اولین دعوت ستاره رئال به تیم ملی مراکش

مارس 14, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، ستاره رئال مادرید پس از بازگشت از انتقال قرضی از میلان، در تیم کارلو آنچلوتی بازی‌های خوبی از خودش به نمایش گذاشت و در چندین دیدار تأثیرگذار ظاهر شد.

او که توقع داشت پاسخ نمایش‌های خوبش را بگیرد و به تیم ملی اسپانیا دعوت شود، با بی‌مهری کادر فنی این تیم و فدراسیون فوتبال مواجه شد و نتوانست به تیم ملی راه پیدا کند.

این ستاره رئال که صبرش تمام شده بود تصمیم گرفت با توجه به اینکه مادربزرگ پدری‌اش در مراکش به دنیا آمده، ملیتش را از اسپانیا به این کشور تغییر دهد.

او مدت زیادی بود که تصمیمش برای گرفتن ملیت مراکشی را عملی کرده بود و در این زمان فدراسیون فوتبال اسپانیا چندین بار قصد منصرف کردن او را داشت که در این راه ناکام ماند.

در نهایت در هفته‌ای که گذشت به‌صورت رسمی اعلام شد که براهیم دیاز اکنون بازیکنی مراکشی است. رئال مادرید هم در سایت باشگاه، نام و پرچم اسپانیا را از مقابل نام او برداشت و پرچم مراکش را جایگزین کرد.

با نهایی شدن پروسه تغییر ملیت دیاز، لیست دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی مراکش برای فیفا دی پیش رو هم اعلام شد که نام ستاره رئال مادرید در میان آنها دیده می‌شود.