تی وی تو
اینترمیلان
آتالانتا

شنبه ۶ خرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده اینتر و آتالانتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان آتالانتا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینتر آتالانتا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال اینتر آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان آتالانتا را از تی وی تو دنبال کنید. تماشای پخش زنده بازی اینترمیلان آتالانتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینتر آتالانتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

از مرحله یک چهارم جام حذفی ایتالیا ، اینتر در جوزپه مه آتزا میزبان آتالانتا بود. با وجود آنکه نیمه اول با تساوی ۰-۰ به پایان رسید، اما تیمی که روی بازی کنترل داشت، اینتر بود و با شوت چالهان اوغلو تا آستانه گلزنی هم پیش رفت. آتالانتا در نیمه اول حتی یک شوت در چارچوب حریف هم نداشت. 

با شروع نیمه دوم، اینتر ریتم خود را حفظ کرد تا آنکه در دقیقه ۵۷ پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا توسط متئو دارمیان به گل برتری رسید. پس از گل آتالانتا تلاش های ناموفق و نه چندان موثری را برای جبران داشت اما در مجموع شاگردان اینزاگی تیم بهترِ زمین بودند و توانستند راهی نیمه نهایی شوند.

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

اینتر آتالانتا 
۵۱%مالکیت۴۹%
۳شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۵۰۵تعداد پاس۵۰۳
۴۲۴پاس صحیح۴۱۶
۲۷سانتر۱۰
۶کرنر۳
۹خطا۸
۲آفساید۱
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

 

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

اینتر و آتالانتا در هفته ی پانزدهم سری آ ایتالیا، با هم دیدار کردند. . 

نخستین موقعیت جدّی بازی را میزبان خلق کرد. شوت محکم کوپمینِرس با واکنش خوب اونانا، گلر اینتر، راهی کرنر شد. کرنر ارسال شد و ضربه سر پالومینو بازهم با واکنش اونانا راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ۲۳ پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا آتالانتا به یک ضربه پنالتی دست یافت. داور خطای دی فرای روی زاپاتا را پنالتی گرفت تا یک دقیقه بعد لوکمان آتالانتا را ۱-۰ پیش بیندازد.

اینتر پس از دریافت گل جلو کشید و در دقیقه ۳۴ به گل تساوی رسید. ارسال از چپ باستونی و اثرگذاری لائوتارو با سر باعث شد توپ مقابل دروازه بان به ادین ژکو برسد و ضربه زیبای او به گل تساوی اینتر تبدیل شد و نیمه اول با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

اینتر که نیمه دوم را خوب شروع کرده بود، در دقیقه ۵۶ به گل دوم رسید. پاس خوب دی مارکو از چپ را ژکو از دهانه دروازه به گل تبدیل کرد تا هم خودش و هم اینتر را دوگله کند.

شش دقیقه بعد اینتر گل سوم را هم زد. روی یک ارسال از چپ و ضربه سر لائوتارو این پالومینو بود که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا حساب کار ۱-۳ شود.

آتالانتا که شکست را باور نداشت، یکپارچه حمله شد و در دقیقه ۷۷ فاصله را به یک گل کاهش داد. روی یک ضربه کرنر، پالومینو اشتباه خود روی گل سوم اینتر را جبران کرد و با ضربه سر توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

حملات پردامنه آتالانتا در دقایق باقیمانده پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا به نتیجه نرسید و در نهایت اینتر این بازی بیرون خانه مهم را با پیروزی پشت سر گذاشت. اینتر با ۳۰ امتیاز موقتا بالاتر از یوونتوس در رده چهارم قرار گرفت.

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

آتالانتا اینتر 
۴۶%مالکیت۵۴%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۵
۴۰۱تعداد پاس۴۶۴
۳۱۰پاس صحیح۳۸۳
۱۸سانتر۲۶
۵کرنر۴
۱۰خطا۱۱
۱آفساید۰
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

 

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

از هفته بیست و دوم رقابت های سری آ ایتالیا، آتالانتا میزبان اینتر بود. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۶ بود که اینتر صاحب یک موقعیت شد اما ضربه ادین ژکو راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

بازی با همان روند ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۲۶، روی اشتباه موریل در زمین خودی، الکسیس سانچس صاحب موقعیت شد اما ضربه محکم او را موسو دفع کرد.

