تی وی تو
فوتبال  ایتالیا بوسنی و هرزگوین زنده

فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین زنده

ایتالیا
بوسنی و هرزگوین

یکشنبه ۲۰ خرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های ایتالیا و بوسنی و هرزگوین بازی خواهند داشت. ایتالیا مقابل بوسنی و هرزگوین را آنلاین تماشا کنید.

پخش آنلاین بازی ایتالیا بوسنی و هرزگوین را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ایتالیا بوسنی و هرزگوین را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین

۲۸ آبان ۱۳۹۹

بوسنی و هرزگوین و ایتالیا از دور گروهی رقابت های لیگ ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۰ ایتالیا در خانه بوسنی خاتمه یافت.

ایتالیا که مهمان بوسنی بود، در این دیدار با ۲ گل برنده شد. بلوتی در دقیقه ۲۲ پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین گل نخست را زد و سپس دقیقه ۶۸ براردی خیال  آتزوری را راحت کرد. با این برد ایتالیا ۱۲ امتیازی شد و به‌عنوان صدرنشین به جمع ۴ تیم برتر رسید.

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین

بوسنی و هرزگوینایتالیا
۳۶٪مالکیت۶۴٪
۱شوت در چارچوب۴
۴شوت خارج چارچوب۱۲
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۷تعداد پاس۶۹۷
۳۳۸تعداد پاس صحیح۶۲۳
۱۱سانتر۱۳
۳کرنر۸
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین

پخش آنلاین بازی ایتالیا بوسنی و هرزگوین

۱۴ شهریور ۹۹

تیم های فوتبال ایتالیا و بوسنی در سطح ۱ رقابت های لیگ ملتهای اروپا در گروه ۱ با یکدیگر روبرو شدند . تلاش این تیم ها برای باز کردن دروازه ی حریف در نیمه ی نخست بی نتیجه ماند تا این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد.

اما در ابتدای نیمه ی دوم  پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین، این ژکو بود که با حمله ی موفق خود به ایتالیا موفق شد قفل دروازه ی این تیم را باز کند و حساب کار را ۱-۰ کند. ایتالیایی ها تمام توان خود را برای کاهش و جبران این امتیاز به کار گرفتند و سرانجام با ضربه ی سنسی در دقیقه ی ۶۷ موفق شدند بازی را به تساوی ۱-۱ بکشانند. در ادامه اما بازی روند نزولی پیدا کرد و تیم ها حمله ی موفقی ترتیب ندادند. 

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین – تی وی تو

 

ایتالیابوسنی و هرزگوین
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۴
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۶۱۴تعداد پاس۳۹۶
۵۲۵پاس صحیح۳۰۴
۲۴سانتر۹
۷کرنر۲
۷خطا۱۲
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین

۲۴ آبان ۹۸

در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، تیم ملی بوسنی در ورزشگاه بیلینو پولیه شهر سارایوو، میزبان ایتالیا بود که این بازی در نهایت با برتری ۳-۰ آتزوری به پایان رسید.ایتالیا که پیش از این در تمام بازی‌های خود پیروز شده و صعود خود را به یورو ۲۰۲۰ قطعی کرده بود، بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۸، فدریکو برناردسکی صاحب موقعیت شد اما خروج شهیچ توپ را به کرنر فرستاد.

حملات ایتالیا در دقیقه ۲۱ پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین به ثمر نشست و پاس بارلا، فرانچسکو آچربی را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک چرخش عالی و ضربه دقیق خود گل اول میهمان را به ثمر رساند.حملات ایتالیا ادامه داشت و در دقیقه ۳۷، این بار آندره‌آ بلوتی به خوبی لورنزو اینسینیه را پیدا کرد و ضربه ستاره ناپولی با برخورد به کواچویچ منحرف شد و گل دوم ایتالیا شکل گرفت.

در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و نیمه اول با برتری ۲-۰ شاگردان مانچینی به پایان رسید.ایتالیا نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۲، آندره‌آ بلوتی که گل دوم را ساخته بود، روی پاس نیکولو بارلا، خودش صاحب فرصت شد و با ضربه‌ای زیبا دروازه شهیچ را برای سومین بار باز کرد.

در ادامه پخش زنده بازی ایتالیا بوسنی و هرزگوین بوسنی تلاش زیادی برای اعاده حیثیت انجام داد اما دفاع منسجم و بازی حساب‌شده ایتالیا اجازه گلزنی را به ژکو، پیانیچ و دیگر مهاجمان بوسنی نمی‌داد.سفیدپوشان ایتالیا در ادامه بازی را اداره کردند و در نهایت به پیروزی ۳-۰ دست پیدا کردند. بدین ترتیب ایتالیا با کسب نهمین پیروزی متوالی خود ۲۷ امتیازی شد و همچنان صدرنشین این گروه شد.

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین – تی وی تو

 

بوسنی و هرزگوینایتالیا
۴۵%مالکیت۵۵%
۵شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۴
۵۰۰تعداد پاس۶۱۰
۴۲۴پاس صحیح۵۴۵
۲۰سانتر۱۱
۷کرنر۵
۱۰خطا۹
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین – تی وی تو

پخش آنلاین بازی ایتالیا بوسنی و هرزگوین

۲۱ خرداد ۹۸

تیم ملی ایتالیا در خانه خود در بازی چهارم از رقابتهای انتخابی یورو ۲۰۲۰ در گروه J به مصاف بوسنی و هرزگوین رفت. بوسنی در نیمه اول کمی میزان خشونتش بیش از حد معمول بود ،  با گل ادن ژکو در دقیقه ی ۳۲  که روی یک ضد حمله به ثمر رسید از ایتالیا پیش افتاد و این نیمه را به سود خود پایان داد.

ولی ایتالیا در نیمه دوم به بازی برگشت و با گلهای لورنزو اینسینیه و مارکو وراتی در دقایق ۴۹ و ۸۶ پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین،  موفق شد با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسیده و با ۱۲ امتیاز از چهار بازی در صدر جدول گروه J بایستد.

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین – تی وی تو

 

ایتالیابوسنی و هرزگوین
۶۵%مالکیت۳۵%
۸شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۶
۶۰۴تعداد پاس۳۱۶
۵۳۷پاس صحیح۲۵۸
۲سانتر۷
۵کرنر۴
۱۵ضربه ایستگاهی۹
۱۰خطا۱۷
۲آفساید۲
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا بوسنی و هرزگوین – تی وی تو

برچسب‌ها: