تی وی تو
اینترمیلان
ویارئال

شنبه ۱۵ مرداد ۲۳:۰۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده اینترمیلان و ویارئال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اینترمیلان و ویارئال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان و ویارئال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و ویارئال امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده اینترمیلان و ویارئال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اینترمیلان ویارئال را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اینترمیلان ویارئال را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی اینترمیلان ویارئال، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اینترمیلان و ویارئال را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال اینترمیلان ویارئال، شما می توانید بازی اینترمیلان و ویارئال زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی اینترمیلان ویارئال

در دیداری دوستانه، به جهت آماده سازی برای فصل جدید، اینتر و ویارئال به مصاف هم رفتند.

بازی را اینتر بهتر آغاز کرد. اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۱۰، به ادر رسید و در یک فرار سریع، مقابل دروازه ضربه پای راستش را در موقعیتی خوب، از کنار دروازه به بیرون زد. در دقیقه ۱۹، در ادامه ضربه کرنر، ضربه پای راست کاندروا از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت. 

در دقیقه ۲۵، اینتر مزد حملاتش را گرفت. در یک حمله سریع از سمت راست، کاندروا توپ را به صورت زمینی به دهانه دروازه ارسال کرد و ادر با حضور به موقع، با پای راست دروازه را باز کرد. 

پس از گل بازی به آرامی دنبال می شد تا اینکه در دقیقه ۳۹، سولدادو موفق شد پس از سیو هندانوویچ، در ریباند، کار را به تساوی بکشاند تا بازی با نتیجه مساوی در نیمه اول به پایان برسد.

نیمه دوم پخش زنده بازی اینترمیلان ویارئال ، بازی آرام آغاز شد. حملات دو تیم خطر آنچنانی روی دروازه ها ایجاد نمی کرد تا اینکه در دقیقه ۶۶، با اشتباه دروازه بان ویارئال، وچینو که به تازگی به میدان آمده بود، توپ را گرفت و به یووتیچ سپرد و مهاجم صرب با یک ضربه پای راست فوق العاده دروازه را باز کرد. گل یووتیچ بسیار زیبا بود. اینتر در نیمه دوم تقریبا حاکم میدان بود. حادثه چندانی روی دروازه ها انجام نمی شد و بازی با تعویض های زیاد، ریتم خوبی در این دقایق نداشت. 

در دقیقه ۸۰ وچینو در موقعیت خوبی قرار داشت اما پاس کات بک او توسط مدافعان ویارئال جمع شد. در دقایق پایانی، ویارئال برای زدن گل تساوی، به روی دروازه اینتر فشار آورد. در دقیقه ۸۶ پخش زنده بازی اینترمیلان ویارئال ضربه خطرناک ترگوئروس از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۹۰، ایکاردی که به عنوان یار ذخیره به میدان رفته، با پاس بسیار زیبا و عمقی، بروزوویچ را در موقعیت تک به تک قرار داد و هافبک کروات با یک ضربه زمینی پای چپ، دروازه ویارئال را برای سومین بار باز کرد تا بازی با حساب ۳-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ویارئال

 

پخش زنده بازی اینترمیلان ویارئال