تی وی تو
فوتبال  اینترمیلان آث میلان زنده

فوتبال اینترمیلان آث میلان زنده

اینترمیلان
آث میلان

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ و در رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های اینترمیلان و آث میلان بازی خواهند داشت. اینتر مقابل میلان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان

۲۵ شهریور ۱۴۰۲

اینتر و میلان برای صد و هفتاد و نهمین بار در تاریخ سری آ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با حساب ۵-۱ به سود اینتر به پایان رسید.

اینتر با شروعی طوفانی، در دقیقه ۵ مسابقه به وسیله هنریک مخیتاریان دروازه میلان را باز کرد. پس از هافبک ارمنی، نوبت به مهاجم فرانسوی جدید نراتزوری، مارکوس تورام رسید که دومین گل این تیم را در دقیقه ۳۸ به ثمر برساند.

در دقیقه ۵۷ پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان میلان به لطف گلزنی رافائل لیائو به بازگشت به بازی امیدوار شد، اما مخیتاریان این امید را در دل هواداران روسونری کمرنگ کرد چرا که در دقیقه ۶۹ خودش را دو گله و تیمش را صاحب سومین گل کرد. عطش اینتر برای گلزنی فروکش نکرد و شاگردان سیمونه اینزاگی در دقیقه ۷۹ از روی نقطه پنالتی توسط هاکان چالهان‌اوغلو گل چهارم را هم به ثمر رساندند.

حسن ختام برد قاطع نراتزوری گل دقیقه ۳+۹۰ داویده فراتسی بود تا روند صد درصدی اینتر برای کسب پیروزی در فصل جدید ادامه پیدا کند و این تیم با ۳ امتیاز از چهارمین بازی خود، ۱۲ امتیازی شود و بالاتر از یوونتوس در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیرد.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان

اینترمیلان
۴۰٪مالکیت۶۰٪
۷شوت در چارچوب۲
۳شوت خارج چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۳۹تعداد پاس۵۲۷
۲۷۶تعداد پاس صحیح۴۶۴
۱۱سانتر۸
۵کرنر۰
۱۶خطا۱۳
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان

پخش زنده بازی اینترمیلان آث میلان

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، تیم های اینتر‌میلان و آث‌میلان با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال اینترمیلان و آث میلان روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، دروازه میلان با ضربه مارتینز باز شد تا اینتر با برتری ۱-۰ راهی رختکن شد.

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

اینتر‌میلان آث‌میلان 
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۳۴۱تعداد پاس۴۳۳
۲۶۱پاس صحیح۳۵۱
۱۷سانتر۱۶
۵کرنر۳
۱۵خطا۲۲
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

پخش زنده فوتبال اینتر و میلان

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

در دیداری از دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میلان مقابل اینتر میلان قرار گرفت و در نهایت با نتیجه ی ۲-۰ به پیروزی رسید.

این مسابقه با برتری کامل اینتر در دقایق ابتدایی بازی آغاز شد و ضربه ماهرانه ادین ژکو روی ضربه کرنر در دقیقه ۸، نراتزوری را پیش انداخت. شاگردان اینزاگی سه دقیقه بعد روی اشتباه مدافعین میلان و حرکت خوب مخیتاریان به گل دوم رسیدند. پس از آن نیز اینتر آماده، کنترل بازی را از میلان سردرگم گرفت و موقعیت‌های خطرناک، توسط بازیکنان آبی و مشکی پوش خلق شد.

اینتر فرصت گلزنی روی ضربه پنالتی را داشت اما داور اسپانیایی در دقیقه ۳۱ پخش زنده فوتبال اینتر و میلان، نظر خود مبنی بر اعلام پنالتی را تغییر داد. نیمه دوم نیز با وجود شروع خوب میلان و فرصت‌های نصفه و نیمه تیم پیولی، به نفع اینتر پیش رفت تا آن‌ها برای سومین بار متوالی در این فصل برنده دربی دلامدونینا باشند.

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

آث میلان اینتر میلان
۵۷%مالکیت۴۳%
۲شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۴۷۰تعداد پاس۳۵۰
۳۹۴پاس صحیح۲۷۰
۱۸سانتر۱۰
۲کرنر۳
۱۴خطا۱۶
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

۱۶ بهمن ۱۴۰۱

از هفته بیست و یکم رقابت های سری آ ایتالیا ، دو تیم اینتر و میلان در ورزشگاه جوزپه مه آتزا به مصاف هم رفتند. نیمه اول با برتری همه جانبه اینتر همراه بود و آنها به جز گل دقیقه ۳۴ لائوتارو مارتینز، می توانستند چند گل دیگر هم بزنند اما تاتاروشانو شب خوبی را داشت.

در نیمه دوم پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان میلان تغییراتی در نفرات و سیستم اعمال کرد و شرایط بهتری به دست آورد اما کافی نبود. بهترین موقعیت روسونری را اولیویه ژیرو با یک کنترل توپ خیلی بد هدر داد و او می توانست شب بد میلان را با تساوی قابل تحمل کند.

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

اینتر میلانآث میلان 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۳
۵۷۲تعداد پاس۳۲۷
۴۷۹پاس صحیح۲۴۳
۳۰سانتر۷
۸کرنر۰
۱۳خطا۱۴
۲آفساید۱
۲کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

پخش زنده بازی اینتر و میلان

۲۸ دی ۱۴۰۱

سوپرجام ایتالیا در شهر ریاض، پایتخت عربستان سعودی، بین دو تیم اینتر و میلان برگزار شد. نراتزوری این مسابقه را با اشتهای بالا برای گلزنی آغاز کرد و برای رسیدن به گل تنها به ۱۰ دقیقه زمان نیاز داشت.

 نیکولو بارلا در جناح راست پاس عمقی‌ای دریافت کرد و سانتر او در حالی به فدریکو دی‌مارکو رسید که او توسط هیچیک از بازیکنان میلان مهار نشده بود. ضربه دی‌مارکو به تور دروازه روسونری چسبید تا اینتر پیش بیفتد.

اینتر دومین موقعیت خطرناک این بازی را هم به گل تبدیل کرد. درحالیکه ۲۱ دقیقه از شروع مسابقه گذشته بود. الساندرو باستونی از جناح چپ پاسی برای ادین ژکو ساخت تا این ستاره بوسنیایی با یک فرار و ضربه‌ای هوشمندانه، سنگربان میلان، تاتاروسانو، را مغلوب کرده و دومین گل نراتزوری را به ثمر برساند.

میلان در ادامه این نیمه هم عملا حرفی برای گفتن نداشت. یکی از معدود موقعیتهای روسونری در این نیمه در دقایق پایانی به دست آمد و حرکت خوب تونالی با ضربه بی‌دقت توموری از کنار دروازه بیرون رفت. نیمه اول با برتری ۲-۰ اینتر به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم پخش زنده بازی اینتر و آث میلان میلان مصمم‌تر به نظر می‌رسید. آنها خیلی زود موقعیتی روی دروازه اونانا خلق کردند. لیائو از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد ولی شوت پرقدرت او از بالای تیر افقی دروازه اینتر بیرون رفت.

در دقایق بعدی بازی از تب و تاب افتاد و عملا شاهد موقعیت خطرناکی روی دروازه دو تیم نبودیم. اما در دقیقه ۷۷ به محض خلق موقعیت بعدی این اینتر بود که گل سوم را به ثمر رساند. تئو هرناندز بیرون محوطه جریمه کورئا را سرنگون کرد تا کارت زرد دریافت کرده و یک ضربه آزاد در اختیار اینتر قرار بدهد. میلان اشکرینیار پشت توپ ایستاد. ارسال او به لائوتارو مارتینز رسید و این مهاجم آرژانتینی مقابل یار مستقیمش توموری موفق‌ بود و توپ را به گوشه سمت چپ دروازه میلان فرستاد.

پیولی در دقایق پایانی با دو تعویض سعی کرد شرایط تیمش را بهتر کند اما آنته ربیچ که به جای اولیویه ژیرو به میدان رفت هم نتوانست تاثیر چندانی در شرایط میلان به وجود بیاورد و در نهایت نراتزوری با نتیجه ۳-۰ به حریف همشهری‌اش پیروز شد تا فاتح سوپرجام ایتالیا شود.

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

میلان اینتر 
۶۵%مالکیت۳۵%
۳شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۵۱۰تعداد پاس۲۶۵
۴۳۲پاس صحیح۱۹۴
۲۰سانتر۱۵
۵کرنر۶
۱۴خطا۲۴
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی اینترمیلان و آث میلان

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

در چارچوب هفته پنجم رقابت‌‌های سری آ ایتالیا، میلان و اینتر در سن سیرو به مصاف یکدیگر رفته و حساس ترین دیدار هفته را برگزار کردند.رافائل لیائو، ستاره پرتغالی میلان، مهمترین نقش را در پیروزی ۳-۲ تیمش در دربی دلامادونینا داشت تا نشان دهد برای روسونری چه مهره باارزشی است.

 ‌‌‌در دقایق ابتدایی بازی، روسونری کنترل بازی را در اختیار داشت و در یک صحنه با اشتباه مدافعان اینتر، توپ به تیرک دروازه نراتزوری برخورد کرد، ثانیه هایی بعد هم بغل پای فنی و زیبای لیائو را هندانوویچ دفع کرد. بر خلاف جریان مسابقه، خواکین کوریا در نیمه میدان از شکاف دفاعی میلان نهایت استفاده را برد و بروزوویچ را در موقعیت تک به تک با منیان قرار داد، این بازیکن با ضربه ای دقیق اینتر را پیش انداخت.

تنها ۷ دقیقه بعد، اشتباه هاکان در میانه میدان توپ را به تونالی رساند، تونالی لیائو را در جناح چپ صاحب توپ کرد و او هم با ضربه ای محکم با پای چپ بازی را به تساوی کشاند. در ادامه پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان و تا پایان نیمه اول، میلان کنترل کامل بازی را در اختیار داشت و موقعیت های خوبی را هم ایجاد کرد اما ثمری نداشت و بازی در نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

نیمه دوم متعادل آغاز شد، میلان در زمین اینتر صاحب پرتاب شد، لیائو حرکتی طولی را آغاز کرد و ژیرو را در محوطه حریف صاحب توپ کرد، ضربه نه چندان محکم این بازیکن دور از دستان هندانوویچ وارد دروازه اینتر شد. باز هم لیائو! وینگر پرتغالی در جناح چپ صاحب توپ شد و با کنار زدن مدافعین اینتر یکی پس از دیگری، در حالت نامتعادل گلزنی کرد و اختلاف را به دو گل رساند.

این بار نوبت اینتر بود، دارمیان از جناح چپ حرکتی را آغاز کرد و در محوطه توپ را ژکو رساند، مهاجم بوسنیایی با خوش شانسی دروازه منیان را باز کرد و تعویض طلایی اینزاگی لقب گرفت. در ادامه دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای ایجاد کردند اما حاصلی نداشت و بازی با همین نتیجه و برتری روسونری به پایان رسید.

در پایان پخش زنده بازی اینتر و میلان میلان با این برد ۱۱ امتیازی شد و موقتا به صدر جدول صعود کرد. اینتر نیز با ۹ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

میلان اینتر 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۵
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۳۸۱تعداد پاس۴۰۸
۳۱۵پاس صحیح۳۳۲
۱۰سانتر۱۵
۲کرنر۵
۱۰خطا۱۲
۲آفساید۲
۵کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

پخش آنلاین بازی اینتر و میلان

۳۰ فروردین ۱۴۰۱

دو تیم فوتبال اینتر و آث میلان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا به میزبانی ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا شهر میلان به مصاف هم رفتند که دربی دلامدونینا را اینتر با حساب ۳-۰ قاطعانه برنده شد تا جواز حضور در فینال را کسب کند.

در این دیدار لاوتارو مارتینز ستاره میدان بود زیرا این مهاجم آرجانتینی توانست در دقایق ۴ و ۴۰؛ دو گل نیمه اول را برای میزبان به ثمر برساند.

نیمه دوم را میلان بهتر شروع کرد و توانست با تغییرات استفانو پیولی بارها تا امر گل‌زنی پیش برود اما این‌گونه نشد در حالی‌که حتی گل بن‌اسیر هم از سوی داوری مردود دانسته شد.

