تی وی تو
اولسان هیوندای
چونبوک موتورز

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

گزارش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال اولسان هیوندای چونبوک موتورز به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز را از تی وی تو تماشا کنید

چطور گزارش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز، شما می توانید پخش آنلاین بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اولسان هیوندای چونبوک موتورز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز – ۱۹ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و نهم کی لیگ ، تیم اولسان هیوندای و چونبوک موتورز با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم سرعت بازی افزایش یافت اما تمام موقعیت های مناسب با غفلت بازیمنان از دست رفت. در نهایت با اتمام پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز  دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت داده و به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز

 

اولسان هیوندایچونبوک موتورز
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۳۹۵تعداد پاس۳۶۴
۳۳۲پاس صحیح۲۹۳
۲۵سانتر۱۳
۶کرنر۳
۱۶خطا۱۴
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز

 

پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز – ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی هفدهم کی لیگ ، تیم های چونبوک موتورز و اولسان هیوندای با هم دیدار کردند. جون کیم در دقیقه ی ۸ نیمه ی نخست برای اولسان گلزنی کرد اما این گل خیلی زود با پاسخ قاطعی از سمت بازیکنان چونبوک موتورز مواجه شد. کیوان در دقیقه ی ۲۵ و ۲۷ دبل کرد تا چونبوک به برتری ۲-۱ برسد. درست زمانی که همه منتظر پایان نیمه ی نخست بودند هینتسر خود را به دروازه ی حریف رساند تا حساب کار را ۲-۲ کند. در همان ابتدای نیمه ی دوم بولتویی گل سوم اولسان را به ثبت رساند و پس از او ، نوبت جون لی بود که در دقیقه ی ۷۶ گلزنی کند تا در نهایت این دیدار با برتری ۴-۲ اولسان به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اولسان هیوندای چونبوک موتورز – تی وی تو

 

چونبوک موتورزاولسان هیوندای
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۵
۴۷۶تعداد پاس۴۲۰
۳۹۰پاس صحیح۳۳۹
۲۳سانتر۱۸
۳کرنر۵
۱۹خطا۱۵
۳آفساید۲
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال اولسان هیوندای چونبوک موتورز – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اولسان هیوندای چونبوک موتورز – ۱اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم های چونبوک موتورز و اولسان هیوندای در هفته ی یازدهم کی لیگ به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم ، سرعت بازی افزایش یافت و موقعیت های مناسب تری بوجود آمد اما این موقعیت ها با غفلت بازیکنان دو تیم و سبک دفاعی آن ها ، از دست رفت تا قفل دروازه ی دو تیم همچنان بسته بماند. در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اولسان هیوندای چونبوک موتورز – تی وی تو

 

اولسان هیوندای چونبوک موتورز
۵۹%مالکیت۴۱%
۰شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۰
۵۸۴تعداد پاس۳۹۴
۴۸۳پاس صحیح۳۱۳
۱۵سانتر۱۲
۲کرنر۲
۱۶خطا۱۸
۱آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال اولسان هیوندای چونبوک موتورز – تی وی تو