تی وی تو

بازی زنده ایتالیا و انگلیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ایتالیا انگلیس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایتالیا انگلیس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ایتالیا و انگلیس

بالاخره بعد از سالها انگلیس در یک فینال معتبر و مهم حضور یافته است و این تیم توانسته این بار طلسم ناکامی های سالهای گذشته خود را بشکند و در فینال یورو ۲۰۲۰ حضور پیدا کند . در مقابل تیم جوان ایتالیا که در این جام بازیهای بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و از روزهای اول بعنوان یکی از بخت های اصلی جام شناخته می شد حضور دارد . قطعا تماشای پخش زنده بازی ایتالیا انگلیس در فینال یورو ۲۰۲۰ بسیار جذاب و هیجان انگیز خواهد بود . تی وی تو پخش زنده فوتبال انگلیس ایتالیا فینال یورو ۲۰۲۰ را زنده و مستقیم پوشش خواهد داد.

اگر برای دیدن پخش فوتبال ایتالیا و انگلیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ایتالیا انگلیس را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی ایتالیا و انگلیس

ایتالیا و انگلیس در فینال یورو ۲۰۲۰ به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم پس از ۱۲۰ دقیقه با نتیجه تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.

در نیمه اول فینال، انگلیس حملات خطرناک تری داشت و مدام از سمت چپ خط دفاعی ایتالیا خطرساز شد که در چند صحنه مدافعان ایتالیا با خوش شانسی توپ را دور کردند. از آن سو جدی ترین موقعیت ایتالیا روی حرکت انفرادی کیه زا رقم خورد و شوت او با فاصله ای کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

مصدومیت جورجینیو نیز از دیگر نکات مهم نیمه اول بود. در نیمه دوم از پخش زنده بازی ایتالیا انگلیس ، ایتالیا بر بازی کاملا مسلط شد و چند حمله جدی ترتیب داد که نتیجه آن گل تساوی آتزوری بود. با این حال با مصدومیت کیه زا، زهر ایتالیا در خط حمله کم تر شد. در نود دقیقه بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. در وقت های اضافه هم دو تیم چند فرصت داشتند اما نتوانستند به گل برسند تا ضربات پنالتی سرنوشت قهرمان یورو را تعیین کند.

در ضربات پنالتی این ایتالیا بود که موفق به شکست میزبان شد و برای دومین بار به مقام قهرمانی رقابت های یورو دست یافت.

پخش زنده بازی ایتالیا انگلیس

 

ایتالیا انگلیس 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۸۲۰تعداد پاس۴۲۶
۷۲۶پاس صحیح۳۱۹
۲۱سانتر۱۵
۳کرنر۵
۲۱خطا۱۳
۵آفساید۱
۵کارت زرد۱

پخش زنده بازی ایتالیا انگلیس

 

پخش زنده بازی انگلیس و ایتالیا

تیم ملی انگلیس و ایتالیا در یک بازی دوستانه ی ملی به  مصاف هم رفتند . در نیمه ی نخست این دیدار که با برتری ۱-۰ انگلیسی ها به پایان رسید ، واردی در دقیقه ی ۲۶ گلزنی کرد. در نیمه ی دوم ایتالیا پیش کشید تا شاید بتواند این اختلاف امتیاز را جبران کند که این کار در دقیقه ی ۸۷ و با ضربه ی ایستگاهی اینسینیه به وقوع پیوست. در نهایت با سوت پایان این دیدار این دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا انگلیس – تی وی تو

 

انگلیس ایتالیا 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۸کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۷
۰آفساید۲
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا انگلیس – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال انگلیس  و ایتالیا

دیدار دوستانه ی بین المللی تیم های انگلیس و ایتالیا با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید. پله با گل دقیقه ی ۲۹ خود سبب شد تا ایتالیایی ها این نیمه را با برتری ۱-۰ به رختکن بازگردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما این انگلیسی ها بودند مه بازی را در دست داشتند اما گذشتن از دفاع ایتالیا ساده نبود. سرانجام در دقیقه ی ۷۹ ، تاونزند موفق شد از فرصت طلایی پیش آمده استفاده کند و ضربه اش را راهی دروازه ی ایتالیا کند . با این گل حساب کار دو تیم تساوی ۱-۱ شد.

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا انگلیس – تی وی تو

 

ایتالیا انگلیس 
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۱
۸کرنر۵
۸ضربه ایستگاهی۱۸
۱۵خطا۸
۳آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ایتالیا انگلیس – تی وی تو