اینتر که یک سر و گردن در این بازی بهتر از میلان بود؛ در دقیقه ۸۲ نیز به گل رسید که آنرا گوسنسن روی پاس بروزویچ ثبت کرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال اینترمیلان و آث میلان با وجود تلاش‌های دو طرف توپی از خط دروازه‌ها نگذشت تا این تیم اینتر باشد که با برتری ۳-۰ به فینال مسابقات صعود می‌کند.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و آث میلان

 

اینتر میلانآث میلان
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۱
۳۶۵تعداد پاس۳۹۸
۲۹۲پاس صحیح۳۳۵
۱۵سانتر۱۹
۵کرنر۶
۱۸خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و آث میلان

 

پخش فوتبال اینتر مقابل میلان

۱۰ اسفند ۱۴۰۰

میلان و اینتر در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت . دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد تا اینکه در دقیقه ۹، روی یک توپ ربایی در زمین اینتر، ساله‌ماکرز صاحب موقعیت شد اما ضربه تماشایی او را سمیر هاندانوویچ با یک واکنش دیدنی برگشت داد.

دو دقیقه بعد این تئو هرناندز بود که با یک فرار دیدنی و شوتی خطرناک می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه پخش زنده بازی اینتر مقابل میلان بازی متعادل شد تا اینکه در دقیقه ۲۱، روی ارسال پریشیچ، این ادین ژکو بود که می توانست نراتزوری را پیش بیندازد اما حضور به موقع رومانیولی، دروازه میلان را بسته نگه داشت.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و هر یک به دنبال رسیدن به گل برتری بودند اما موقع‌های ویژه‌ای روی دروازه ها ایجاد نشد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم هجومی آغاز کرد و ابتدا این اینتر بود که می توانست توسط ژکو به گل برسد اما ضربه سر او راهی به چهارچوب میلان پیدا نکرد.

یک دقیقه بعد همه چیز برای گلزنی میلان فراهم بود اما واکنش دیدنی هاندانوویچ و دفع توپ به موقع پریشیچ، مانع از باز شدن دروازه اینتر شد.

در ادامه پخش زنده بازی اینتر و میلان بازی از تب و تاب افتاد و بازی بیشتر به سمت درگیری های فیزیکی کشیده شد. تعویض های دو مربی و حضور مهره های هجومی مانند الکسیس سانچز، آرتورو ویدال، آنته ربیچ و جونیور مسیاس هم نتوانست تاثیر چندانی بر روند بازی بگذارد.

در نهایت در این نیمه موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سرنوشت تیم فینالیست در دیدار برگشت مشخص شود.

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

آث میلاناینتر میلان
۴۹%مالکیت۵۱%
۳شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۴۲۸تعداد پاس۴۴۸
۳۴۸پاس صحیح۳۶۴
۱۵سانتر۱۶
۲کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

پخش آنلاین بازی اینتر و آث میلان

۱۶ بهمن ۱۴۰۰

از هفته بیست و چهارم رقابت های سری آ ایتالیا، اینتر در ورزشگاه جوزپه مه آتزا میزبان میلان بود و با نتیجه دو بر یک متحمل شکست شد.اینتری ها در شرایطی متحمل شکست شدند که گل اول بازی را توسط پرشیچ در دقیقه ۳۸ به ثمر رساندند اما در ادامه اولیور ژیرو در دقایق ۷۵ و ۷۸ دو گل به ثمر رساند تا روسونری کامبکی درخشان را به ثبت برساند. در ثانیه های پایانی پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان تئو هرناندز مدافع میلان با خطای خشنی که انجام داد با کارت قرمز داور روبرو شد.

