تی وی تو
بازی زنده  اودینزه ورونا

بازی زنده اودینزه ورونا

پخش زنده فوتبال اودینزه ورونا امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های اودینزه و ورونا بازی خواهند داشت. اودینزه مقابل ورونا را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون زنده بازی اودینزه ورونا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر
اودینزه
ورونا

شنبه ۱ اردیبهشت ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال اودینزه ورونا امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های اودینزه و ورونا بازی خواهند داشت. اودینزه مقابل ورونا را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون زنده بازی اودینزه ورونا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال اودینزه و ورونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اودینزه ورونا را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش بازی اودینزه ورونا

در جریان بازی های هفته ی هشتم سری آ ، تیم های اودینزه و هلاس ورونا با هم دیدار کردند. دویگ در دقیقه ی ۲۳ موفق شد تک گل نیمه ی نخست را به نفع هلاس به ثبت برساند تا این تیم شروع بهتری در نیمه ی دوم داشته باشد. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی جذاب تر دنبال شد و در دقیقه ی ۷۰ اودینزه با ضربه ی بتو کار را به تساوی ۱-۱ رساند . پس از این گل بازی در میانه ی میدان جریان یافت تا این که در دقیقه ی ۹۳ پخش بازی اودینزه ورونا بیول بود که موفق شد با استفاده از یک موقعیت عالی ، دروازه ی هلاس را برای بار دوم باز کند تا اودینزه به برتری ۲-۱ برسد.

پخش بازی اودینزه ورونا

 

هلاس ورونا اودینزه 
۳۱%مالکیت۶۹%
۲شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۱
۲۳۳تعداد پاس۵۵۳
۱۵۶پاس صحیح۴۷۲
۲۰سانتر۱۲
۴کرنر۹
۱۵خطا۱۱
۴آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش بازی اودینزه ورونا

برچسب‌ها: