تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

انگلیس
مقدونیه

دوشنبه ۲۹ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال انگلیس مقدونیه ، امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های انگلیس و مقدونیه بازی خواهند داشت. انگلیس مقابل مقدونیه را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده انگلیس و مقدونیه و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی انگلیس مقدونیه را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی انگلیس مقدونیه را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی انگلیس مقدونیه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده انگلیس و مقدونیه را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال انگلیس مقدونیه، شما می توانید بازی انگلیس و مقدونیه زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی انگلیس مقدونیه

۲۹ خرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته چهارم انتخابی یورو، تیم ملی انگلیس در مقابل مقدونیه صف آرایی کرد. نیمه نخست این دیدار، با گل های کین در دقیقه ۲۹ و ساکا در دقیقه ۳۸ به پایان رسید تا انگلیسی ها با برتری ۲-۰ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم حملات این تیم بیشتر از پیش شد و بازیکنان مقدونیه چاره ای جز ارائه یک بازی دفاعی نداشتند. ساکا در دقیقه ۴۱ و ۵۷ برای تیمش دبل کرد اما این هم پایان حملات انگلیسی ها نبود. این تیم در ادامه نیز با ضربات فیلیپس و کین دروازه مقدونیه را در هم کوبید تا با پایان پخش زنده فوتبال انگلیس مقدونیه به نتیجه ۷-۰ رسیده و پیروزی قاطعانه ای بدست آورد.

پخش زنده فوتبال انگلیس مقدونیه

انگلیس مقدونیه 
۶۷%مالکیت۳۳%
۱۰شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۳
۷۰۲تعداد پاس۳۴۶
۶۴۱پاس صحیح۲۶۴
۱۳سانتر۲
۷کرنر۰
۱۳خطا۸
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال انگلیس مقدونیه

پخش زنده بازی انگلیس مقدونیه

تیم ملی انگلیس و مقدونیه  پس از سال ها و در هفته ی چهارم رقابت های انتخابی یورو در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار میشود که انگلیس در ۵ و مقدونیه در ۴ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند . با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می کنید ، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع ، پیش بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده بازی انگلیس مقدونیه با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده بازی انگلیس مقدونیه

ترکیب احتمالی

پخش زنده بازی انگلیس مقدونیه

آخرین بروز رسانی : نوامبر 19, 2023