میلان با این پیروزی ۵۲ امتیازی شد و به یک امتیازی اینتر در صدر جدول رسید. اینتر میلان هم در امتیاز ۵۳ باقی ماند و فعلا صدرنشین است.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

اینتر میلانمیلان 
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۳۴۹تعداد پاس۴۳۰
۲۹۴پاس صحیح۳۶۰
۲۶سانتر۸
۶کرنر۴
۲۰خطا۱۴
۱آفساید۲
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان

 

پخش زنده فوتبال اینتر و میلان

۳ اسفند ۱۳۹۹

ورزشگاه سن‌سیرو میزبان حساس‌ترین بازی هفته سری‌آ ایتالیا بود، نبردی بین میلان و اینتر تیم‌های بالانشین که آبی‌ها در آن با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شدند. نیمه نخست پر از موقعیت بود که اینتر بهتر استفاده کرد. ارسال لوکاکو و ضربه سر تماشایی مارتینس در دقیقه ۵ گل نخست بازی را برای نراتزوری به ارمغان آورد.

میلان که نمی‌خواست بازنده این بازی مهم باشد و از کورس قهرمانی عقب بماند نیمه دوم سراپا حمله شد، اما دقیقه ۵۷ برخلاف جریان بازی مثلث اریکسن، پریشیچ و مارتینس یک مرتبه دیگر اینتر را به گل رساندند. ضربه نهایی را لائوتارو زد تا خودش و تیمش ۲ گله شوند. دقیقه ۶۶ یک ضد حمله برق‌آسای دیگر و گل سوم. این مرتبه لوکاکو با شوت پای چپ دروازه روسونری را گشود.

در پایان پخش زنده بازی اینتر و آث میلان اینتر با این برد شیرین ۵۳ امتیازی شد تا اختلافش را با میلان ۴۹ امتیازی به عدد ۴ برساند و گام بلندی به سوی اسکودتو بردارد.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان آث میلان

 

آث میلان اینتر میلان
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۸
۵۶۶تعداد پاس۳۸۲
۵۰۲پاس صحیح۳۱۳
۳۶سانتر۱۵
۷کرنر۷
۹خطا۱۰
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اینترمیلان آث میلان

 

پخش آنلاین فوتبال اینترمیلان و آث میلان

در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا، اینتر در دربی دلامادونینا در لحظات پایانی میلان را ۲ بر یک شکست داد و صعود کرد. نیمه نخست میلان شرایط بهتری داشت و توسط ابراهیموویچ در دقیقه ۳۱ به گل رسید. در واپسین دقایق این نیمه دعوای زلاتان با لوکاکو حاشیه‌ساز شد و هردو بازیکن کارت زرد گرفتند. در نیمه دوم بازی زنده اینتر و میلان و در دقیقه ۵۸ ستاره سوئدی کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. همین اخراج روند بازی را به سود اینتر عوض کرد و ابتدا لوکاکو در دقیقه ۷۱ از روی نقطه پنالتی و سپس اریکسن در دقیقه ۷+۹۰ گلزنی کردند تا نراتزوری صعودی دراماتیک به مرحله بعد داشته باشد.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

اینتر میلان آث میلان 
۶۵%مالکیت۳۵%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۸
۵۷۳تعداد پاس۳۰۱
۵۱۱پاس صحیح۲۴۲
۳۵سانتر۱۰
۱۲کرنر۰
۲۲ضربه ایستگاهی۹
۸خطا۲۱
۱آفساید۲
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

پخش بازی زنده اینتر و میلان

اینتر و میلان در چارچوب رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که در پایان میلان با نتیجه ۲-۱ به برتری دست یافت. در نیمه ی نخست ، میلان با درخشش فوق ستاره ی خود زلاتان موفق شد دو بار ، در دقیقه ی ۱۳ و ۱۶ دروازه ی اینتر را باز کند . اینتر که از آن سو تمام تلاشش را برای جبران اختلاف به کار گرفته بود ، در دقیقه ی ۲۹ پخش زنده فوتبال اینتر و میلان با ضربه ی لوکاکو حساب کار را ۲-۱ کرد تا بازی در نیمه ی دوم ادامه داشته باشد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، بازی از سمت دو تیم به خشونت کشیده شد و در این بین چند بازیکن از هر دو تیم کارت زرد دریافت کردند اما متاسفانه تیم ها کمی محتاط تر عمل  می کردند و همین موضوع باعث شد تا بازیکنان نتوانند از موقعیت های مناسب پیش آمده استفاده کنند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۱ میلان به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

اینتر میلانآث میلان 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۴۴۶تعداد پاس۳۶۳
۳۶۵پاس صحیح۲۷۷
۱۸سانتر۱۶
۳کرنر۵
۱۸خطا۱۱
۲آفساید۲
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال میلان و اینتر

