاکو پشت توپ قرار گرفت و موفق شد گل دوم اینتر را وارد دروازه اسپتزیا کند.

در ادامه پخش زنده بازی اینترمیلان و اسپتزیا ، دقایقی بعد و روی ارسال استفانو سنسی بود که آرتورو ویدال موقعیت مناسبی برای زدن گل دوم اینتر داشت، اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.در دقیقه ۹۳ بود که پیکولی روی ارسال از سمت راست موفق شد دروازه اینتر را باز کرده و اختلاف را به حداقل برساند. اما در ثانیه های باقیمانده اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و در نهایت اینتر موفق شد ۱-۲ اسپتزیا را مغلوب کند.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و اسپتزیا

 

اینتر میلاناسپتزیا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۲
۴۴۸تعداد پاس۶۳۰
۳۸۶پاس صحیح۵۴۶
۱۴سانتر۹
۳کرنر۲
۱۰خطا۹
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

گزارش زنده بازی اینتر اسپتزیا