تی وی تو

پخش زنده فوتبال انگلیس بلژیک ‌

انگلیس بلژیک

یکشنبه ۲۰ مهر ۱۹:۳۰

لیگ ملت‌های اروپا

دنبال یه سایت پیش بینی معتبر هستی؟

میخوای از واریز جایزه هات مطمئن باشی؟

معتبرترین سایت پیش بینی از دیدگاه کاربران
گارانتی بالاترین ضریب بازیها
پشتیبانی ویژه برای کاربران تی وی تو
واریز جوایز ریالی صددرصد بصورت پایا
بهترین نمره عملکرد از سایتهای نقد و بررسی مانند پلیس بت و ...
همین حالا ثبت نام کنید

پخش زنده بازی انگلیس بلژیک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس بلژیک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس بلژیک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ملت‌های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال انگلیس – بلژیک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس بلژیک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی انگلیس بلژیک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس بلژیک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس بلژیک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس بلژیک- ۲۳ تیر ۹۷

تیم ملی بلژیک در دیدار رده بندی جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل تیم ملی انگلیس به پیروزی ۲-۰ رسید و عنوان سوم این رقابت ها را از آن خود کرد. شاگردان روبرتو مارتینز در این دیدار، نمایش به مراتب بهتری از حریف داشتند و در نهایت موفق شدند با گل های توماس مونیه و ادن هازارد به پیروزی برسند و به رتبه سوم جام جهانی دست پیدا کنند. بلژیکی ها بازی را بهتر آغاز کردند و خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه ی ۴ بود که روی همکاری روملو لوکاکو و ناصر شاذلی، توپ در مقابل دروازه به مونیه رسید و او هم با یک ضربه ی ساده، دروازه ی جوردن پیکفورد را باز کرد. پس از این گل، بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت هایی برای زدن گل های بعدی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت نیمه ی اول با همان یک گل به پایان رسید. نیمه ی دوم را انگلیس بهتر آغاز کرد اما رفته رفته بلژیکی ها بازی را در دست گرفتند و موقعیت های خطرناک تری روی دروازه ی حریف ایجاد کردند. در دقیقه ی ۷۱ چیزی نمانده بود که انگلیس به گل تساوی برسد اما حضور به موقع توبی آلدروایرلد، مانع از گلزنی اریک دایر شد.

در حالی که در دقایق پایانی ، انگلیسی ها تلاش زیادی برای زدن گل انجام دادند، این بلژیک بود که توانست در دقیقه ی ۸۲ به گلدوم برسد. پاس عالی کوین دی بروین، ادن هازارد را در موقعیت تک به تک با جوردن پیکفورد قرار داد و او هم با یک ضربه ی محکم توانست کار را تمام کند. در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همان دو گل به سود بلژیک به پایان رسید.

 

بلژیک انگلیس
۴۲% مالکیت ۵۸%
۴ شوت در چارچوب  ۶
۳ شوت خارج از چارچوب ۷
۵ مهار دروازه بان ۲
۴۸۲ تعداد پاس ۶۷۴
۴۱۸ پاس صحیح ۶۱۹
۱ سانتر ۶
۴ کرنر ۵
۴ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۱ خطا ۴
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی انگلیس بلژیک- ۷ تیر ۹۷

تیم های انگلیس و بلژیک در حاشیه ی هفته ی سوم رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف هم رفتند.  اولین فرصت خطرناک بازی در دقیقه ی دهم و توسط  یانوزای بلژیکی ایجاد شد، او با پا عوض کردن وارد محوطه ی جریمه ی انگلیس شد و توپ به باتشوایی رسید اما دروازه بان و دفاع انگلیس توانستند تا ضربه او را از خط دروازه بازگردانند. در دقیقه ۲۷ باتشوایی با شوتی دروازه انگلیس را تهدید کرد اما استونز توپ را به کرنر فرستاد. در کرنر، فلینی با شوتی دروازه انگلیس را تهدید کرد اما مدافعان، توپ را بلوکه کردند. نیمه اول به طرزی کسل کننده با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

در نیمه ی دوم، انگلیس صاحب موقعیت شد اما شوت فنی راشفورد با اختلاف به بیرون رفت. در دقیقه ی ۵۱ بازی، عدنان یانوزای با نفوذ به محوطه ی جریمه، با شوتی دیدنی و کات دار، توپ را به گوشه ی دروازه ی انگلیس فرستاد تا حساب کار ۱-۰ شود. در دقیقه ی ۶۰، انگلیسی ها با نفوذ به درون محوطه جریمه قصد سانتر داشتند اما کورتوا، با یک دست توانست سانتر ارسالی را مهار کند. در دقیقه ی ۶۵ با پاس کاری خوب انگلیسی ها ، رشفورد در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما کورتوا با نوک انگشتان خود توپ را به کرنر فرستاد. ضربه ی آزاد رشفورد در دقیقه ی ۸۱ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. دو دقیقه بعد، ولبک با شوتی خوب دروازه ی بلژیک را تهدید کرد اما فلینی مانع توپ شد. در دقیقه ۹۲ مرتنز و فلینی فرصتی برای گلزنی در محوطه شش قدم انگلیس داشتند اما موفق نشدند و داور خطا اعلام کرد. در نهایت انگلیس با شکست یک بر صفر در گروهش دوم شد.

 

 

انگلیس بلژیک
۴۶% مالکیت ۵۴%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۱
۴۶۹ تعداد پاس ۵۴۷
۴۱۰ پاس صحیح ۴۷۷
۲ سانتر ۵
۷ کرنر ۲
۱۳ ضربه ایستگاهی ۱۱
۱۱ خطا ۱۴
۳ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۲

 

بازیهای دوشنبه ۵ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان