تی وی تو
انگلیس
ایرلند

پنجشنبه ۲۲ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی انگلیس ایرلند امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس ایرلند را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس ایرلند امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بین‌المللی دوستانه جهان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال انگلیس – ایرلند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس ایرلند را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی انگلیس ایرلند را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس ایرلند را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس ایرلند را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس ایرلند – ۱۷ خرداد ۹۴

تیم های انگلیس و ایرلند در یک بازی دوستانه ی ملی در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر دیدار کردند. علی رغم تلاش دو تیم در طول زمان بازی ، هیچ کدام از آنها نتوانستند دروازه ی حریف را باز کنند و در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.  تنها اتفاق قابل توجه نیمه ی نخست ، کارت زرد مک کارتی بود که در دقیقه ی ۴۴ دریافت کرد . در نیمه ی دوم هم ورود بازیکنان تازه نفس تاثیری بر کشمکش های درون بازی نداشت و ضمن وجود چندین موقعیت طلایی ، بازیکنان از آنها استفاده نکردند تا این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس ایرلند ‌ – تی وی تو

 

ایرلندانگلیس
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۷کرنر۵
۱۳ضربه ایستگاهی۱۷
۱۶خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال انگلیس ایرلند ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی انگلیس ایرلند – ۸ خرداد ۹۲

در خلال بازی های دوستانه ی ملی در سال ۲۰۱۳ تیم های انگلیس و ایرلند به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سوس دو تیم طوفانی آغاز شد ، اتفاقی که در ۴۵ دقیقه ی بعدی شاهد آن نبودیم. در این نیمه ، شین لانگ در دقیقه ی ۱۳ ایرلند را ۱-۰ پیش انداخت اما این برتری مدت زیادی ادامه پیدا نکرد و خیلی زود ، لمپارد در دقیقه ی ۲۳ حساب کار را به تساوی کشاند. در نیمه ی دوم سرعت بازی کاهش پیدا کرد و بازیکنان بیشتر در لاک دفاعی خود فرو رفتند. با پایان زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.