تی وی تو
بازی زنده  رم اودینزه

بازی زنده رم اودینزه

پخش زنده فوتبال رم اودینزه امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های رم و اودینزه بازی خواهند داشت. رم مقابل اودینزه را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی رم اودینزه را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال اودینزه رم به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید
آاس رم
اودینزه

یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال رم اودینزه امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های رم و اودینزه بازی خواهند داشت. رم مقابل اودینزه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی رم اودینزه را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال اودینزه رم به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال رم اودینزه

۵ آذر ۱۴۰۲

آ اس رم در هفته سیزدهم سری آ در خانه خود میزبان اودینزه بود. نیمه نخست این دیدار با درگیری های فراوانی همراه بود و تعداد زیادی از بازیکنان دو تیم کارت زرد گرفتند. تنها گل این نیمه در دقیقه ۲۰ توسط ماچینی به ثبت رسید تا رم به برتری ۱-۰ برسد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم این برتری رم با گل تاوین به تساوی ۱-۱ بدل شد پس دوباره شاهد افزایش فشار و تعداد حملات از سوی دو تیم بودیم. رم که مالکیت بیشتری بر بازی داشت در دقایق ابتدایی موفق شد به لطف موقعیت شناسی خوب بازیکنانی چون دیبالا و الشعراوی دروازه حریف را باز کند و نتیجه ۳-۱ را برای این دیدار جذاب رقم بزند.

پخش زنده فوتبال رم اودینزه

آ اس رماودینزه
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۵۷۰تعداد پاس۳۱۴
۴۸۵پاس صحیح۲۶۹
۲۱سانتر۶
۷کرنر۱
۸خطا۱۵
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم اودینزه

پخش زنده فوتبال رم اودینزه

۲۷ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی ام سری آ، آ‌اس‌رم در مقابل اودینزه قرار گرفت. ادواردو بووه در دقیقه ۳۷ با باز کردن دروازه حریف، رم را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه دوم دروازه اودینزه خیلی زود با ضربه لورنزو پلگرینی باز شد تا اختلاف امتیاز بیش از پیش شود. بازیکنان اودینزه نیز تمام تلاششان را برای جبران این گل ها به کار گرفته بودند اما باز کردن دروازه رم اصلا آسان نبود.

در دقیقه ۹۱ بود که تمی آبراهام تیر خلاص را به اودینزه زد تا پخش زنده فوتبال رم اودینزه با برتری ۳-۰ رم به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رم اودینزه

آ‌اس‌رم اودینزه 
۴۲%مالکیت۵۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۳۴۷تعداد پاس۴۸۱
۲۶۰پاس صحیح۴۳۱
۱۸سانتر۹
۶کرنر۲
۱۸خطا۱۱
۲آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال رم اودینزه

پخش زنده بازی رم اودینزه

اودینزه در هفته پنجم رقابت های سری آ با نتیجه ۴ بر ۰ آاس رم را شکست داد. دستینی اودوجی در دقیقه ی ۵ اولین و تنها گل نیمه ی نخست را درون دروازه ی رم جای داد سپس در نیمه ی دوم شاهد طوفان حملات اودینزه بودیم.  این تیم در دقیقه ی ۵۶ با ضربه ی سامارژیچ و در دقیقه ی ۷۶ با ضربه ی پریرا حساب کار را ۳-۰ کرد اما این پایان کار اودینزه نبود.

در دقیقه ی ۸۵ پخش زنده بازی آاس رم اودینزه لووریچ با زدن گل چهارم رم را بیش از پیش تحقیر و حساب کار را ۴-۰ کرد.

پخش زنده بازی آاس رم اودینزه

 

اودینزه آاس رم 
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۶تعداد پاس۵۱۵
۳۲۰پاس صحیح۴۴۷
۱۱سانتر۱۶
۳کرنر۷
۱۶خطا۱۳
۰آفساید۲
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی آاس رم اودینزه

 

پخش زنده بازی آاس رم اودینزه

اودینزه و آاس رم در هفته بیست و نهم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.

نیمه نخست این دیدار با تک گل مولینا در دقیقه ی ۱۵ و برتری ۱-۰ اودینزه به پایان رسید. در نیمه ی دوم رم کامبک خوبی داشت با این که در بیشتر دقایق این نیمه ، بازی در میانه ی میدان در جریان بود ، رمی ها موفق شدند در آخرین دقایق پخش زنده بازی آاس رم اودینزه خود را به دروازه ی حریف برسانند و در دقیقه ی ۹۴ با ضربه ی ایستگاهی پلگیرینی کار را به تساوی ۱-۱ برسانند.

 

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

 

اودینزه آاس رم
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۳۲۸تعداد پاس۵۸۷
۲۵۷پاس صحیح۵۰۸
۱۰سانتر۱۶
۶کرنر۴
۱۶خطا۱۲
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی آاس رم اودینزه

 

پخش زنده فوتبال رم و اودینزه

آاس رم و اودینزه در چارچوب  بازی های هفته ی بیست و دوم رقابت های سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. ورتو در دقیقه ی ۵ و ۲۵ برای رم ها گلزنی کرد تا تیمش را با برتری ۲-۰ راهی رختکن کند سپس در نیمه ی دوم بازی در میانه ی میانه ی میدان جریان گرفت تا این که در دقیقه ۹۳ پخش زنده فوتبال رم اودینزه رودریگز خود را به دروازه ی اودینزه رساند و گل سئم رم را وارد دروازه ی حریف کرد.

