تی وی تو
اینترمیلان
آث میلان

یکشنبه ۱۶ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

گزارش زنده بازی اینترمیلان آث میلان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان آث میلان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر و آث میلان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اینترمیلان و آث میلان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر آث میلان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینتر آث میلان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر آث میلان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینترمیلان آث میلان ۳ اسفند ۹۹

ورزشگاه سن‌سیرو میزبان حساس‌ترین بازی هفته سری‌آ ایتالیا بود، نبردی بین میلان و اینتر تیم‌های بالانشین که آبی‌ها در آن با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شدند. نیمه نخست پر از موقعیت بود که اینتر بهتر استفاده کرد. ارسال لوکاکو و ضربه سر تماشایی مارتینس در دقیقه ۵ گل نخست بازی را برای نراتزوری به ارمغان آورد.

میلان که نمی‌خواست بازنده این بازی مهم باشد و از کورس قهرمانی عقب بماند نیمه دوم سراپا حمله شد، اما دقیقه ۵۷ برخلاف جریان بازی مثلث اریکسن، پریشیچ و مارتینس یک مرتبه دیگر اینتر را به گل رساندند. ضربه نهایی را لائوتارو زد تا خودش و تیمش ۲ گله شوند. دقیقه ۶۶ یک ضد حمله برق‌آسای دیگر و گل سوم. این مرتبه لوکاکو با شوت پای چپ دروازه روسونری را گشود.

در پایان گزارش زنده بازی اینترمیلان آث میلان اینتر با این برد شیرین ۵۳ امتیازی شد تا اختلافش را با میلان ۴۹ امتیازی به عدد ۴ برساند و گام بلندی به سوی اسکودتو بردارد.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان آث میلان

 

آث میلان اینتر میلان
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۸
۵۶۶تعداد پاس۳۸۲
۵۰۲پاس صحیح۳۱۳
۳۶سانتر۱۵
۷کرنر۷
۹خطا۱۰
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اینترمیلان آث میلان

 

پخش زنده بازی اینترمیلان آث میلان – ۷ بهمن ۹۹

در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا، اینتر در دربی دلامادونینا در لحظات پایانی میلان را ۲ بر یک شکست داد و صعود کرد. نیمه نخست میلان شرایط بهتری داشت و توسط ابراهیموویچ در دقیقه ۳۱ به گل رسید. در واپسین دقایق این نیمه دعوای زلاتان با لوکاکو حاشیه‌ساز شد و هردو بازیکن کارت زرد گرفتند. در نیمه دوم و در دقیقه ۵۸ ستاره سوئدی کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. همین اخراج روند بازی را به سود اینتر عوض کرد و ابتدا لوکاکو در دقیقه ۷۱ از روی نقطه پنالتی و سپس اریکسن در دقیقه ۷+۹۰ گلزنی کردند تا نراتزوری صعودی دراماتیک به مرحله بعد داشته باشد.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

اینتر میلان آث میلان 
۶۵%مالکیت۳۵%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۸
۵۷۳تعداد پاس۳۰۱
۵۱۱پاس صحیح۲۴۲
۳۵سانتر۱۰
۱۲کرنر۰
۲۲ضربه ایستگاهی۹
۸خطا۲۱
۱آفساید۲
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینتر و میلان – ۲۶ مهر ۹۹

اینتر و میلان در چارچوب رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که در پایان میلان با نتیجه ۲-۱ به برتری دست یافت. در نیمه ی نخست ، میلان با درخشش فوق ستاره ی خود زلاتان موفق شد دو بار ، در دقیقه ی ۱۳ و ۱۶ دروازه ی اینتر را باز کند . اینتر که از آن سو تمام تلاشش را برای جبران اختلاف به کار گرفته بود ، در دقیقه ی ۲۹ با ضربه ی لوکاکو حساب کار را ۲-۱ کرد تا بازی در نیمه ی دوم ادامه داشته باشد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، بازی از سمت دو تیم به خشونت کشیده شد و در این بین چند بازیکن از هر دو تیم کارت زرد دریافت کردند اما متاسفانه تیم ها کمی محتاط تر عمل  می کردند و همین موضوع باعث شد تا بازیکنان نتوانند از موقعیت های مناسب پیش آمده استفاده کنند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۱ میلان به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

