تی وی تو
انگلیس
مجارستان

سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

بازی انگلیس مجارستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس مجارستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس مجارستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال انگلیس و مجارستان

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال انگلیس و مجارستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی انگلیس و مجارستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی انگلیس مجارستان را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی انگلیس مجارستان، شما می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس مجارستان را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی انگلیس مجارستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس مجارستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان

مجارستان و انگلیس در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به سود مجارستان خاتمه یافت.

انگلیس کار را هجومی آغاز کرد و می توانست در همان لحظات ابتدایی بازی به گل اول دست پیدا کند اما ضربه هری کین با اختلافی نسبتاً زیاد از کنار دروازه مجارستان به بیرون رفت. 

در دقیقه ۱۲ پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان مجارستان تا آستانه به ثمر رساندن گل اول پیش رفت. دومینیک سوبوسلای در مصافی تک به تک با دروازه انگلیس قرار گرفت اما ضربه او در آستانه ورود به دروازه توسط کونور کودی برگردانده شد.

در دقیقه ۲۹ باز هم این مجارستان بود که به یک فرصت گلزنی دست یافت. حرکت ناگی از جناح چپ با ضربه نسبتا آرام این بازیکن همراه شد اما جردن پیکفورد با یک واکنش مناسب توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۳۲ مجارستان تا آستانه به ثمر رساندن یک سوپرگل پیش رفت. آدام سالای که به خوبی بیرون آمدن جردن پیکفورد را دیده بود از وسط زمین اقدام به شوت زنی کرد اما توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه انگلیس به بیرون رفت.

برخلاف انتظار این مجارستان بود که نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و می‌توانست در همان لحظات ابتدایی توسط ژولت ناگی به گل دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه انگلیس به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۱ پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان یک حرکت انفرادی عالی از بوکایو ساکا موقعیت مهمی را برای تیم ملی انگلیس خلق کرد اما ضربه این بازیکن از زاویه ای بسته با واکنش خوب دروازه بان مجارستان همراه شد.

در دقیقه ۶۴ اشتباه عجیب ریس جیمز که تازه به جای الکساندر آرنولد وارد زمین شده بود باعث شد یک پنالتی برای مجارستان اعلام شود. مدافع تیم ملی انگلیس به شکل بچه گانه‌ای روی ژولت ناگی مرتکب خطا شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. دومین سوبوسلای پشت توپ استاد و دروازه انگلیس را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در دقیقه ۷۳ تیم ملی انگلیس می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه جود بلینگهام بعد از برخورد به مدافع مجارستان به دروازه بان رسید تا یک موقعیت عالی برای سه شیرها از دست رفته باشد.

انگلیس بدشانس بود که نتوانست در دقیقه ۷۷ گل تساوی را وارد دروازه مجارستان کند چراکه ضربه سر کونور کودی با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۸ پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان همکاری جک گریلیش و هری کین می‌توانست به گل تساوی تیم ملی انگلیس منجر شود اما ضربه نهایی کین با اختلاف کمی از کنار دروازه مجارستان به بیرون رفت.

در ادامه بازی نیز تیم ملی انگلیس هر چه زد به در بسته خورد و نتوانست گلی وارد دروازه مجارستان کند تا شروع ناامید کننده ای در رقابت‌های لیگ ملت ها داشته باشد و با توجه به دو بازی سخت دیگر خود کار بسیار دشواری برای صعود پیش‌روی ببیند.

پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان

 

مجارستان انگلیس 
۴۲%مالکیت۵۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۴
۳۸۵تعداد پاس۵۲۶
۳۱۰پاس صحیح۴۴۷
۱۳سانتر۱۵
۳کرنر۶
۷خطا۶
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان

 

پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان

انگلیس و مجارستان در مرحله گروهی رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. 

در جریان این بازی، هواداران مجارستان با پلیس و نیروهای امنیتی حاضر در ویمبلی درگیر شده و گفته می‌شود که یکی از این افراد توهین‌های نژادپرستانه‌ای را خطاب به یکی از ماموران بر زبان آورده است.

در دقیقه ی ۲۴  شاو در داخل محوطه جریمه روی نگو خطا کرد و هرناندز هرناندز یک پنالتی برای مجارها گرفت. سالای این پنالتی را به گل تبدیل کرد. سپس در دقیقه ی ۳۷ ، ضربه ایستگاهی از سمت راست ارسال شد، در شلوغی محوطه جریمه این جان استونز بود که موفق شد گلزنی کند.

تامی آبراهام در دقیقه ۷۶ پخش زنده بازی انگلیس مجارستان توسط گرت ساوتگیت به زمین مسابقه فرستاده شد. با این حال ستاره باشگاه رم پیش از سوت پایان مسابقه با یک بدشانسی بزرگ مواجه شد و به دلیل مصدومیت و به حالت لنگ لنگان زمین مسابقه را ترک کرد نگرانی های زیادی در رابطه با او ایجاد شود.

پخش زنده بازی انگلیس مجارستان

 

انگلیس مجارستان 
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۶۳۴تعداد پاس۳۶۲
۵۷۸پاس صحیح۲۹۶
۲۸سانتر۱۲
۸کرنر۲
۸خطا۹
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی انگلیس مجارستان

 

پخش آنلاین بازی انگلیس و مجارستان

تیم های مجارستان و انگلیس در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. حضور انگلیسی ها در نیمه ی دوم طوفانی بود. استرلینگ در دقیقه ی ۵۵ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. پس از او ، کین در دقیقه ی ۶۳ ، مگوایر در دقیقه ی ۶۹ و رایس در دقیقه ی ۸۷ دروازه ی مجارستان را در هم کوبیدند تا  با پایان پخش زنده بازی انگلیس و مجارستان ، تیمشان به برتری ۴-۰ دست یابد و قاطعانه پیروز شود.


پخش زنده بازی انگلیس مجارستان

 

مجارستان انگلیس 
۳۶%مالکیت۶۴%
۱شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۳۶۵تعداد پاس۶۶۲
۲۹۷پاس صحیح۵۸۶
۴سانتر۱۳
۰کرنر۶
۱۳خطا۱۰
۰آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی انگلیس مجارستان