تی وی تو
فوتبال  اوکراین مقدونیه زنده

فوتبال اوکراین مقدونیه زنده

اوکراین
مقدونیه

شنبه ۲۲ مهر ۱۶:۳۰

پخش زنده یورو 2024

فوتبال زنده اوکراین و مقدونیه . امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های اوکراین و مقدونیه بازی خواهند داشت. اوکراین مقابل مقدونیه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی اوکراین مقدونیه

۲۶ خرداد ۱۴۰۲

در جریان دیدار های هفته سوم انتخابی یورو، تیم ملی مقدونیه و اوکراین با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با گل های باردی و الماس و در برتری ۲-۰ مقدونیه به پایان رسید. در نیمه دوم زابارنی موفق شد یکی از این گل ها را جبران کند و سپس کنوپولیا کار را به تساوی ۲-۲ کشاند.

مقدونیه که از این کامبک به شدت ناراضی بود، بر شدت حملات خود افزود و در این بین موسیلو را با کارت زرد دوم از دست داد . اوکراین از شرایط پیش آمده استفاده مرد و در دقیقه ۸۳ پخش زنده فوتبال اوکراین مقدونیه با گل دیدنی سیگانکوف حساب کار را ۳-۲ کرد تا پیروزمندانه راهی رختکن شود.

پخش زنده بازی اوکراین مقدونیه

مقدونیه اوکراین 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۳۹۷تعداد پاس۴۴۱
۳۲۰پاس صحیح۳۴۸
۱۶سانتر۱۱
۷کرنر۴
۹خطا۲۳
۲آفساید۱
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی اوکراین مقدونیه

پخش زنده فوتبال اوکراین مقدونیه

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

تیم های ملی اوکراین و مقدونیه شمالی در دور گروهی رقابت های یورو ۲۰۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۱ شاگردان شوچنکو به پایان رسید.

دو تیم در این دیدار بازی خوبی به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های متعددی رو دروازه‌های یکدیگر ایجاد کردند اما اوکراین به هدایت شوچنکو هوشیارانه‌تر عمل کرد و توانست برنده بازی باشند.

اوکراین در نیمه نخست توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشت و در دقیقه ۲۹ روی کرنر تمرین شده زیبایی توسط یارمولنکو به گل نخست رسید. در این صحنه کاراکائف پاس پشت پای زیبایی از تیر یک به تیر دو فرستاد و یارمولنکو به راحتی دروازه را باز کرد.

در ادامه یارمولنکو در دقیقه ۳۴ پخش زنده بازی اوکراین مقدونیه سازنده گل بود و پاس عالی او، یارمچوک را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان مقدونیه قرار داد که او به خوبی دروازه حریف را برای بار دوم باز کرد و نیمه نخست با نتیجه ۲ بر یک تمام شد.

در نیمه دوم مقدونیه تلاش زیادی کرد که بازی را برگرداند اما تنها یکی از گل‌ها را جواب داد. آن‌ها در دقیقه ۵۷ صاحب ضربه پنالتی شدند که ابتدا دروازه‌بان اوکراین توپ را مهار کرد اما آلیوسکی توپ بازگشتی را به گل تبدیل کرد.

در ادامه پخش زنده بازی اوکراین مقدونیه دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند که از آن استفاده نکردند تا بازی با نتیجه ۲ بر یک تمام شد. مالینوفسکی در دقیقه ۸۴ یک ضربه پنالتی را از دست داد.

پخش زنده بازی اوکراین مقدونیه

 

اوکراین مقدونیه 
۵۳%مالکیت۴۷%
۸شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۷
۴۴۸تعداد پاس۳۹۸
۳۹۰پاس صحیح۳۳۶
۱۱سانتر۱۴
۵کرنر۵
۹خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی اوکراین مقدونیه

برچسب‌ها: