تی وی تو
اینترمیلان
امپولی

جمعه ۱۶ اردیبهشت ۲۱:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده اینترمیلان و امپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اینترمیلان و امپولی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان و امپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و امپولی

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال اینترمیلان و امپولی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اینترمیلان امپولی را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای بازی زنده اینترمیلان امپولی، شما می توانید بازی اینترمیلان و امپولی زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان بازی اینترمیلان امپولی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال اینترمیلان و امپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینترمیلان و امپولی

در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا، اینتر در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد امپولی گذشت. اینتر در حالی جواز صعود گرفت که تا نخستین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم بازی را باخته بود.

 نراتزوری با گلزنی الکسیس سانچز در دقیقه ۱۳ پیش افتاد، اما ندیم بایرامی بازیکن تعویضی تیم میهمان در دقیقه ۶۱ گل تساوی را برای امپولی به ثمر رساند. در دقیقه ۷۶ با اشتباه آندری رادو دروازه‌بان اینتری‌ها برای گشودن دروازه خودی، امپولی پیش افتاد و تا دقیقه نخست وقت‌های تلف شده هم از میزبان خود جلو بود تا اینکه آندره‌آ رانوکیا با پاسی از ادین ژکو اینتری‌ها را از شکست خانگی نجات داد و دومین گل را برای این تیم به ثمر رساند. 

به این ترتیب پخش زنده بازی اینترمیلان و امپولی به وقت‌های اضافه کشیده شد و در دقیقه ۱۰۴ استفانو سنسی سومین گل اینتر را زد تا موجب پیروزی و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی شود.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و امپولی

 

اینتر میلانامپولی 
۵۷%مالکیت۴۳%
۱۱شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۹
۷۴۱تعداد پاس۵۵۶
۶۳۸پاس صحیح۴۵۶
۲۹سانتر۲۰
۶کرنر۵
۱۷خطا۱۶
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی اینترمیلان و امپولی

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و امپولی

امپولی و اینتر در چارچوب بازی های هفته دهم فصل ۲۲-۲۰۲۱ سری آ به مصاف هم رفتند که در نهایت اینتر موفق شد با نتیجه ۲-۰ میزبان خود را شکست دهد. در این بازی که امپولی از دقیقه ۵۲ به خاطر اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره شده بود، دی‌آمبروزیو در دقیقه ۳۴ و دی‌مارکو در دقیقه ۶۶ برای نراتزوری گلزنی کردند. 

در پایان پخش زنده بازی اینترمیلان و امپولی اینتر با کسب ششمین بردش در این فصل ۲۱ امتیازی شد و به رده سوم جدول رده‌بندی سری A صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و امپولی

 

امپولی اینتر میلان
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۲
۲۷۶تعداد پاس۶۵۱
۲۱۲پاس صحیح۲۸۰
۱۷سانتر۲۱
۵کرنر۶
۲۰خطا۱۵
۰آفساید۳
۱کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و امپولی

 

پخش زنده بازی اینتر و امپولی

در چارچوب هفته سی و هشتم و پایانی رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینتر در جوزپه مه‌آتزا میزبان امپولی بود و در نهایت با کسب پیروزی ۲-۱ توانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

با توجه به حساسیت موجود در این دیدار بازیکنان اینترمیلان بسیار محتاط بازی را آغاز کردند و نتوانستند دستورات تاکتیکی سرمربی خود را در زمین پیاده کنند. شاگردان اسپالتی در نیمۀ اول راهی به دروازۀ امپولی پیدا نکردند اما با آغاز نیمۀ دوم به آب‌و آتش زدند و توانستند در دقیقۀ ۵۱ توسط کیتا بالده به گل اول دست یابند و پیروزی را تا حد زیادی لمس کنند.

اما امپولی گویا برای آث میلان بازی می‌کرد و پا پس نمی‌کشید تا اینکه در دقیقۀ ۷۶ توسط ترائوره دروازۀ اینتری‌ها را باز کرد و آب سردی را بر پیکرۀ این تیم و هوادارانش ریخت. اما شاگردان اسپالتی در پی جبران برآمدند و یک بار دیگر روی ریباند ضربه وسینو، توسط راجا ناینگولان به گل رسیدند .در نهایت با پایان پخش زنده فوتبال اینتر امپولی اینتر ۲-۱ پیروز شد و توانست سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد.

پخش زنده بازی اینترمیلان امپولی

 

اینتر میلانامپولی 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱۴شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱۲
۴۶۳تعداد پاس۴۱۷
۴۰۸پاس صحیح۳۴۳
۸سانتر۵
۸کرنر۲
۸ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۹
۲آفساید۰
۴کارت زرد۲
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی اینترمیلان امپولی