رم تک تک امتیازات مقابل تیم های رتبه دهم به پایین جدول سری آ را کسب کرده است. (۳۶ امتیاز از ۳۶ امتیاز ممکن) تیم فونسکا اگر در بازی های بزرگ فقط کمی نتایج بهتری کسب می کرد، اکنون صدرنشین سری آ بود.

 

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

 

آاس رم واودینزه 
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۵۱۷تعداد پاس۴۶۲
۴۴۴پاس صحیح۴۰۳
۱۹سانتر۱۷
۷کرنر۲
۱۷خطا۷
۰آفساید۶
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

 

پخش زنده بازی رم و اودینزه

در خلال رقابت های هفته ی بیست و نهم لیگ سری آ ایتالیا تیم اودینزه مهمان آاس رم بود. نیمه ی نخست این رقابت بسیار جذاب ، یک گل برای اودینزه به همراه داشت . این گل زیبا در دقیقه ی ۱۲ و با ضربه ی دقیق لازانیا به ثبت رسید تا نتیجه ی نیمه ی ابتدایی این دیدار ۱-۰ به نفع اودینزه باشد اما این تنها اتفاق این نیمه نبود. دیگو پروتی در دقیقه ی ۲۹ با دریافت کارت قرمز از زمین خارج شد تا آاس رم ۱۰ نفره بازی را ادامه دهد.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال رم اودینزه این دیدار با حملات بیشتر دو تیم همراه بود ، هر کدام از تیم ها اما فرصت گلزنی را از دست دادند تا در دقیقه ی ۷۸ نستروفسکی با دریافت پاس از دپل توانست برای بار دوم دروازه ی آاس رم را باز کند و با نتیجه ی ۲-۰ پیروز میدان گردد.

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

آاس رماودینزه
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۵۰۶تعداد پاس۴۷۲
۴۳۸پاس صحیح۴۰۴
۱۸سانتر۱۴
۱۰کرنر۷
۱۰خطا۱۱
۰آفساید۲
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

پخش زنده فوتبال رم اودینزه

در هفته ی دهم رقابت های سری آ ایتالیا ، دو تیم رم و اودینزه در ورزشگاه فریولی  به مصاف هم رفتند. در این بازی پرگل تیم آاس رم حسابی خوش درخشید و از ابتدای بازی تیم مسلط تری نسبت به حریف بود. گل اول این دیدار در دقیقه ی ۱۳ توسط زانیولو به ثبت رسید اما خطای فازیو در دقیقه ی ۳۱ سب شد تا این بازیکن با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شود و آاس رم مجبور شود بازی را ۱۰ نفره ادامه دهد.

درنیمه دوم پخش زنده فوتبال رم اودینزه، بازی کاملا در دست رم بود ،  این تیم به اودینزه مجال اظهار وجود نمی داد و با افزایش فشار بر دروازه ی این تیم توانست در دقیقه ی ۵۱ توسط اسمالینگ ، در دقیقه ی ۵۴ توسط کلایورت به گل های دوم و سوم رسید.

در ادامه پخش زنده بازی رم و اودینزه ، افزایش فشار از سویی و اشتباهات بازیکنان اودینزه فرصت های بیشتری برای گلزنی در اختیار آاس رم می گذاشت. اودینزه ای ها با خطا بر بازیکنان آاس رم یک ضربه ی ایستگاهی به آنها دادند که کلاروف حسابی از این فرصت استفاده کرد و گل چهارم را به ثبت رساند.تا در پایان ۹۰ دقیقه پیروزی قطعی با آاس رم باشد.

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

آاس رماودینزه
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۴
۵۰۳تعداد پاس۴۰۶
۴۲۸پاس صحیح۳۱۹
۱۸سانتر۹
۵کرنر۳
۱۶خطا۱۶
۲آفساید۱
۴کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

پخش زنده فوتبال رم و اودینزه امشب

استادیوم المپیک رم در هفته ی سی و دوم رقابت های سری آ ایتالیا شاهد رقابت آاس رم و اودینزه بود. نیمه ی نخست این دیدار به طور غیر معمولی بدون تنش و حمله ی سنگین به دروازه ی حریف به پایان رسید. با آغاز نیمه ی دوم میتوان دید که آاس رم جلو کشیده و قصد ندارد دوباره با نتیجه ی ۰-۰ این نیمه را به پایان برساند.

در ادامه پخش زنده فوتبال رم و اودینزه اودینزه اما کمتر به دروازه ی آاس رم فشار می آورد و سعی می کرد در مقابل مهاجمان حریف بیشتر حالت دفاعی خود را حفظ کند. سرانجام در دقیقه ی ۶۷ حملات آ.اس. رم نتیجه داد و این تیم با ضربه ی ژکو به تک گل خود در این دیدار رسید.

با وجود این که اودینزه زمان کافی برای جبران نتیجه داشت اما موفق نشد با استفاده از فرصت ها این اختلاف را کاهش دهد. سرانجام با پایان بازی ، آاس رم با نتیجه ی ۱-۰ پیروز میدان شد.

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

آاس رماودینزه
۵۳%مالکیت۴۷%
۴شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۲۲تعداد پاس۳۶۷
۳۴۶پاس صحیح۲۸۳
۱۲سانتر۵
۷کرنر۶
۱۳ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۱۳
۲آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم اودینزه | تی وی تو

برچسب‌ها: