تی وی تو
ایران
لبنان

سه‌شنبه ۹ فروردین ۱۶:۰۰

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

بازی زنده ایران و لبنان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی ایران و لبنان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایران و لبنان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ایران و لبنان

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال ایران و لبنان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ایران لبنان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ایران لبنان را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال ایران لبنان، شما می توانید بازی ایران و لبنان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی ایران لبنان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال ایران و لبنان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ایران لبنان

تیم ملی فوتبال ایران در پنجمین دیدار خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف لبنان رفت که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود ایران تمام شد.سونی سعد در دقیقه ۳۷ در شرایطی که بازیکنان ایران به هوای اینکه توپ به بیرون رفته، بازی را رها کردند، دروازه ایران را گشود. سردار آزمون در دقیقه ۱+۹۰ احمد نوراللهی در دقیقه ۵+۹۰ دروازه لبنان را گشودند و جلوی باخت تیم ملی را گرفت.

در پایان پخش زنده بازی ایران لبنان و با کسب این نتیجه، تیم ملی ایران ۱۳ امتیازی در صدر جدول باقی ماند. لبنان هم با این شکست پنج امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی ایران لبنان

 

لبنان ایران 
۲۷%مالکیت۷۳%
۱شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۰
۱۹۶تعداد پاس۴۸۷
۱۱۷پاس صحیح۳۹۷
۴سانتر۴۳
۱کرنر۱۳
۸خطا۱۳
۰آفساید۲
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی ایران لبنان