در چارچوب حساس‌ترین دیدار هفته بیست و سوم سری آ از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه در دربی دلامادونینا در ورزشگاه سن سیرو اینترمیلان به مصاف آث میلان رفت. این دیدار حساس و جذاب در نیمه اول با برتری میلان و با درخشش زلاتان همراه شد ، پاس این بازیکن در دقیقه ی ۴۰ به ربیچ رسید و او این توپ را گل کرد و سپس در یک دقیقه وقت اضافه ، اینبار خود زلاتان به دروازه ی اینتر حمله کرد و گل دوم را به ثبت رساند.

در آغاز نیمه ی دوم پخش زنده بازی اینتر و میلان ، اینتر به یکباره ۲ گل خورده را در غافلگیری بازیکنان میلان جبران کرد.  بروزوویچ  در دقیقه ی ۵۱ و وسینو در دقیقه ی  ۵۳ برای اینتر گلزنی کردند تا بازی به تساوی کشیده شود. در ادامه ، دی فرای در دقیقه ی ۷۰ گل سوم و لوکاکو در دقیقه ی ۹۳ چهارم را زد تا شاگردان کونته در نهایت با نتیجه ی ۴ بر ۲ برنده دربی شوند .

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

اینتر میلانآث میلان
۴۳%مالکیت۵۷%
۷شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۳
۳۸۹تعداد پاس۴۹۹
۳۱۳پاس صحیح۴۲۳
۲۰سانتر۲۵
۷کرنر۶
۶خطا۱۳
۲آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اینتر و آث میلان امشب

در هفته ی چهارم رقابت های لیگ سری آ دو تیم اینتر میلان و آث میلان به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی اول این دیدار بدون اتفاق خاصی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم هر دو تیم بازی را تهاجمی آغاز کردند اما این تیم اینتر بود که توانست در دقیقه ی ۴۹ توسط بروزویچ دروازه ی آث میلان را باز کند. آث میلان به شدت به دنبال جبران این اختلاف امتیاز بود اما تا پایان بازی این امکان برای بازیکنان این تیم بوجود نیامد . در دقیقه ی ۲۸ لوکاکا برای دومین بار دروازه ی حریف را باز کرد.  در ادامه ی بازی اتفاق خاصی نیفتاد تا این بازی با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

آث میلاناینتر میلان
۵۲%مالکیت۴۸%
۱شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۱
۴۸۳تعداد پاس۴۴۵
۴۲۰پاس صحیح۳۸۴
۱۴سانتر۱۷
۲کرنر۶
۱۴خطا۲۲
۱آفساید۵
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

بازی زنده اینترمیلان و آث میلان امشب

در هفته ی بیست و هشتم لیگ سری آ دو تیم آث میلان و اینتر میلان با یکدیگر دیدار کردند.گل غیر منتظره ی نیمه ی اول که توسط وسینو در دقیقه ی ۳ به ثبت رساند باعث شد تیم اینتر نیمه ی نخست را با پیروزی به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم هر دو تیم حملات کوبنده ای آغاز کردند اما این دفری از اینتر بود که در ابتدا توانست برای بار دوم دروازه ی حریف را در هم بکوبد.

در دقیقه ی ۵۷ پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان کایوکا یکی از این گل ها را جبران کرد اما فورا در ضربه ی ایستگاهی که  مارتینز به گل رساند این اختلاف امتیاز به روال سابق بازگشت و نتیجه به ۳-۱ تغییر کرد. موساکیو در دقیقه ی ۷۱ یک تنه به قلب دفاع اینتر حمله کرد و با ضربه ای توپ را وارد دروازه کرد تا نتیجه به ۳-۲ تغییر کند. تا پایان بازی شاهد حمله ی موفقیت آمیز دیگری نبودیم.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

 

آث میلان اینتر میلان
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۴۹۱تعداد پاس۳۹۴
۴۳۵پاس صحیح۳۳۵
۶سانتر۴
۷کرنر۴
۱۳ضربه ایستگاهی۱۶
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۱
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان – تی وی تو

برچسب‌ها: