تی وی تو
ایتالیا
سوئیس

جمعه ۲۱ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی ایتالیا سوئیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ایتالیا سوئیس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایتالیا سوئیس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ایتالیا – سوئیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ایتالیا سوئیس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ایتالیا سوئیس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ایتالیا سوئیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ایتالیا سوئیس ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

در گروه C از رقابت های مقدماتی جام جهانی ، ایتالیا که مهمان سوئیس بود تن به تساوی بدون‌گل داد.در نیمه اول دیدار تیم های سوئیس و ایتالیا در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ، ایتالیا در نیمه اول فرصت هایی جدی برای گلزنی داشت. ابتدا دومنیکو براردی که توسط پاس زیبای لوکاتلی از میانه زمین با یان زومر تک به تک شده بود، قدر فرصت را ندانست. سپس باز هم لوکاتلی موقعیت گل ساخت اما شوت فنی اینسینیه با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول هم سوئیس موقعیت گلزنی خوبی داشت و ضربه سر مانوئل آکانجی با فاصله کمی به بیرون رفت.

 در ابتدای نیمه دوم، ایتالیا صاحب ضربه پنالتی شد که یان زومر به راحتی ضربه جورجینیو را مهار کرد. بار دیگر لوکاتلی با پاسی عالی موقعیت گل ساخت اما زومر مقابل شوت اینسینیه ایستادگی کرد. تلاش دو تیم برای رسیدن به گل در دقایق پایانی گزارش زنده بازی ایتالیا سوئیس ثمری نداشت و در نهایت بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. ایتالیا با این تساوی ۱۱ امتیاز شد و همچنان در صدر جدول گروه قرار دارد و سوئیس با دو بازی کمتر و ۷ امتیاز، دوم است.

 

پخش زنده بازی ایتالیا سوئیس

 

سوئیس ایتالیا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۲شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۲
۷مهار دروازه بان۲
۴۸۶تعداد پاس۵۵۲
۴۱۰پاس صحیح۴۷۹
۲۰سانتر۴
۸کرنر۲
۱۶خطا۷
۰آفساید۵
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ایتالیا سوئیس

 

پخش زنده بازی ایتالیا سوئیس – ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

در چهارمین بازی از گروه A رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، تیم ملی ایتالیا ، دومین بازی خود را برابر سوئیس برگزار کرد و سرانجام به پیروزی ۳-۰ دیگر دست یافت.

در این بازی که در ورزشگاه المپیکو برگزار شد، لوکاتلی خوش درخشید و دوبار دروازه حریف را گشود. ضمن این‌که گل کیه‌لینی به دلیل برخورد توپ با دست وی، از سوی داور مردود دانسته شد.

او ابتدا در نیمه اول و در دقیقه ۲۶ و سپس در دقیقه ۵۲ حساب کار را ۲-۰ کرد. در ادامه سوئیسی‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند تا حداقل یک گل را جبران کنند که این‌گونه نشد و ایتالیا برای سومین بار نیز به گل دست یافت. جایی که چیرو ایموبیله روی پاس رافائل تولوی در دقیقه ۸۹ دروازه سوئیس را گشود.

این دومین پیروزی آتزوری با ثبت کلین شیت بود که به ثبت رسید. پیش از این آنها ترکیه را ۳-۰ شکست داده بودند. با این پیروزی ایتالیا ۶ امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت، در حالی‌که ولز سکوی دوم را در اختیار گرفته است.

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا سوئیس – تی وی تو

 

ایتالیا سوئیس 
۴۹%مالکیت۵۱%
۳شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۰
۵۲۷تعداد پاس۵۴۲
۴۵۱پاس صحیح۴۷۱
۸سانتر۱۱
۳کرنر۲
۱۰خطا۱۲
۲آفساید۴
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا سوئیس – تی وی تو
.