تی وی تو
ایران
کره

پنجشنبه ۴ فروردین ۱۵:۳۰

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

بازی زنده ایران و کره جنوبی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ایران کره جنوبی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایران کره جنوبی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ایران کره جنوبی

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال ایران کره جنوبی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ایران کره جنوبی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ایران کره جنوبی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی ایران کره جنوبی، شما می توانید پخش آنلاین بازی ایران کره جنوبی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی ایران کره جنوبی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ایران کره جنوبی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال ایران و کره جنوبی

تیم های ملی ایران و کره جنوبی در چارچوب چهارمین بازی خود در گروه A رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف هم می روند. تا پیش از این بازی، ایران ۹ امتیاز کسب کرده بود و کره نیز با ۷ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفته بود. 

نیمه اول پخش زنده بازی ایران کره جنوبی فراز و نشیب چندانی نداشت و بازی جذابی نیز شاهد نبودیم. در نیمه دوم اما ورق برگشت. کره جنوبی ابتدا با سون به گل رسید. این پایان کار نبود. 

کره ای ها در دقیقه ی ۴۸ با ضربه ی هیونگ مین ،۱-۰ پیش افتادند که این گل افزایش حملات ایرانیان را در پی داشت.

ایران یک بار با شوت سعید عزت اللهی تیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد و دقایقی بعد با علیرضا جهانبخش به گل رسید. تنها یک دقیقه بعد از گل مهدی طارمی با یک شوت زیبای دیگر تیرک دروازه کره را برای بار دوم به لرزه درآورد. نتیجه ۱-۱ تا پایان بازی پابرجا ماند و همچنین حسرت دو تیرک هم با هواداران تیم ملی در این بازی باقی ماند.

با پایان پخش زنده بازی ایران کره جنوبی کره ای بعد از ۱۳ سال توانستند ورزشگاه آزادی را با امتیاز ترک کنند. همچنین ایران با ۱۰ امتیاز کماکان در رتبه اول جدول گروه باقی ماند و کره نیز با هشت امتیاز رتبه دوم را دارد.

پخش زنده بازی ایران کره جنوبی

 

ایران کره جنوبی 
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۴۲۹تعداد پاس۵۰۹
۳۳۴پاس صحیح۴۲۳
۱۶سانتر۱۶
۳کرنر۴
۱۵خطا۱۳
۴آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی ایران کره جنوبی

 

پخش زنده فوتبال ایران و کره جنوبی امشب

در دومین بازی دوستانه تحت هدایت مارک ویلموتس، تیم ملی ایران در ورزشگاه جام جهانی سئول مقابل کره جنوبی قرار گرفت که این بازی با حساب یک بر یک به پایان رسید.شاگردان ویلموتس بازی را بهتر از تیم میزبان شروع کردند و از همان دقایق ابتدایی بازی با پرس از جلو به دنبال نزدیک شدن به دروازه کره و بهره بردن از اشتباهات مدافعین کره بودند. ضربات از راه دور در نیمه نخست در دستور کار بازیکنان ایران بود و در چند صحنه نیز این ضربات خطراتی را روی دروازه کره ایجاد کرد

با شروع نیمه دوم بازی زنده ایران و کره جنوبی باز هم ایران تیم برتر میدان بود و یک بار نیز با شوت نوراللهی دروازه کره در آستانه باز شدند قرار گرفت که این ضربه به تیرک دروازه این تیم برخورد کرد. در اواسط نیمه دوم روی اشتباه مدافعین تیم ملی و در روندی خلاف جریان بازی کره جنوبی به گل رسید تا پس از قریب به ۹ سال دروازه ایران مقابل کره باز شده باشد با این گل تنها ۴ دقیقه دوام آورد چرا که در دقیقه ۶۲ و روی ارسال رضاییان و اشتباه مدافع کره‌ای دروازه این تیم باز شد تا بازی با تساوی دنبال شود.

در ادامه نیز با توجه به کثرت تعویض‌ها بازی از آن ریتم تند ۶۰ دقیقه ابتدایی خارج شد و در نهایت با پایان پخش زنده بازی ایران و کره جنوبی ، بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا روند نباختن ایران مقابل کره جنوبی به ۶ بازی برسد.تیم ملی ایران در این دیدار نمایش امیدوارکننده‌ای داشت و بازیکنان تیم ملی به خصوص در فاز حمله در غیاب سردار آزمون نمایش خوبی مقابل کره جنوبی از خود ارائه دادند.

پخش زنده بازی ایران کره جنوبی

 

پخش زنده بازی ایران کره

 

پخش آنلاین بازی ایران کره جنوبی

در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا در گروه A، تیم های ملی کره جنوبی و ایران در سئول به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید در اولین موقعیت بازی در دقیقه ۴  هیونگ مین با شوت روی پا از پشت محوطه جریمه دروازه ایران را تهدید کرد که توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.در ادامه شاهد جریان داشتن بازی در میانه میدان بودیم. در دقیقه ۳۷ و در آخرین موقعیت نیمه اول، رضا قوچان نژاد در موقعیتی نه چندان متعادل شوتی را روانه دروازه کره کرد که سنگربان این تیم بدون دردسر این توپ را مهار کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 نیمه دوم پخش آنلاین بازی ایران و کره جنوبی در حالی آغاز شد که کره سعی در ایجاد موقعیت داشت اما این تیم ملی ایران بود که با هماهنگی بالای خود اجازه این کار را به میزبان نداد. در دقیقه ۵۱ و در تصمیم جنجالی، داور استرالیایی سعید عزت اللهی را به دلیل برخورد با کیم مین جائه از زمین بازی اخراج  کرد تا تیم ملی ایران برای حدود ۴۰ دقیقه بازی را با یک یار کمتر دنبال کند.

پس از ۱۰ نفره شدن ایران این کره بود که بیشتر جریان بازی را در اختیار داشت اما استحکام خوب خط میانی و خط دفاعی ایران، اجازه خلق موقعیت خاصی را به حریف نداد. در دقیقه ۷۷ کره پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه چانگ هونگ با اختلاف به بیرون رفت. در ادامه نیز اتفاق خاص رخ نداد تا با پایان پخش زنده بازی ایران کره جنوبی ، این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی ایران کره

 

کره جنوبیایران 
۵۸%مالکیت۴۲%
۰شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۰
۴۱۰تعداد پاس۲۹۷
۲۷۹پاس صحیح۱۶۷
۲سانتر۳
۱کرنر۲
۲۱ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۲۱
۳آفساید۲
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی ایران کره