در ادامه پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا باز هم بازی بدون موقعیت ویژه روی دروازه ها دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۴۰، تیم میزبان اولین موقعیت جدی اش در این دیدار را ایجاد کرد اما ضربه سر پسینا روی ارسال فرویلر را هاندانوویچ با یک واکنش خوب دفع کرد.در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را آتالانتا بهتر آغاز کرد و پسینا می‌توانست در دقیقه ۴۸ گل اول بازی را به ثمر برساند اما باز هم هاندانوویچ با واکنش دیدنی دروازه اینتر را بسته نگه داشت. پس از آن بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۵۸ ژکو بار دیگر صاحب موقعیت شد اما این باز هم نتوانست موسو را مغلوب کند.

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۰، روی ارسال خوب دامفریس، ژکو صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقایق باقی مانده هر دو تیم تلاش زیادی برای رسیدن به گل برتری انجام دادند و موقعیت های خوبی هم داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در پایان پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا اینتر با ۵۰ امتیاز صدرنشین باقی ماند و آتالانتا نیز با ۴۲ امتیاز همچنان در رده چهارم می ایستد.

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

 

آتالانتا اینتر میلان
۳۶%مالکیت۶۴%
۶شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۶
۳۶۶تعداد پاس۶۶۰
۲۷۴پاس صحیح۵۶۳
۱۶سانتر۱۵
۶کرنر۴
۱۲خطا۱۰
۰آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

 

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

تیم‌های فوتبال اینتر و آتالانتا در چارچوب هفته ششم لیگ سری آ و در ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

شاگردان «سیمونه اینزاگی» شروع خوبی در نیمه اول داشتند و توانستند توسط «لائوتارو مارتینز» در دقیقه ۵ به گل نخست خود برسند. در ادامه اما این آتالانتا بود که موفق شد توسط «روسلان مالینوفسکی» و «رافائل تولوی» در دقایق ۳۰ و ۳۸ به گل برسد تا آتزوری در نیمه اول با شکست به رختکن برود.

تیم اینتر که در نیمه دوم خود را بازنده دیدار خانگی می دید با حملات بیشتر در پی جبران نتیجه بود و بالاخره توانست توسط «ادین ژکو» در دقیقه ۷۱ به گل تساوی برسد.

در ادامه پخش زنده بازی اینتر آتالانتا تیم اینتر یک پنالتی در دقیقه ۸۶ بدست آورد اما «فدریکو دی مارکو» نتوانست ضربه خود را تبدیل به گل کند. در دقیقه ۸۸ نیز تیم اینتر توسط «روبرتو پیکولی» به گل رسید اما این گل توسط VAR رد شد تا این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان برسد.

تیم اینتر با این تساوی ۱۴ امتیازی شد و با دو امتیاز کمتر نسبت به آث میلان در رده سوم جدول ایستاد.

 

پخش زنده بازی اینتر آتالانتا

 

اینتر میلانآتالانتا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۶شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۴
۴۰۳تعداد پاس۴۱۶
۳۱۵پاس صحیح۳۳۰
۱۹سانتر۲۲
۴کرنر۱۱
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۱
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی اینتر آتالانتا

 

پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا

در ادامه بازی هفته بیست و ششم سری‌آ ایتالیا اینتر پذیرای آتلانتا بود و در یک بازی نزدیک توانست با تک گل میلان اشکرینیار در دقیقه ۵۴ حریف خود را شکست دهد.

آتالانتا در نیمه اول عملکرد بهتری نسبت به تیم میلانی داشت اما نتوانست دروازه میزبان را باز کند. در دقیقه ۵۴ اسکرینیار نتیجه را یک بر صفر به نفع اینتر کرد. آتالانتا با وجود این‌که فرصت زیادی برای جبران داشت اما نتوانست گلزنی کند و سه امتیاز به تیم آنتونیو کونته رسید.

اینتر با این پیروزی ۶۲ امتیازی شد و اختلاف خود را تیم دوم جدول یعنی میلان به عدد ۶ افزایش داد. آن‌ها همچنین با یوونتوس رده سومی نیز ۱۰ امتیاز فاصله دارند و الان از هر نظر در شرایط خوبی به ثمر می‌برند.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

اینتر میلانآتلانتا 
۴۴%مالکیت۵۶%
۱شوت در چارچوب ۳
۰شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۰
۴۸۸تعداد پاس۵۹۴
۳۹۹پاس صحیح۵۰۷
۸سانتر۲۵
۷کرنر۷
۱۱خطا۱۷
۲آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و آتالانتا

از هفته هفتم سری A ایتالیا، در مهمترین بازی تیم‌های آتالانتا و اینتر در برگامو به تساوی یک-یک مقابل یکدیگر رضایت دادند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم ، ابتدا  ابلائوتارو مارتینز در دقیقه ۵۸ برای اینتر گلزنی کرد.با ارسال خوب اشلی یانگ از سمت چپ، لائوتارو مارتینز توانست با ضربه سر به زیبایی دروازه را باز کند.  سپس الکسی میرانچوک در دقیقه ۷۹ برای آتالانتا یک گل به ثبت رساند. با پاس دوان زاپاتا، میرانچوک پشت محوطه جریمه اینتر صاحب توپ شد و با یک شوت پای چپ به گوشه پایین دروازه، گلزنی کرد تا این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

شاگردان کونته با این تساوی خارج از خانه ۱۲ امتیازی شدند و در رده ششم هستند، این در حالی است که آتالانتای ۱۳ امتیازی را یک پله بالاتر از خود می‌بینند.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

آتالانتا اینتر میلان
۵۲%مالکیت۴۸%
۲شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۵۴۵تعداد پاس۴۹۰
۴۸۵پاس صحیح۴۲۲
۱۳سانتر۱۵
۲کرنر۵
۱۵خطا۱۳
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و آتالانتا

  از هفته پایانی رقابت های سری آ ایتالیا، دو تیم آتالانتا و اینتر  در برگامو به مصاف هم رفتند. این دیدار در تعیین تیم دوم جدول مهم بود. در همان دقیقه ابتدایی، دی آمبروزیو با ضربه سر حساب کار را ۱-۰ کرد .در ادامه یک ضربه کرنر، اشلی یانگ توپ را از سمت چپ با پای راست روی دروازه ارسال کرد و دی آمبروزیو با یک ضربه سر در دهانه دروازه، موفق به گلزنی شد. سپس  در دقیقه ۲۰ نیز اشلی یانگ یک گل زیبا به ثمر رساند تا دیدار مهم این هفته سری آ با پیروزی آبی و مشکی های میلان به پایان برسد. اشلی یانگ از سمت چپ یک حرکت عرضی را آغاز کرد و پشت محوطه جریمه با یک شوت زیبای کات دار به گوشه پایین دروازه، گل زیبایی را به ثمر رساند.  

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

اینتر میلانآتالانتا
۵۳%مالکیت۴۷%
۱شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۵۳۲تعداد پاس۴۸۰
۴۵۵پاس صحیح۳۸۶
۲۶سانتر۶
۷کرنر۱
۱۱خطا۱۲
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی اینتر و آتالانتا

در دیداری از هفته نوزدهم سری آ، اینتر در شبی که میزبان آتالانتا بود با تساوی یک-یک متوقف شد.گل دقیقه ۴ لائوتارو مارتینز در همان آغاز بازی اینتر را پیش انداخت با این حال رابین گوسنس در دقیقه ۷۵ بازی را به تساوی کشاند.آتالانتا در دقیقه ۸۸ بازی صاحب یک ضربه پنالتی شد که ضربه پنالتی لوئیس موریل را سمیر هندانوویچ برگشت داد.این بازی در نهایت با تساوی یک-یک به پایان رسید تا جدال اندیشه‌های کونته و گاسپرینی برنده نداشته باشد. با یک امتیاز این بازی اینتر ۴۶ امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند.  آتالانتا نیز با یک امتیاز این بازی ۳۵ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

آتالانتااینتر میلان
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۳
۳۸۸تعداد پاس۶۷۶
۳۱۰پاس صحیح۵۹۴
۷سانتر۲۷
۰کرنر۴
۲۲خطا۱۳
۲آفساید۳
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

پخش بازی اینتر و آتالانتا زنده

در هفته ی سی و یکم رقابت های سری آ ایتالیا ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تیم های اینترمیلان و آتالانتا به مصاف هم رفتند. علی رغم به نمایش گذاشتن بازی ای جذاب ، تیم ها موفق نشدند در رمان بازی ف دروازه ی یکدیگر را باز کنند ، از این رو ، این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی نخست گولینی سعی کرد با کمی خشونت از خط دفاعی اینتر عبور کند که  این کار فقط یک کارت زرد برای او به همراه داشت . انتظار می رفت در نیمه ی دوم بازی روند سریع تری به خود گیرد اما این اتفاق نیفتاد و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز نتوانست در این زمینه کمکی کند . در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو

 

اینتر میلانآتالانتا
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۰
۲شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۴
۵۱۳تعداد پاس۴۲۲
۴۲۷پاس صحیح۳۴۳
۶سانتر۴
۸کرنر۴
۱۳ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۱۳
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آتالانتا – تی وی تو