تی وی تو
بازی زنده  اینترمیلان فروزینونه

بازی زنده اینترمیلان فروزینونه

پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه امروز یکشنبه ۲۱ آبان و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های اینترمیلان و فروزینونه بازی خواهند داشت. اینترمیلان مقابل فروزینونه را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال اینترمیلان و فروزینونه اگر برای دیدن فوتبال زنده اینترمیلان و فروزینونه و دریافت نتایج زنده فوتبال به
اینترمیلان
فروزینونه

جمعه ۲۱ اردیبهشت ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه امروز یکشنبه ۲۱ آبان و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های اینترمیلان و فروزینونه بازی خواهند داشت. اینترمیلان مقابل فروزینونه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و فروزینونه

اگر برای دیدن فوتبال زنده اینترمیلان و فروزینونه و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اینترمیلان فروزینونه را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات سری آ ایتالیا و بازی زنده تیم های اینترمیلان و فروزینونه را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی اینترمیلان مقابل فروزینونه را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی اینترمیلان فروزینونه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اینترمیلان و فروزینونه را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه، شما می توانید بازی اینترمیلان و فروزینونه زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه

۲۱ آبان ۱۴۰۲

اینتر در هفته دوازدهم سری آ میزبان فروزینونه بود که در این دیدار با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود تا این که در دقیقه ۴۳ دیمارکو در نقش قهرمان اینتر ظاهر شد و این تیم را به برتری ۱-۰ رساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه شاهد از دست رفتن چندین موقعیت طلایی بودیم که فروزینونه موفق نشد گل خورده را جبران کند. چالهان اوغلو در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار برای بار دوم دروازه فروزینونه را در هم کوبید و پیروزی قاطعانه اینتر را بدست آورد.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه

اینترفروزینونه
۴۷٪مالکیت۵۳٪
۶شوت در چارچوب۳
۹شوت خارج چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۴۸۵تعداد پاس۵۴۷
۴۱۷تعداد پاس صحیح۴۶۸
۱۸سانتر۱۳
۹کرنر۴
۷خطا۱۶
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه

گزارش آنلاین فوتبال اینترمیلان فروزینونه

۲۵ فروردین ۱۳۹۸

در جریان بازی های هفته سی و دوم سری آ، تیم های اینتر و فروزینونه با هم دیدار کردند. بازیکنان اینتر در نیمه نخست حسای خوش درخشیدند و این تیم با ضربات راجا ناینگولان و ایوان پریشیچ به برتری ۲-۰ رسید و راهی رختکن شد.

در نیمه دوم کاستا یکی از گل های خورده را برای تیمش جبران کرد اما وسینو با گل دیگری مانع این تلاش او شد تا در نهایت پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه با برتری ۳-۱ اینتر به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه | تی وی تو

فروزینونه اینتر 
۲۹%مالکیت۷۱%
۴شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۲۶۶تعداد پاس۶۹۶
۱۸۵پاس صحیح۶۱۷
۵سانتر۶
۱کرنر۳
۱۷ضربه‌ایستگاهی۱۹
۱۹خطا۱۷
۱آفساید۳
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال اینترمیلان فروزینونه | تی وی تو