تی وی تو
فوتبال  ایران هنگ کنگ زنده

فوتبال ایران هنگ کنگ زنده

ایران
هنگ کنگ

پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۵:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ امروز جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲ و در رقابتهای جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم های ایران و هنگ کنگ بازی خواهند داشت. ایران مقابل هنگ کنگ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

۲۹ دی ۱۴۰۲

تیم ملی هنگ کنگ در هفته دوم جام ملت های آسیا میزبان ایران بود که این دیدار با برتری ۱-۰ مهمان به پایان رسید. 

مهدی قائدی مهاجم سرشناس ایران در دقیقه ۲۴ دروازه میزبان را باز کرد تا ایرانی ها را به برتری ۱-۰ برساند. در ادامه تلاش بازیکنان هنگ کنگ برای جبران گل در نیمه نخست به نتیجه نرسید و دو تیم راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ با توجه به ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه حریف ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان هر دو تیم این فرصت های طلایی از دست رفت تا این که با به صدا درآمدن سوت پایان بازی، با برتری ۱-۰ ایران به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

هنگ کنگایران
۳۰٪مالکیت۷۰٪
۲شوت در چارچوب۴
۴شوت خارج چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۲۱۳تعداد پاس۵۰۸
۹۱تعداد پاس صحیح۳۹۹
۱۵سانتر۲۳
۲کرنر۵
۱۲خطا۱۲
۱آفساید۲
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

پخش زنده بازی ایران و هنگ کنگ

۲۵ آبان ۱۴۰۲

تیم ملی ایران و هنگ کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی با هم دیدار کردند. سردار آزمون، مهاجم خوش نام ایرانی ها در دقیقه ۱۲ و ۱۵ با دبل خود برتری ۲-۰ را به تیمش هدیه داد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ بازی در میانه میدان دنبال شد و تلاش هنگ کنگی ها برای جبران گل خورده به جایی نرسید تا این که در دقایق پایانی بازی، با غفلت بازیکنان این تیم از طارمی و رضاییان، این دو بازیکن برای تیم ایران گلزنی کرده و حساب کار را ۴-۰ به نفع ایران تغییر دادند.

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

۱۳ خرداد ۱۴۰۰

تیم ملی ایران و هنگ کنگ در هفته هفتم رقابت های مقدماتی جام جهانی با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل قلی زاده در دقیقه ۲۲ و برتری ۱-۰ ایران به پایان رسید. در نیمه دوم بر شدت حملات دو تیم به خصوص ایرانیان افزوده شد.

پس از گل امیری در دقیقه ۶۲، هنگ کنگی ها با ضربه کوان چنگ قفل دروازه حریف را باز کردند تا بازی با نتیجه ۲-۱ ادامه یابد اما کریم انصاری فرد موفق ش با استفاده از یک موقعیت طلایی، دروازه این تیم را برای بار سوم باز کند تا با اتمام زمان پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ، ایران با نتیجه ۳-۱ تیم پیروز میدان شناخته شود.

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ

پخش آنلاین بازی ایران و هنگ کنگ

۱۹ شهریور ۱۳۹۸

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل هنگ کنگ صف‌آرایی کرد که در پایان شاگردان ویلموتس توانستند با نتیجه ۲ بر ۰ از سد حریف خود بگذرند. در نیمه اول تیم ایران بازی را هجومی شروع کرد و سوار بر بازی بود. در دقیقه ۱۱ ضربه سر خطرناک آزمون را دروازه‌بان هنگ کنگ مهار کرد. در دقیقه ۲۱ پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ سانتر خطرناک رضاییان را دروازه‌بان هنگ کنگ دفع کرد.

برتری شاگردان ویلموتس ادامه داشت و در دقیقه ۲۳ روی پاس کریم انصاری فرد، سردار آزمون با یک شوت دقیق و زیبا گل اول ایران را وارد دروازه هنگ کنگ کرد. حملات ایران ادمه داشت و قیچی کریم انصاری فرد با بدشانسی در دقیقه ۳۷ به تیر دروازه برخورد کرد و نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت.

در نیمه دوم ایران بازی را با یک گل آغاز کرد. در دقیقه ۵۴ سردار آزمون از ناحیه راست محوطه جریمه نفوذ کرد  پاس او به علیرضا جهانبخش رسید و جهانبخش نیز کریم انصاری فرد را در موقعیت گل قرار داد و انصاری فرد با یک ضربه دقیق توپ را با تور دروازه هنگ کنگ آشنا کرد.

 

پخش زنده فوتبال ایران هنگ کنگ – تی وی تو

برچسب‌ها: