تی وی تو
انگلیس
ولز

پنجشنبه ۱۷ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی انگلیس ولز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس ولز را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس ولز امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بین‌المللی دوستانه جهان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال انگلیس – ولز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس ولز را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی انگلیس ولز را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس ولز را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس ولز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس ولز – ۲۷ خرداد ۹۵

در هفته ی دوم جام ملت های اروپا دو تیم انگلیس و ولز از گروه بی در استادیوم بولارت فرانسه به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با نتیجه ی ۱-۲ به پایان رسید شاهد درخشش تیم انگلیس بودیم ، آن ها موفق شدند با ثبت دو گل ، ولز را از پیش رو بردارند. بر خلاف انتظار ، تیم ولز در نیمه ی نخست کنترل بازی را در دست داشت و توانست با تک گلی که گرت بیل در دقیقه ی ۴۲ برای این تیم به ثبت رساند ، نیمه ی اول را با پیروزی پشت سر بگذارد. با آغاز نیمه ی دوم مشخص شد که انگلیسی ها قصد واگذاری بازی را به آن ها ندارند . در دقیقه ی ۵۶ واردی به قلب دفاعی ولز حمله کرد و موفق شد دروازه ی این تیم را برای اولین بار باز کند. با تساوی بازی ، تلاش هر دو تیم برای گلزنی بیشتر شد اما این ولزی ها نبودند که توانستند دروازه ی حریف را برای بار دوم در هم بکوبند بلکه در وقت اضافه ی نیمه ی دوم ، این استوریج بود که با جایگیری درست توانست پاس الی را دریافت و آن را وارد دروازه ی ولز کند تا در پایان کار تیم انگلیس با نتیجه ی ۱-۲ پیروز میدان گردد.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس ولز ‌ – تی وی تو

 

انگلیسولز
۶۹%مالکیت۳۱%
۵شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۵۱۲تعداد پاس۲۱۸
۴۳۵پاس صحیح۱۳۷
۹کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۹
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال انگلیس ولز ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی انگلیس ولز – ۱۵ شهریور ۹۰

 در دیدار برگشت رقابت های انتخابی جام ملت های اروپا ۲۰۱۲  ، دو تیم انگلیس و ولز به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با موفقیت تیم انگلیس همراه بود ، بازیکنان انگلیسی توانستند با ثبت یک گل و با نتیجه ی ۱-۰ ولز را شکست دهند. 

پخش زنده فوتبال انگلیس ولز ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال انگلیس ولز ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی انگلیس ولز – ۶ فروردین ۹۰

دو تیم ولز و انگلیس برای دور رفت رقابت های انتخابی جام ملت های اروپا ۲۰۱۲ با هم دیدار کردند. در این رقابت سخت هر دو تیم تلاش زیادی برای کسب امتیاز انجام دادند اما در نهایت بازی با پیروزی ۲ بر صفر انگلیسی ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس ولز ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال انگلیس ولز ‌ – تی وی تو