تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

ایتالیا
مقدونیه

جمعه ۲۶ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال ایتالیا مقدونیه، امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های ایتالیا و مقدونیه بازی خواهند داشت. ایتالیا مقابل مقدونیه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ایتالیا مقدونیه

۱۸ شهریور ۱۴۰۲

در جریان رقابت های هفته پنجم مسابقات انتخابی یورو، تیم های ایتالیا و مقدونیه در مقابل هم قرار گرفتند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم اما، ایموبیله موفق شد ایتالیایی ها را به یک گل زیبا مهمان کند اما این تلاش او در واپسین دقایق نیمه دوم پخش زنده فوتبال ایتالیا مقدونیه با ضربه دیدنی باردی به تساوی ۱-۱ بدل شد و در ادامه نیز هیچ یک از بازیکنان دو تیم موفق به باز کردن دروازه تیم دیگر نشدند.

پخش زنده فوتبال ایتالیا مقدونیه

مقدونیه ایتالیا 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۲۵۳تعداد پاس۶۲۸
۱۴۱پاس صحیح۵۳۶
۸سانتر۲۱
۵کرنر۳
۱۴خطا۱۵
۱آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال ایتالیا مقدونیه

پخش زنده فوتبال ایتالیا و مقدونیه

۵ فروردین ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی، تیم های ایتالیا و مقدونیه در مقابل هم قرار گرفتند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال ایتالیا مقدونیه، دروازه ایتالیا با ضربه ترایکوفسکی باز شد تا مقدونیه به برتری ۱-۰ برسد.

پخش زنده فوتبال ایتالیا و مقدونیه

ایتالیا مقدونیه 
۶۵%مالکیت۳۵%
۵شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۵۷۲تعداد پاس۳۰۴
۴۶۶پاس صحیح۲۳۰
۳۱سانتر۳
۱۶کرنر۰
۱۴خطا۱۳
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال ایتالیا و مقدونیه

پخش بازی ایتالیا مقابل مقدونیه

۱۴ مهر ۱۳۹۶

از چارچوب رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه، ایتالیا میزبان مقدونیه بود. ایتالیا بازی را بهتر آغاز کرد، اما نه به اندازه ای که برتر مطلق داشته باشد. مقدونیه شجاعانه پای به میدان گذاشته بود. در دقیقه ۴۰، جورجو کیه لینی قفل دروازه مقدونیه را باز کرد.

پس از چند بار رفت و برگشت و دفع توپ ها از مدافعان مقدونیه، پشت محوطه جریمه اینسینیه صاحب توپ شد و با یک پاس عمقی زیبا، ایموبیله را در سمت چپ محوطه جریمه صاحب توپ و موقعیت کرد. ایموبیله توپ را در در دهانه دروازه به صورت زمینی برای کیه لینی فرستاد و مدافع پیش تاخته آتزوری دروازه را باز کرد تا بازی با نتیجه ۱-۰ در نیمه اول به پایان برسد. 

بازی در نیمه دوم در ده دقیقه اول آرام و بدون خطر جدی روی دروازه ها آغاز شد. بین دو نیمه دنیله روگانی جانشین بارتزالی در زمین شد. در دقیقه ۶۴ شوت از راه دور اسپیروفسکی را جیجی بوفون مهار کرد. در دقیقه ۷۷ ایتالیا در کمال ناباوری در خانه خودش گل تساوی را دریافت کرد. در یک حمله سریع، گوران پاندف با یک پاس طولی الکساندر ترایکوفسکی را با بوفون تک به تک کرد و این بازیکن با ضربه پای راست، توپ را به گوشه مخالف دروازه زد. 

ایتالیا پس از دریافت گل برای پیروزی مجدد تلاش می کرد. در دقیقه ۸۲ برناردسکی پس از طی مسیری طولانی در پشت محوطه جریمه شوت پای چپی به سمت دروازه مقدونیه زد اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت و در نهایت پخش زنده بازی ایتالیا و مقدونیه با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال ایتالیا و مقدونیه

 

ایتالیا مقدونیه 
۵۷%مالکیت۴۳%
۳شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۵۵۵تعداد پاس۴۱۶
۴۵۹پاس صحیح۳۲۵
۲سانتر۲
۳کرنر۴
۱۲ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۴
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال ایتالیا و مقدونیه

آخرین بروز رسانی : نوامبر 17, 2023