تی وی تو
فوتبال  ایتالیا مالت زنده

فوتبال ایتالیا مالت زنده

پخش زنده فوتبال ایتالیا و مالت . امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های ایتالیا و مالت بازی خواهند داشت. ایتالیا مقابل مالت را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی ایتالیا و مالت ۶ فروردین ۱۴۰۲ تیم ملی ایتالیا و مالت در هفته دوم
ایتالیا
مالت

شنبه ۲۲ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال ایتالیا و مالت . امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های ایتالیا و مالت بازی خواهند داشت. ایتالیا مقابل مالت را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ایتالیا و مالت

۶ فروردین ۱۴۰۲

تیم ملی ایتالیا و مالت در هفته دوم رقابت های انتخابی یورو با هم دیدار کردند.ایتالیایی ها در نیمه نخست حسابی خوش درخشیدند و موفق شدند ب ضربات رتگی در دقیقه ۱۵ و پسینا در دقیقه ۲۷ به برتی ۲-۰ برسند.

برخلاف انتظار، در نیمه دوم علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان پخش زنده فوتبال ایتالیا مالت، ایتالیا با نتیجه ۲-۰ تیم پیروز میدان شد.

پخش زنده فوتبال ایتالیا مالت

مالت ایتالیا
۳۱%مالکیت۶۹%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۲
۳۰۱تعداد پاس۶۷۷
۲۴۲پاس صحیح۶۰۹
۹سانتر۲۳
۳کرنر۸
۵خطا۹
۰آفساید۱
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال ایتالیا مالت

پخش زنده فوتبال ایتالیا مالت

تیم ملی ایتالیا و مالت پس از سال ها و در هفته ی دوم رقابت های انتخابی یورو در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار میشود که هر دو تیم در ۵ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند . با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می کنید ، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع ، پیش بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده بازی ایتالیا مالت با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده بازی ایتالیا مالت