تی وی تو
ایسلند
انگلیس

چهارشنبه ۲۸ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی ایسلند انگلیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ایسلند انگلیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایسلند انگلیس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ملت‌های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ایسلند – انگلیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ایسلند انگلیس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ایسلند انگلیس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ایسلند انگلیس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ایسلند انگلیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ایسلند انگلیس – ۱۵ شهریور ۹۹

در حاشیه رقابت های لیگ ملت های اروپا دو تیم انگلیس و ایسلند به مصاف هم رفتند. شاگردان گرت ساوتگیت به سختی توانستند تیم رده سی و نهم فیفا را شکست بدهند. تیم ملی انگلیس در مسابقه ای که کاملا مالک توپ و میدان بود، با تک گل رحیم استرلینگ به پیروزی رسید. این پیروزی به لطف پنالتی دقیقه ۹۱ به دست آمد ولی جالب این که ایسلند می توانست با پنالتی دقیقه۴+۹۵ بازی را به تساوی بکشاند اما بیرکیر بیارناسون با ضربه ای بی دقت توپ را به آسمان فرستاد تا انگلیس با پایانی دراماتیک به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی ایسلند انگلیس – تی وی تو

ایسلندانگلیس
۲۲٪مالکیت۷۸٪
۰شوت در چارچوب۴
۲شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۰
۲۱۲تعداد پاس۷۷۰
۱۴۲پاس صحیح۶۸۴
۱۳سانتر۲۲
۱کرنر۷
۱۲خطا۸
۳آفساید۴
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی ایسلند انگلیس – تی وی تو

پخش زنده بازی ایسلند انگلیس – ۷ تیر ۹۵

دو تیم انگلیس و ایسلند آخرین بازی دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ را برگزار کردند. ایسلندی ها که تا همین جا هم با شگفتی رسیده بودند، حتی اگر حذف می شدند باز هم نگاه ها را روی خود حفظ می کردند. همین مسئله باعث شد که آنها خیلی راحت تر به مصاف انگلیس بروند و حتی به برد هم فکر کنند. هر دو تیم به عنوان تیم های دوم گروه های خودشان به این مرحله رسیده بودند. بازی مطابق انتظار با حملات انگلیس آغاز شد. تیم روی هاجسون خیلی زود در همان دقیقه ۴ بازی توسط وین رونی از روی نقطه پنالتی به گل رسید. در حالی که هنوز چیزی از شادی بازیکنان انگلیس نگذشته بود، ۲ دقیقه بعد ایسلند توسط سیگوردسون به بازی برگشت و گل مساوی را زد. اما این پایان شگفتی سازی ایسلندی ها نبود. در دقیقه ۱۸ دروازه جو هارت برای بار دوم توسط سیگوردسن باز شد. اتفاقی که باور کردنش برای خیلی ها سخت بود. در ادامه روی هاجسون هر چه داشت رو کرد. جیمی واردی را هم به زمین آورد اما او دیگر نتوانست مثل بازی با ولز تیمش را به بازی برگرداند. انگلیس درست مثل بازی های گذشته خودش در این جام اصلا چیز خاصی برای نمایش نداشت و به نوعی توان حمله کردن روی دروازه حریف را نداشت. حریفی که حتی بعد از پیش افتادن از انگلیس، چند بار موقعیت داشت که به گل سوم هم برسد. در پایان بازی با همان نتیجه۲-۱ به سود ایسلند تمام شد تا شگفتی واقعی جام رقم بخورد. 

پخش زنده بازی ایسلند انگلیس – تی وی تو

انگلیسایسلند
۶۸٪مالکیت۳۲٪
۴شوت در چارچوب۵
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۵۱۹تعداد پاس۲۵۰
۴۴۵پاس صحیح۱۵۸
۷کرنر۲
۱۴ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۵
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی ایسلند انگلیس – تی وی تو