اینتر میلانآث میلان 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۴۴۶تعداد پاس۳۶۳
۳۶۵پاس صحیح۲۷۷
۱۸سانتر۱۶
۳کرنر۵
۱۸خطا۱۱
۲آفساید۲
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و آث میلان – ۲۰ بهمن ۹۸

در چارچوب حساس‌ترین دیدار هفته بیست و سوم سری آ از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه در دربی دلامادونینا در ورزشگاه سن سیرو اینترمیلان به مصاف آث میلان رفت. این دیدار حساس و جذاب در نیمه اول با برتری میلان و با درخشش زلاتان همراه شد ، پاس این بازیکن در دقیقه ی ۴۰ به ربیچ رسید و او این توپ را گل کرد و سپس در یک دقیقه وقت اضافه ، اینبار خود زلاتان به دروازه ی اینتر حمله کرد و گل دوم را به ثبت رساند. در آغاز نیمه ی دوم ، اینتر به یکباره ۲ گل خورده را در غافلگیری بازیکنان میلان جبران کرد.  بروزوویچ  در دقیقه ی ۵۱ و وسینو در دقیقه ی  ۵۳ برای اینتر گلزنی کردند تا بازی به تساوی کشیده شود. در ادامه ، دی فرای در دقیقه ی ۷۰ گل سوم و لوکاکو در دقیقه ی ۹۳ چهارم را زد تا شاگردان کونته در نهایت با نتیجه ی ۴ بر ۲ برنده دربی شوند .

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

اینتر میلانآث میلان
۴۳%مالکیت۵۷%
۷شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۳
۳۸۹تعداد پاس۴۹۹
۳۱۳پاس صحیح۴۲۳
۲۰سانتر۲۵
۷کرنر۶
۶خطا۱۳
۲آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فونتبال اینتر و آث میلان – ۳۰ شهریور ۹۸

در هفته ی چهارم رقابت های لیگ سری آ دو تیم اینتر میلان و آث میلان به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی اول این دیدار بدون اتفاق خاصی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم هر دو تیم بازی را تهاجمی آغاز کردند اما این تیم اینتر بود که توانست در دقیقه ی ۴۹ توسط بروزویچ دروازه ی آث میلان را باز کند. آث میلان به شدت به دنبال جبران این اختلاف امتیاز بود اما تا پایان بازی این امکان برای بازیکنان این تیم بوجود نیامد . در دقیقه ی ۲۸ لوکاکا برای دومین بار دروازه ی حریف را باز کرد.  در ادامه ی بازی اتفاق خاصی نیفتاد تا این بازی با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

آث میلاناینتر میلان
۵۲%مالکیت۴۸%
۱شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۱
۴۸۳تعداد پاس۴۴۵
۴۲۰پاس صحیح۳۸۴
۱۴سانتر۱۷
۲کرنر۶
۱۴خطا۲۲
۱آفساید۵
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

پخش بازی زنده اینترمیلان و آث میلان ۲۶ اسفند ۹۷

در هفته ی بیست و هشتم لیگ سری آ دو تیم آث میلان و اینتر میلان با یکدیگر دیدار کردند.گل غیر منتظره ی نیمه ی اول که توسط وسینو در دقیقه ی ۳ به ثبت رساند باعث شد تیم اینتر نیمه ی نخست را با پیروزی به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم هر دو تیم حملات کوبنده ای آغاز کردند اما این دفری از اینتر بود که در ابتدا توانست برای بار دوم دروازه ی حریف را در هم بکوبد. در دقیقه ی ۵۷ کایوکا یکی از این گل ها را جبران کرد اما فورا در ضربه ی ایستگاهی که  مارتینز به گل رساند این اختلاف امتیاز به روال سابق بازگشت و نتیجه به ۳-۱ تغییر کرد. موساکیو در دقیقه ی ۷۱ یک تنه به قلب دفاع اینتر حمله کرد و با ضربه ای توپ را وارد دروازه کرد تا نتیجه به ۳-۲ تغییر کند. تا پایان بازی شاهد حمله ی موفقیت آمیز دیگری نبودیم.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو

 

آث میلان اینتر میلان
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۴۹۱تعداد پاس۳۹۴
۴۳۵پاس صحیح۳۳۵
۶سانتر۴
۷کرنر۴
۱۳ضربه ایستگاهی۱۶
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۱
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌ – تی وی تو