تی وی تو
فوتبال  ایران ازبکستان زنده

فوتبال ایران ازبکستان زنده

ایران
ازبکستان

سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۶:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال ایران ازبکستان امروز سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۱۶:۰۰ تیم های ایران و ازبکستان بازی خواهند داشت. ایران مقابل ازبکستان را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایران ازبکستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ایران و ازبکستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ایران ازبکستان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ایران ازبکستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ایران ازبکستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ایران ازبکستان

۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تیم ملی ایران و ازبکستان در یک بازی دوستانه در مقابل هم قرار گرفتند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم اما ایرانیان بازی را در دست گرفتند و در همان دقایق ابتدایی با ضربه ای از آزمون، دروازه ازبکستان باز شد. در ادامه اما با اخراج کنعانی زادگان کمی از هیجان بازی کاسته شد. با پایان زمان بازیکنان ازبکستان موفق به جبران گل خورده نشدند تا در نهایت پخش زنده بازی ایران ازبکستان با برتری ۱-۰ ایران به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال ایران ازبکستان

پخش زنده فوتبال ایران ازبکستان

پخش زنده فوتبال ایران ازبکستان

۱۷ مهر ۱۳۹۹

ایران و ازبکستان در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود ایران به پایان رسید.نیمه ی نخست این دیدار ظ، با تساوی بدون گل رو به پایان بود که سردار آزمون موفق شد در دقیقه ی ۴۳ با باز کردن دروازه ی حریف ، تیم ملی کشورمان را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند.

در دقیقه ی ۵۱ نیمه ی دوم ، مهدی طارمی در محوطه جریمه ازبکستان سرنگون شد و یک پنالتی گرفته شد که خودش پشت توپ ایستاد و پنالتی را گل کرد. طولی نکشید که یکی از این گل ها توسط حریف جبران شد.روی غفلت خط دفاع ایران، شاهمرادوف، مهاجم ازبکستان موفق شد با یک شوت نسبتا آرام به گوشه دروازه ایران، گل نخست تیمش را به ثمر برساند. 

در ادامه مربی دو تیم دست به تعویض هایی زدند که بازی را به حالت دفاعی برد و در نهایت پخش بازی ایران ازبکستان با برتری ۲-۱ ایران به پایان رسید.

پخش بازی ایران ازبکستان

پخش بازی ایران ازبکستان

 

 

برچسب‌ها: