تی وی تو
اینترمیلان
شریف مولداوی

چهارشنبه ۱۲ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی اینترمیلان و شریف تیراسپول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینترمیلان شریف مولداوی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان شریف تیراسپول امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده بازی اینترمیلان شریف تیراسپول امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال اینترمیلان و شریف تیراسپول به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی گزارش آنلاین بازی اینتر و شریف تیراسپول را از تی وی تو تماشا کنید

چطور گزارش زنده بازی اینترمیلان شریف تیراسپول را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی اینترمیلان شریف مولداوی، شما می توانید پخش آنلاین بازی اینترمیلان شریف تیراسپول را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی اینترمیلان شریف تیراسپول ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینترمیلان شریف تیراسپول را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینترمیلان و شریف تیراسپول – ۲۷ مهر ۱۴۰۰

در گروه D تیم اینتر در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان با نتیجه ۳-۱ تیم شگفتی‌ساز اهل مولداوی یعنی تیم شریف تیراسپول را شکست داد. ژکو در دقیقه ۳۴، ویدال در دقیقه ۵۸ و دی‌فرای در دقیقه ۶۷ برای اینتر گلزنی کردند تا امید مهمان برای کسب امتیاز پس از به تساوی کشاندن بازی در دقیقه ۵۲ با گلزنی  تیل بر باد برود.

در پایان گزارش زنده بازی اینترمیلان و شریف تیراسپول شریف و رئال مادرید هر دو با ۶ امتیاز به ترتیب در جایگاه اول و دوم گروه D هستند و پس از آنها اینتر ۴ امتیازی و شاختار یک امتیازی در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و شریف تیراسپول

 

اینتر میلانشریف تیراسپول
۷۰%مالکیت۳۰%
۸شوت در چارچوب ۳
۱۴شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۶۵۶تعداد پاس۲۸۰
۵۷۹پاس صحیح۲۱۱
۳۰سانتر۱۱
۱۳کرنر۴
۹خطا۶
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و شریف تیراسپول