تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

انگلیس
مالت

جمعه ۲۶ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال انگلیس مالت ، امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های انگلیس و مالت بازی خواهند داشت. انگلیس مقابل مالت را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده انگلیس و مالت و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی انگلیس مالت را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی انگلیس مالت را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی انگلیس مالت، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده انگلیس و مالت را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال انگلیس مالت، شما می توانید بازی انگلیس و مالت زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال انگلیس مالت

۲۶ خرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم رقابت های انتخابی یورو، تیم ملی انگلیس و مالت با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار، بسیار پر هیجان دنبال شد. ابتدا اپاپ با اشتباهش دروازه خودی را باز کرد تا در همان ابتدا انگلیس را به یک گل مهمان کند. در ادامه 

آرنولد و کین هرکدام با کمک جای گیری مناسبی که داشتند موفق شدند دروازه حریف را در هم بکوبند و انگلیس را با نتیجه ۳-۰ راهی رختکن کنند. در نیمه دوم بازی به هیجان نیمه قبل نبود. توپ بیشتر در میانه میدان در حرکت بود و در نهایت این ویلسون بود که در دقیقه ۸۳ پخش زنده فوتبال انگلیس مالت با ضربه ای که راهی دروازه مالت کرد انگلیسی ها را به برتری ۴-۰ رساند.

پخش زنده فوتبال انگلیس مالت

مالت انگلیس 
۳۴%مالکیت۶۶%
۰شوت در چارچوب ۸
۰شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۰
۳۵۱تعداد پاس۶۹۴
۲۹۶پاس صحیح۶۳۰
۱سانتر۱۰
۰کرنر۳
۱۰خطا۱۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال انگلیس مالت

پخش زنده بازی انگلیس مالت

۱۷ مهر ۱۳۹۵

تیم های ملی مالت و انگلیس در هفته ی هفتم بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف هم رفتند.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در شروع نیمه دوم انگلیس بازی افسانه ای خود را به نمایش گذاشت. رحیم استرلینگ جای خود را به مارکوس رشفورد داد. در دقیقه ۵۱ پخش زنده بازی انگلیس مالت، بازیکنان مالت شوتی را به سمت دروازه انگلیس زدند، اما این ضربه از کنار دروازه هارت به بیرون رفت. این یکی از معدود حمله های مالت در این دیدار بود.

در دقیقه ۵۳، هری کین بالاخره موفق شد قفل دروازه تیم حریف را بگشاید. دله آلی در محوطه جریمه خودخواهانه عمل نکرد و با چرخش و پاس دادن توپ به هری کین، شانس به ثمر رساندن اولین گل این دیدار را به وی داد. در دقیقه ۶۰، دروازه بان مالت مجبور شد که در برابر شوت هری کین واکنش نشان دهد. در دقیقه ۷۰، جیمی واردی به جای دله آلی وارد میدان شد. یکی از هواداران تیم ملی انگلیس برای در آغوش گرفتن مارکوس رشفورد وارد زمین شد و ماموران او را به خارج از زمین بازی هدایت کردند.

در دقیقه ۷۷ پخش زنده بازی انگلیس مالت، شوت از راه دور مارکوس رشفورد نیز با واکنش دروازه بان مالت همراه شد. در دقیقه ۷۶، الکس اوکسلید چمبرلین جای خود را به دنی ولبک داد. زوج کیهیل و جونز در قلب خط دفاع انگلیس با وجود این که با خطرهای جدی چندانی مواجه نشده بود، مطمئن به نظر می رسید. موتور انگلیس در دقایق پایانی این بازی روشن شد.

رایان برتراند در دقیقه ۸۵ پخش زنده بازی انگلیس مالت گل دوم سه شیرها را به ثمر رساند و دو گل دیگر نیز توسط ولبک و هری کین در وقت های تلف شده نیمه دوم زده شد. با پیروزی در این دیدار، صدرنشینی انگلیس تثبیت شد  و آن ها با هفده امتیاز در صدر جدول گروه F باقی ماندند.

پخش زنده بازی انگلیس مالت

مالت انگلیس 
۲۷%مالکیت۷۳%
۰شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۰
۲۵۹تعداد پاس۶۶۴
۱۷۰پاس صحیح۵۹۲
۰سانتر۵
۰کرنر۶
۱۲ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۲
۱آفساید۱

پخش زنده بازی انگلیس مالت

آخرین بروز رسانی : نوامبر 17, 2023