تی وی تو
فوتبال  ایران امارات زنده

فوتبال ایران امارات زنده

پخش زنده بازی ایران و امارات امروز سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابتهای جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های ایران و امارات بازی خواهند داشت. ایران مقابل امارات را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده فوتبال ایران امارات به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و
ایران
امارات

سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۸:۳۰

پخش زنده جام ملت های آسیا

پخش زنده بازی ایران و امارات امروز سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابتهای جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های ایران و امارات بازی خواهند داشت. ایران مقابل امارات را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده فوتبال ایران امارات به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ایران امارات را از تی وی تو تماشا کنید.

 

پخش زنده فوتبال ایران امارات

۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تیم ملی ایران و امارات در هفته هشتم رقابت های مقدماتی جام جهانی با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که طارمی در دقیقه ۴۴ با باز کردن دروازه حریف، ایران را به برتری ۱-۰ رساند.

در نیمه دوم محرمی با دریافت کارت زرد دوم از زمین خارج شد و در ادامه روند آرام بازی ادامه داشت وعلی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال ایران امارات با برتری ۱-۰ ایران به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال ایران امارات

ایران امارات 
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۳۴۹تعداد پاس۵۳۲
۲۷۱پاس صحیح۴۶۲
۱۶سانتر۲۵
۷کرنر۲
۱۶خطا۸
۳آفساید۴
۴کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال ایران امارات

پخش زنده بازی ایران و امارات

۱۵ مهر ۱۴۰۰

دو تیم ملی امارات متحده عربی و ایران در چارچوب بازی‌های هفته سوم مسابقات مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا، در ورزشگاه زعبیل به مصاف هم رفتند که در نهایت ایرانی‌ها به پیروزی ارزشمند یک بر صفر دست یافتند.

در این بازی که نیمه اول پرتنش اما بدون گل به پایان رسید، دو تیم در نیمه دوم تمام تلاششان را به خرج دادند تا به گل برسند اما گویا شانس با هیچ کدام یار نبود و هرچه زدند به در بسته خورد تا این‌که سردار آزمون زمینه ساز گل زیبای برای طارمی شد. در دقیقه ۷۰ این بازیکن موفق شد دروازه امارات را باز کند. در ادامه ی این دیدار سردار آزمون در دقیقه ۹۰ یک ضربه پنالتی را از دست داد.

در پایان پخش زنده فوتبال ایران امارات ایران با این پیروزی ۹ امتیازی شد و با این شرایط صدر جدول گروه A را که موقتاً در اختیار کره جنوبی قرار گرفته بود، پس گرفت. 

 

پخش زنده بازی ایران امارات

 

امارات ایران 
۵۵%مالکیت۴۵%
۱شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۴۷۳تعداد پاس۳۷۲
۳۹۲پاس صحیح۳۰۶
۶سانتر۱۶
۲کرنر۳
۱۱خطا۱۶
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی ایران امارات

 

پخش آنلاین فوتبال ایران و امارات

در هفته ی سوم رقابت ها جام ملت های آسیا تیم ملی ایران و امارات در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم ایرانی ها پیش کشیدند و فشار زیادی به دروازه ی حریف  وارد کردند تا که در وقت اضافه این قوچان نژاد بود که موفق شدند با ضربه ی دیدنی خود دروازه ی حریف را باز کرده و با پایان پخش زنده بازی ایران امارات،  برتری ۱-۰ را نصیب کشورمان کند.

 

پخش زنده بازی ایران امارات

 

ایران امارات 
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۱۰کرنر۴
۱۳ضربه ایستگاهی۲۱
۱۹خطا۱۲
۲آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ایران امارات

 

پخش آنلاین بازی ایران و امارات

دو تیم ملی فوتبال ایران و عراق در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در ورزشگاه خلیفه دوحه به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به سود ایران به پایان رسید.در اوایل بازی ایران به آن چیزی که می خواست دست یافت و دقیقه ۳ توسط علیرضا جهانبخش روی ارسال مهدی طارمی به گل رسید، پس از این گل، شاگردان دراگان اسکوچیچ با کشاندن بازی روی زمین و پاس های تک ضرب، با برتری یک بر صفر به رختکن رفتند.

در ۲۵ دقیقه نخست نیمه دوم بازی بیشتر در میانه زمین دنبال می شد که در دقیقه ۷۰ سردار آزمون کنار خط عرضی زمین صاحب توپ شد و با پاسی بلند مهدی طارمی را صاحب یک موقعیت تک به تک کرد و این بازیکن پس از کنترل توپ با فهد طالب تک به تک شد و با یک ضربه بغل پا گل دوم ایران را به ثمر رساند.

گل طارمی آب سردی بود بر پیکر دیک ادووکات و تیمش بود اما این پایان کار نبود چراکه قلی زاده یک دقیقه پس از ورود به بازی گل سوم ایران را به ثمر رساند تا شاگردان اسکوچیچ با برتری سه بر صفر صدرنشین گروه خود شوند.

با پایان پخش زنده فوتبال ایران امارات، تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ سرمربی ایران نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.

عراق با این نتیجه یک امتیازی باقی ماند و در رده چهارم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی ایران امارات