تی وی تو
انگلیس
جمهوری چک

سه‌شنبه ۱ تیر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی انگلیس جمهوری چک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس جمهوری چک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس جمهوری چک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده جام ملت های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال انگلیس – جمهوری چک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس جمهوری چک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی انگلیس جمهوری چک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس جمهوری چک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس جمهوری چک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس جمهوری چک – ۱۹ مهر ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی هفتم رقابت های انتخابی جام ملت های اروپا ، تیم های ملی چک و انگلیس با هم دیدار کردند. در دقیقه ی ۵ نیمه ی نخست ، هری کین موفق شد ضربه ی ایستگاهی تیمش را به اولین گل این دیدار بدل کند اما درست ۴ دقیقه ی بعد ، این برتری با گل برابک به تساوی ۱-۱ بدل شد. در نیمه ی دوم ، بازی در اواسط میدان در جریان بود تا این که در دقیقه ی ۸۵ اونراسک بار دیگر دروازه ی انگلیس را در هم کوبید تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس چک – تی وی تو

 

جمهوری چک انگلیس 
۴۴%مالکیت۵۶%
۸شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۶
۳۸۸تعداد پاس۴۹۶
۲۹۶پاس صحیح۳۹۱
۱۶سانتر۸
۶کرنر۲
۱۵خطا۱۰
۰آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال انگلیس چک – تی وی تو