تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اینترمیلان
بنفیکا

چهارشنبه ۸ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال اینترمیلان بنفیکا امروز چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های اینتر و بنفیکا بازی خواهند داشت. اینترمیلان مقابل بنفیکا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده اینترمیلان و بنفیکا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اینترمیلان بنفیکا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اینترمیلان بنفیکا را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی اینترمیلان بنفیکا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اینترمیلان و بنفیکا را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال اینترمیلان بنفیکا، شما می توانید بازی اینترمیلان و بنفیکا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی اینترمیلان بنفیکا

۳۰ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، تیم های اینتر و بنفیکا در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه نخست این دیدار با گل های بارلا در دقیقه ۱۴ و آروسنس در دقیقه ۳۰ به پایان رسید.

دو تیم نیمه دوم را با تساوی ۱-۱ آغاز کردند اما این اینتر بود که موفق شد با استفاده از یک فرصت طلایی در دقیقه ۶۸ و با ضربه دیدی مارتینز به برتری ۲-۱ برسد سپس در دقیقه ۷۸ وریا نیز ضربه دیگری را راهی دروازه بنفیکا کرد تا حساب کار ۳-۱ شود.

بنفیکا در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال اینتر بنفیکا کامبک خوبی داشت. این تیم موفق شد با ضربات سیلوا و موسی گل های خورده را جبران کند تا این دیدار جذاب با تساوی ۳-۳ به پایان برسد.

پخش زنده بازی اینترمیلان بنفیکا

اینتر بنفیکا 
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۴۲۱تعداد پاس۶۵۶
۳۲۹پاس صحیح۵۴۶
۱۷سانتر۱۷
۴کرنر۶
۱۳خطا۱۰
۱آفساید۲
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی اینترمیلان بنفیکا

پخش زنده فوتبال اینتر بنفیکا

از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ، بنفیکا در استادیوم دا لوز میزبان اینتر بود. نیکولو بارلا و روملو لوکاکو گلزنی کردند و اینتر با غنیمت بسیار خوبی به میلان باز می گردد. در نیمه اول رافا تنها شوت در چارچوب بین دو تیم را ثبت کرد اما ضربه او مستقیم به جایی رفت که اونانا حضور داشت.

در ابتدای نیمه دوم بنفیکا از نظر مالکیت بهتر بود اما اینتر در یک حمله سریع موفق شد در دقیقه ۵۱ پخش زنده بازی اینتر و بنفیکا توسط بارلا و با پاس گل زیبای باستونی به گل برسد. بنفیکا چند دقیقه بعد شانس زدن گل تساوی را داشت اما رافا و گریمالدو در گلزنی ناکام بودند. در ادامه باستونی یک سانتر بسیار خوب دیگر هم داشت و این بار دومفریز در زدن گل ناموفق بود. 

در دقیقه ۸۲ روملو لوکاکو پس از برخورد توپ به دست ژائو ماریو، توانست با یک ضربه پنالتی گل دوم اینتر را به ثمر برساند. راموس در آخرین شوت بازی شانس گلزنی داشت اما اونانا مانع شد. اینتر با این پیروزی شانس خوبی برای صعود به نیمه نهایی خواهد داشت و حریف آنها هم یک تیم ایتالیایی از بین بنفیکا و میلان خواهد بود.

پخش زنده بازی اینترمیلان بنفیکا

بنفیکا اینتر 
۵۸%مالکیت۴۲%
۲شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۶۰۵تعداد پاس۴۳۲
۵۳۰پاس صحیح۳۶۱
۱۷سانتر۲۳
۴کرنر۶
۱۱خطا۹
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینترمیلان بنفیکا

آخرین بروز رسانی : نوامبر 28, 2023